Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Irano branduolinės jėgainės
 
 

Irano branduolinės jėgainės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2010-12-06 0
Irano atominė elektrinė jau tapo faktu: spalio 26 dieną reaktoriai pradėti pildyti branduoliniu kuru, o elektros energija turi būti pradėta gaminti 2011 metų pradžioje, tačiau vis netyla kalbos dėl tikrosios šios elektrinės paskirties ir galimos grėsmės tarptautiniam saugumui. Kodėl ir kokiems tikslams Iranui iš tiesų reikalinga atominė elektrinė? Kokią naudą šaliai ir kokią grėsmę pasauliui ji žada?
(39) 2010-10-02 0
Keturios didelės energetikos bendrovės pamažu nutraukia savo darbą Irano rinkoje, vykdydamos ekonomines sankcijas, kurias Vašingtonas įvedė Teheranui, pranešė JAV valstybės departamento atstovas. Toks įvykių posūkis yra tiesiogiai susijęs su Irano nenoru nutraukti šalyje vykdomą branduolinių tyrimų programą.
(11) 2010-08-16 0
Irano pirmosios atominės jėgainės, kurią Rusijos specialistai pastatė pietiniame Bušehro mieste, oficialus fizinis paleidimas bus pradėtas rugpjūčio 21 dieną, penktadienį pranešė Rusijos atominės agentūros atstovas.
(6) 2010-06-17 0
Iranas projektuoja naują atominį reaktorių gaminti medicinoje naudojamus radioaktyviuosius izotopus, kuris bus „galingesnis“ už Teherane veikiantį tyrimų reaktorių.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos