Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Įsilaužimai ir atakos Lietuvoje
 
 

Įsilaužimai ir atakos Lietuvoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-05-05 8
Prieš keletą savaičių vykę kibernetiniai išpuoliai sutrikdė keliolikos strategiškai svarbių Lietuvos institucijų tinklalapius, tarp jų – ir prezidentūros bei ministerijų. Išpuoliai, kurių surengimo kaina gali siekti vos kelias dešimtis eurų, parodė, kad infrastruktūroje yra spragų, o norint jas užkamšyti prireiks laiko ir investicijų.
(2) 2016-02-08 -2
Pirmadienio rytą Grūto parko svetainėje grutoparkas.lt vietoje įprastinio titulinio puslapio skaitytojai aptikto besišypsančios musulmonės paveikslėlį snaigių fone.
(6) 2016-01-18 25
Per praėjusius savivaldybių tarybų rinkimus su Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) į Kauno miesto tarybą bandęs pakliūti Kauno greitosios pagalbos stoties paramedikas Povilas Kačinskas labai klydo, kai manė, kad pergudraus Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LMSU) dėstytojus.
(7) 2015-10-30 22
Populiarios interneto svetainių prieglaudos paslaugos „000webhost“ teikėjai, Kaune įsikūrusi bendrovė „Hostinger“, pripažino: į jų tarnybines stotis, esančias Lietuvoje, įsilaužė programišiai, sugebėjo nugvelbti net 13,5 mln. vartotojų nešifruotų prisijungimo duomenų, rašo itnews.com.au.
(0) 2015-07-15 3
Tobulėjant informacinėms technologijoms (IT) ir augant jų naudojimui, šios srities specialistai akcentuoja saugumo problemą, kuri dar aštresnė tampa tiek verslui, tiek namų vartotojams naudojant debesų kompiuterijos sprendimus. Apie tai, kodėl nuo programišių įsilaužimų nukenčia net valstybių prezidentai, o debesų kompiuteriją kai kurie žmonės sieja su lėktuvais, kalbamės su IT ekspertu, bendrovės "Databank" vadovu Juranu Viliūšiu.
(10) 2014-09-12 26
Rusiškame interneto forume, kuriame diskutuojama apie bitkoinus, paviešinta per 10 mln. elektroninio pašto paslaugų „Gmail“, Mail.ru ir Yandex.ru slaptažodžių su vartotojų vardais. Sąraše savo duomenis aptiko ir lietuviai, vienas jų – informacinių technologijų specialistas Džiugas Paršonis.
(2) 2014-04-30 2
Nepaisant vis agresyvesnės Rusijos politikos, karo tikimybė Baltijos jūros regione „dar išlieka gana maža“, tačiau Maskvos veiksmai ateityje neigiamai veiks Lietuvos saugumo situaciją, antradienį paskelbė Lietuvos karinė žvalgyba.
(2) 2013-05-31 0
Pastaruoju metu Lietuvai sulaukus kibernetinių atakų premjeras Algirdas Butkevičius žada, kad bus įsteigti papildomi keturi etatai Elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimo padalinyje (CERT-LT).
(2) 2013-05-31 0
Pastarosiomis dienomis didelio žiniasklaidos dėmesio sulaukusios kibernetinės atakos vadinamos programišių treniruote prieš rimtą puolimą. Saugumo specialistai sutinka, kad šalis sulauks didesnio dėmesio pirmininkavimo ES laikotarpiu, bet atmeta skambius pareiškimus, esą šios atakos – precedento Lietuvoje neturintis reiškinys.
(2) 2013-05-31 1
Norite surengti DDoS ataką? Turėti savo virusą ar net „botnet“ tinklą? Išplatinti milijonus šlamštlaiškių ar SMS žinučių? Prašom – visa tai nėra taip brangu, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tiesa, lengva nebus.
(12) 2013-05-29 0
Praėjusią ir šią savaitę besitęsianti ataka prieš pagrindinį naujienų portalą DELFI yra rekordinė, teigia prieglobos (angl. hosting) paslaugas teikiančios bendrovės „Hostex“ vadovas Pranas Slušnys. Jis vertina, kad išpuolis užsakovams kainavo jau apie 350 tūkst. Lt, o iš valstybinių institucijų nesulaukta jokios pagalbos.
(1) 2013-05-29 0
Lietuvos kriminalinės policijos biuro Nusikaltimų elektroninėje erdvėje tyrimo valdyba pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kibernetinės atakos prieš DELFI informacines sistemas. Tuo metu programišiai nerimsta ir toliau atakuoja.
(3) 2013-05-23 0
Trečiadienį DELFI redakciją pasiekė elektroninis laiškas su reikalavimu pašalinti ru.delfi.lt patalpintą straipsnį apie tai, kaip Eurovizijoje organizuotai perkami balsai.
(9) 2013-04-13 -1
Vilniaus universitetas (VU) šykšti informacijos apie aprašytą istoriją, kada studentas pusę metų sau ir draugams keitė dėstytojų įvertinimus. VU „paslaptis“ socialiniame tinkle „Facebook“ atskleidė Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) dėstytoja Aušra Maldeikienė.
(13) 2013-04-11 2
Vilniaus universiteto (VU) studentas Justinas V., kuriam dėl akademinių skolų grėsė pašalinimas iš valstybės finansuojamos vietos universitete, savo kompiuteriu sugebėjo prisijungti prie dėstytojų administruojamos informacinės sistemos ir sau bei kitiems studentams pakeisdavo jų įvertinimus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos