Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Išmanieji automobiliai
 
 

Išmanieji automobiliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2017-10-25 15
<em>Technika darosi vis autonomiškesnė, vis išmanesnė, tobulėja ne dienom, o valandom.<br> Apie žmones tai pasakyti sunkiau. Nieko nuostabaus, kad Quora autorius <em>Larry'is Dixonas</em> šia
(0) 2017-03-15 9
Ne už kalnų ta diena, kai sėdėdami prie vairo galėsime linksmai plepėti su savo automobiliu. Jau dabar yra automobilių sistemų, suprantančių žmogaus komandas, ištartas balsu. Automobilių ekspertai prognozuoja, kad ateityje mūsų automobiliai bus daug išmanesni už dabartinius – jie ne tik žinos, ko mes norime, bet ir kaip jaučiamės, galės ne tik pildyti komandas, bet ir mums atsakyti.
(0) 2016-12-30 8
Bandydami pranašauti ateitį turėtume būti atsargūs, nes kartais pranašystės tikrai išsipildo. Netikite? Naujienų portalas Alfa.lt pateikia keletą pranašysčių, kurias kažkas kažkada pateikė ir štai jos tapo realybe.
(0) 2015-10-22 18
Suasmenintas, prognozuojantis ir visada pasiruošęs reisui. Protingas rytojaus sunkvežimis bus labiau panašus į išmanųjį telefoną ant ratų nei į tradicinę transporto priemonę. „Per kelerius ateinančius metus tai padarys revoliuciją transporto sektoriaus našume“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas Hayderis Wokilas, „Volvo Trucks“ kokybės ir eksploatacinės parengties direktorius.
(0) 2014-07-03 4
Kompanija Intel kartu su vienu didžiausių autokoncernų – korporacija Ford Motor Co. – pristatė projektą Mobii (Mobile Interior Imaging), kuris leis asmeninę transporto priemonę „išmanesne“.
(1) 2014-02-19 1
Nauja be vairuotojo važiuojančio automobilio koncepcija pakeis automobilį į visiškai paruoštą biurą ir susitikimų vietą. Lanksčių darbo erdvių sprendimų teikėjas „Regus“ planuoja darbo revoliuciją, kai vairavimas daugiau nebebus veltui švaistomas laikas ir žmonės galės jį skirti tam, kam labiausiai nori.
(0) 2014-02-09 0
Dauguma automobilių gamintojų stengiasi atrasti vis tobulesnes technologijas ir sukurti unikalų produktą. Pavyzdžiui, vis dažniau kalbama apie autonominius automobilius, kurie gali važiuoti be jokios žmonių pagalbos.
(0) 2011-10-06 0
Šiuolaikinės technologijos iš esmės jau dabar leistų didžiąją dalį vilkiko vairuotojo darbo perduoti kompiuterinėms sistemoms. Žmogus, sėdintis vilkiko kabinoje, tokiu atveju taptų labiau kelionės operatoriumi nei vairuotoju. Tačiau tokias sistemas kuriantys „Volvo Trucks“ ekspertai teigia, kad šiuo atveju viskas vyktų atvirkščiai, tai yra dar labiau būtų išryškintas vairuotojo vaidmuo.
(2) 2011-06-06 0
„Ford“ tapo pirmuoju automobilių gamintoju, kuris automobilių tarpusavio komunikacijai pritaikė naują 4G mobiliojo ryšio technologiją LTE. Ši mobilaus interneto technologija užtikrina didelę duomenų perdavimo spartą tarp judrių komunikacijos objektų.
(3) 2011-05-18 0
Korporacijos „Ford“ ir „Google“ suvienijo jėgas naujam projektui, kurio tikslas – sukurti išmaniuosius automobilius, kurie ne tik parinktų tinkamiausią maršrutą, bet ir galėtų nuspėti, kur vairuotojas rengiasi važiuoti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos