Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Įsilaužimas į procesorines sistemas
 
 

Įsilaužimas į procesorines sistemas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2017-08-15 7
Ankstesniame „Black Hat“ konferencijos pranešime „Kaspersky Lab“ ekspertai atskleidė, kaip Amerikos tyrėjai įsilaužė į automobilių plovyklą. Šiandien sutelksime dėmesį į automobilius. Konkrečiai – į „Teslą“.
(0) 2015-02-05 5
Šiuolaikinių automobilių jau nebeįmanoma įsivaizduoti be įvairių elektronikos sistemų, kurios ne tik tarnauja kaip navigacija ar multimedia centras, tačiau ir kaip parkavimosi asistentas, o kartais apskritai pakeičia vairuotoją, važiuojant greitkeliais.
(0) 2013-10-01 0
Važiuojant greitkeliu staiga įsijungiantys stabdžiai ar stovėjimo aikštelėje nei iš šio, nei iš to atsirakinančios bei užsirakinančios durelės gali būti kur kas daugiau, nei tiesiog gamybos defektas. Naujuose modeliuose gamintojams įrengiant vis daugiau įvairių daviklių ir belaidžių jungčių bei nuolat tobulinant automatizuoto vairavimo sistemas, kibernetiniai įsilaužimai į automobilius netolimoje ateityje gali tapti rimta grėsme.
(3) 2013-08-06 0
Automobilių kompiuterizacija – šis procesas vyksta septynmyliais žingsniais – gali turėti ir neigiamą pusę, kadangi tai leidžia kibernetiniams nusikaltėliams (ir ne tik jiems) kontroliuoti jūsų mašiną.
(23) 2013-07-22 0
Šiuolaikiniai filmai pilni scenų, kai distanciniu būdu yra užvaldomos transporto priemonės. Tačiau ar galima iš tikrųjų nuotoliniu būdu kontroliuoti automobilį ir valdyti jo elektroniką taip, kad būtų galima išprovokuoti avariją?
(0) 2012-11-07 0
Kompiuteriniai virusai visame pasaulyje per metus padaro nuostolius, siekiančius milijardus. Visiškai nesvarbu, kokiais pinigais skaičiuosime – doleriais, eurais ar litais, sumos visą laiką bus milijardinės. Nesvarbu, kad antivirusinės sistemos tobulėja, jų daugėja, sukuriami sudėtingi viruso aptikimo metodai. Virusai taip pat tobulėja, keičiasi, skverbiasi į įvairiausias sritis, kur tik naudojami kompiuteriai. Ne taip seniai virusų veiklai atsivėrė dar viena niša. Automo...
(5) 2011-03-16 0
Jau senokai jokia naujiena, jog įsilaužti į automobilio valdymo sistemas bei jose įdiegti kenksmingų programų norintiems programišiams („hakeriams“) tereikia nešiojamojo kompiuterio ir tam tikrų programavimo įgūdžių. Tačiau spragų autokompiuterinėse sistemose ieškantys ekspertai aptiko dar vieną būdą – piktavaliai gali pasinaudoti „Bluetooth“ jungtimi ar paprasčiausiais kompaktiniais diskais.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos