Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Išmanieji šaunamieji ginklai
 
 

Išmanieji šaunamieji ginklai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-06-04 32
Izraelyje sukurtas ypatingas elektroninis taikiklis padės kariams pirmu šūviu pašalinti mažus dronus.
(4) 2019-06-07 20
Naujasis JAV Sausumo pajėgų šautuvas bus labai pažangus. Aukštosios technologijos užtikrins tikslumą, patikimumą ir efektyvumą. Tiesa, kai kurios iš jų mums jau pažįstamos iš tankų ir išmaniųjų telefonų.
(3) 2019-02-18 43
JAV ginkluotųjų pajėgų vykdoma NGSW(Next Generation Squad Weapons)programa leis sukurti du naujus pėstininkų ginklus - vieną, kuris pakeis M4 karabiną, ir vieną, kuris pakeis M249 lengvąjį kulkosvaidį. Tačiau naujos kartos ginklai nebus tokie paprasti - taiklumą užtikrins iš tankų pasiskolinta technologija.
(0) 2015-06-15 8
Prieš porą metų bendrovės „TrackingPoint“ pavadinimas buvo linksniuojamas daugybės žiniasklaidos šaltinių. Vos 2011 metais veiklą pradėję ginklų gamintojai sukūrė sistemą, leidžiančią pataikyti į taikinį neįtikėtinai dideliu atstumu – net tada, kai šautuvą laiko jį pirmą kartą matantis žmogus.
(0) 2014-07-14 16
JAV pažangiausių gynybos tyrimų agentūros (DARPA) specialistai atliko sėkmingus bandymus, testuodami EXACTO sistemą, kurią naudojant, snaiperio iššauta kulka gali keisti savo judėjimo kryptį, ir taip visada (arba beveik visada) pataikyti į taikinį.
(0) 2014-05-23 26
Jau esame rašę apie pernai JAV pristatytą kompiuterizuotą snaiperio kompleksą „Precision Guided Firearm“ (PGF), kuris veikia naudodamas „Linux“ operacinę sistemą ir „Wi-Fi“ belaidį ryšį.
(0) 2014-02-21 0
Vokietijos bendrovės „Armatix“ sukurtas išmanusis pistoletas „iP1“, kuriuo gali šaudyti tik ginklo savininkas, pradėtas pardavinėti Jungtinėse Valstijose. Šios šalies visuomenės dalis, pasisakanti už laisvo ginklų įsigijimo ribojimą, su šiuo ginklu sieja dideles viltis.
(11) 2014-02-16 1
Jungtinių Valstijų kariuomenė įsigijo 6 bendrovės „TrackingPoint“ sukurtus vadinamuosius išmaniuosius optinius taikiklius, valdomus „Linux“ operacinės sistemos ir naudojančius „Wi-Fi“ ryšį. Taip pat bandymų tikslais buvo nupirkti ir su tokiais taikikliais komplektuojamų nuleistukų mechanizmų komplektai, pranešė CNBC.
(16) 2014-02-03 1
Ginklus gaminanti bendrovė „Armatix“ pristatė išmanųjį revolverį su sistema „Smart System“. Jis ypatingas tuo, kad šaudyti iš jo galės tik savininkas. Jei ginklas paklius į kieno nors kito rankas, jis virs nefunkcionaliu žaisliuku.
(1) 2014-01-20 0
Mes jau turime „išmaniųjų“ telefonų, laikrodžių, televizorių… „Išmanūs“ šaunamieji ginklai? Kodėl gi ir ne? Remiantis startuolio TrackingPoint pateikiama informacija, amerikiečių armija greitu metu ruošiasi apsiginkluoti būtent tokiais šautuvais ir automatais.
(9) 2013-07-24 1
„TrackingPoint“, kompanija, kombinuojanti ginklų technologijas ir programinę įrangą, kad sukurtų ypatingai taiklius ir lengvai naudojamus graižtvinius šautuvus, prieš keletą dienų paskelbė apie naujos sistemos kūrimą, kuri leis eiliniam žmogui pataikyti į taikinius, į kuriuos sunkiai pataikytų net geriausi snaiperiai, rašoma gearmix.ru.
(3) 2013-05-21 2
JAV bendrovė „TrackingPoint“ pateikė rinkai medžioklinį šautuvą su unikalia elektronine taikymosi sistema, kuri leidžia net ir naujokams praktiškai visada pataikyti į judantį taikinį, skelbia „Guns.com“.
(7) 2013-04-04 0
Svetainės arstechnica.com kolektyvui nusišypsojo laimė išbandyti naujos kartos medžioklinį šautuvą, kuriam papildomo patikimumo suteikia „Linux“ operacinė sistema.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos