Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Islamas
 
 

Islamas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(38) 2016-07-19 52
Islamo vardu prisidengusio teroristo išpuolis Nicoje tapo paskutiniu lašu, kuris gali perpildyti europietiškojo pakantumo ir liberalaus požiūrio į kitokią civilizaciją taurę. Europos Sąjungos priešams Prancūzijoje šliūkštelėta alyvos į ugnį – dešinieji politikai vis garsiau kalba, kad Paryžius turi pasekti Londono pėdomis: skelbti referendumą dėl „Frexit“.
(0) 2016-07-19 29
Tūkstančiai žmonių pasidalino filmuku, parodančiu, kaip Saudo Arabijos globos įstatymai varžo moterų teises.
(14) 2016-06-15 5
Dauguma europiečių laiko Rusiją „nedidele“ grėsme palyginti su „Islamo valstybe“ (IS), pabėgėlių krize ir kitais klausimais, rodo tyrimas, kurį aprašo Briuselio nepriklausomas interneto leidinys „EUobserver“.
(5) 2016-05-31 13
Pakistano islamo ideologijos taryba paskelbė dokumentą, kuriame vyrams leidžiama nesmarkiai mušti žmonas.
(0) 2016-05-19 19
Vokietis Jurgenas Todenhoferis buvo pirmasis žurnalistas iš Vakarų, kuriam leista patekti į „Islamo valstybės“ kontroliuojamas Sirijos ir Irako teritorijas – ir saugiai iš ten sugrįžti. Ištraukoje iš jo knygos pasakojama, ką jis matė Rakoje ir Mosule, bei šiurpią akimirką, kai suprato, kad jo piktasis ir veidą prisidengęs palydovas vairuotojas yra vienas ieškomiausių žmonių visame pasaulyje, skelbia „The Guardian“.
(0) 2016-05-06 18
Įrašą apie šiuos įvykius kažin ar būtumėte kada pamatę „Islamo valstybės“ (ISIS) paskyrose socialiniuose tinkluose. Tačiau mus pasiekė atgarsiai apie kitokią ISIS gyvenimo pusę.
(7) 2016-05-06 24
Kultūrų skirtumai dažnai gali apkartinti gyvenimą, o kai kuriose šalyse net kainuoti gyvybę. Pateikiame sąrašą šalių, kuriose apie savo ateizma geriau nesigirti.
(2) 2016-05-04 3
Vieną 2015 metų vidurio sausio rytą juoda striuke su gobtuvu vilkintis akivaizdžiai pasimetęs jaunas vyras Turkijos pusėje mindžikavo prie sienos su Sirija. Jis baugiai dairėsi aplinkui, kol galiausiai įsidrąsino, priėjo prie gatvės šlavėjo ir paklausė: „Noriu kirsti sieną. Ką man daryti?“.
(4) 2016-05-04 14
Remiantis nutekintais „Islamo valstybės“ dokumentais, „Islamo valstybė“ bendradarbiauja su Sirijos prezidento Basharo al Assado vadovaujamu režimu, nors iki šiol buvo manoma, kad šios jėgos kovoja tarpusavyje.
(1) 2016-04-22 28
Dešimtims džihadistų iš Europos „Islamo valstybės“ vadovybė suteikė leidimą grįžti namo, atskleidžia nutekinti dokumentai. Tokia informacija gali paskatinti nuogąstavimų, kad teroristinė organizacija galbūt planuoja naujus išpuolius Vakaruose, skelbia „The Telegraph“.
(0) 2016-04-12 50
Netoli Sindžaro kalno esančiame Kanašoro kaime Irake gyvena moterys, kurių bijo visi iki vieno „Islamo valstybės“ (ISIS) džihadistai. Čia apsistojusios jazidės ir kurdės iš Sirijos bei Turkijos paskyrė savo gyvenimą nugalėti ISIS kovotojus ir atimti iš jų bet kokią galimybę patekti į rojų, skelbia „The Independent“.
(0) 2016-04-01 18
Europos valstybėms stengiantis iš visų jėgų neutralizuoti terorizmo pavojų, kurį kelia „Islamo valstybė“, pasirodė vilčių teikiančios informacijos – yra duomenų, kad Irake ir Sirijoje minėtoji teroristinė organizacija kaip reikiant gauna į kaulus, skelbia „The Washington Post“.
(0) 2016-04-01 14
Belgijos policija ketvirtadienį surengė naują reidą, susijusį su sužlugdytu teroristų planu įvykdyti ataką Prancūzijoje – po to, kai pagrindiniam įtariamajam šią savaitę buvo pateikti kaltinimai dėl priklausymo teroristinei organizacijai, nurodė prokurorai.
(0) 2016-03-31 12
Europos Sąjunga nėra vienalytė, todėl neturime bendros žvalgybos ar saugumo tarnybų sistemos – yra skirtingų žvalgybos agentūrų tinklas, o bendradarbiavimas tarp šių tarnybų gerai neveikia, LRT RADIJUI sako nacionalinio saugumo ekspertas Bernhardas Blumenau iš Šv. Andriaus universiteto.
(0) 2016-03-31 7
Trečiadienį neveikė Jurbarko naujienų svetainės jurbarkiskis.lt puslapis. Tinklalapį nulaužė programišiai, kurie prisistato, kaip kurdų grupuotė „Bala sniper“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos