Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Išmanieji šviesoforai
 
 

Išmanieji šviesoforai

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2018-07-02 2
Pusę šimtmečio stebėjote mokslinę fantastiką, tad tiksliai žinote, kaip atrodys ateities miestas: blyksintys dangoraižiai bei asmeninės raketos, vamzdžiai kuriais žmonės skries iš vieno taško į kitą, ir viskas bus taip švaru ir ekologiška, kaip niekada anksčiau.
(3) 2016-11-01 58
Niekas taip nesugadina vairavimo malonumo kaip spūstys, na, išskyrus avarijas ir gal dar rėkiantį kūdikį automobilyje. Kiekviena sekundė, praleista stovint, laukiant arba iš lėto šliaužiant miesto gatvėmis yra agonija, ypač pagalvojus, kad tą laiką galėtume praleisti namie su artimais žmonėmis ar ką nors įdomaus veikdami mieste, rašo thetruthaboutcars.com.
(6) 2013-09-19 0
Šią savaitę Kauno mieste, M. K. Čiurlionio gatvėje prie Geležinkelio stoties, pradeda veikti moderni išmanioji sankryža. Įgyvendinamas projektas padės maršrutinių autobusų vairuotojams saugiai išvažiuoti iš stovėjimo aikštelės į itin intensyviu eismu pasižyminčią gatvę ir išvengti eismo spūsčių bei įvykių, kuriuose dažnai nukentėdavo autobusai. Sankryžos projektą rengė didžiausia šalies transporto infrastruktūros projektavimo bendrovė „Kelprojektas“ kartu su intelektualių inžinerinių sprendimų bendrove „Fima“. Šios problemiškos sankryžos rekonstrukcija kainavo kelis šimtus tūkstančių litų.
(9) 2012-05-10 0
Elektroninio bilieto projektas Kaune beveik pasiekė finišo tiesiąją - nuo liepos mėnesio planuojama atsisakyti popierinių vienkartinių bilietų.
(4) 2010-11-08 0
Kaune pradėjo veikti pirmoji moderni sankryža. Pramonės pr. – Draugystės g. sankirtoje eismas nuo šiol styguojamas pažangiais šviesoforais, suprogramuotais dirbti „žalios gatvės“ sistema ir turinčiais vienintelius šalyje bevielius automobilių srautų detektorius. Specialistai prognozuoja, kad panašiu principu bus įrengiamos daugelis pagrindinių miestų sankryžų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos