Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Išmanieji keliai
 
 

Išmanieji keliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2021-01-07 6
Paskutinėmis praėjusių metų dienomis Estijos sostinėje atidarytos pirmosios „išmaniųjų“ gatvių atkarpos, gaminančios elektros energiją per šalia jų įrengtas saulės baterijas.
(5) 2018-07-02 2
Pusę šimtmečio stebėjote mokslinę fantastiką, tad tiksliai žinote, kaip atrodys ateities miestas: blyksintys dangoraižiai bei asmeninės raketos, vamzdžiai kuriais žmonės skries iš vieno taško į kitą, ir viskas bus taip švaru ir ekologiška, kaip niekada anksčiau.
(1) 2018-05-24 13
Elektrifikuotas kelias Švedijoje – pirmasis toks visame pasaulyje, galintis įkrauti juo važiuojančių elektrinių automobilių baterijas. Ekspertai tvirtina, kad šis projektas gali prisidėti prie elektrinių transporto priemonių, kurios kainuoja tikrai nepigiai, pigimo, skelbia europe.autonews.com.
(3) 2017-08-02 12
Pagrindiniuose šalies keliuose pradedama diegti bandomoji daugiafunkcė pažeidimų kontrolės sistema.
(0) 2017-05-12 12
Duobės keliuose kiekvienam vairuotojui kelia nemenką galvos skausmą: važiuoti siaubingai nepatogu, gadinamos transporto priemonės, be to, dėl duobių gali kilti ir rimtų eismo nelaimių. Ir ne tik – kelių taisymo darbai tampa nemenkų transporto grūsčių priežastimi. Tačiau netrukus visos šios bėdos gali tapti praeitimi, rašo engadget.com.
(3) 2017-04-16 -2
Balandžio 20-ą Vilniuje vyks antroji tarptautinė intelektinių transporto sistemų konferencija, kurios metu bus aptariamos opiausios miestų transporto infrastruktūros problemos. Vienas pagrindinių konferencijos organizatorių ir intelektinių transporto sistemų asociacijos steigėjas Dainius Diska interviu atskleidė, su kokiais sunkumais, norėdami važinėti miestų gatvėmis, susidursime ateityje ir kada mums nebereikės vairuoti patiems.
(3) 2016-09-29 8
Vašingtone artimiausiu metu bus pristatytos naujos kelių, kuriais riedės savarankiški automobiliai, taisyklės. Ekspertų teigimu, toks sprendimas gali lemti drastiškus pokyčius: tiesiog nebeliks praėjusio amžiaus archetipinės sąvokos – vairuotojas, skelbia „Bloomberg“.
(2) 2015-08-24 21
Įsivaizduokite automobilį, kuriam niekada nesibaigia degalai. Būtent tai planuoja įgyvendinti „Highways England“ kompanija, besiruošianti šitaip pradžiuginti elektromobilių vairuotojus, skelbia boredpanda.com.
(1) 2013-12-11 0
Šiandien jau nieko nebestebina gyvenimą palengvinantys ir „išmaniaisiais“ vadinami telefonai ar televizoriai. Savo populiarumo bangos laukia išmanieji laikrodžiai, šaldytuvai, dulkių siurbliai ir kiti buities prietaisai. Tačiau išmaniaisiais gali būti ne tik kasdien naudojami įrenginiai, bet ir kiti visuotinai naudojami inžineriniai statiniai, pavyzdžiui, keliai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos