Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Išmanusis apšvietimas
 
 

Išmanusis apšvietimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-04-08 3
Šiam „Mijia Philips“ sieniniam šviestuvui nereikia jokių laidų. Jis net 10 mėnesių gali veikti naudodamas baterijas. Todėl jį galima įrengti vos per kelias sekundes. Jis taip pat yra išmanus - „Bluetooth“ ryšiu bendrauja su išmaniuoju telefonu ar netgi kitais prietaisais. Jis ypač pravers naktį - 120 liumenų šviesa, kuri įsijungia nuo judesio, nušvies kelią iki virtuvės ar tualeto. Tai labai patinka ir pirkėjams.
(0) 2019-02-18 4
„MAXLAHO LXD-TQ-52-YK“ - tai didelis LED šviestuvas, kurio ryškumas - net 5000 lm. Gamintojas rekomenduoja jį kabinti didesnėje patalpoje, tačiau ryškumą, kaip ir spalvos temperatūrą, galima reguliuoti. Šis prietaisas gali būti valdomas telefonu su išmaniąja programėle, pulteliu ir įprastu jungtuku. Šalia įprastų šviestuvo funkcijų, šis turi ir 40 spalvotų LED bei integruotą „Bluetooth“ kolonėlę.
(0) 2018-04-16 3
Kartais papildomo apšvietimo gali pritrūkti visiškai netikėtose vietose, o ir nešiotis su savimi prožektorių ar po namus ganėtinai nepatogių gabaritų lempa irgi yra nepatogu.
(0) 2018-04-12 -2
„Xiaomi Mijia“ išmanioji stalinė lempa geriausio dizaino apdovanojimuose susilaukė neregėto pasisekimo. Vien Vokietijoje ji laimėjo net du prestižinius apdovanojimus: „Red Dot“ ir „IF“. Taip pat buvo nepralenkiama Japonijos „Good Design“ bei Amerikos „IDEA“ geriausio dizaino apdovanojimuose.
(0) 2018-01-16 4
„Xiaomi Mijia“ išmanioji stalinė lempa susilaukė didžiulės sėkmės geriausio dizaino apdovanojimuose. „Xiaomi Mijia“ tikrai nebuvo lengva laimėti šį apdovanojimą. Siekdama šio Hanoveryje įsikūrusio Tarptautinio Dizaino Forumo „IF“ apdovanojimo, „Xiaomi Mijia“ išmanioji stalinė lempa turėjo įveikti net 5500 konkurentų iš 59 šalių. Tad kuo ši lempa taip sužavėjo tarptautinius dizaino ekspertus?
(3) 2017-12-27 0
Mūsų namuose - vis daugiau išmanių prietaisų. Tai patinka ne visiems, tačiau kai kurie išmanūs įrenginiai yra labai naudingi. Pavyzdžiui, šis išmanusis „Xiaomi Philips Eyecare Smart Lamp 2“ šviestuvas pasižymi įspūdį keliančiais bruožais.
(1) 2017-11-13 0
Vakarams vis tamsėjant bent jau namuose norisi daugiau šviesos. Šiais laikais esame išlepinti labai plataus pasirinkimo. Kartais net sunku išsirinkti ir gražų, ir funkcionalų įrenginį. Todėl šiame straipsnyje išskyrėme 6 stilingus ir funkcionalius šviestuvus iš Kinijos.
(2) 2017-11-10 6
Prie rašomojo stalo kasdien praleidžiame labai daug laiko. Labai svarbu tausoti regėjimą, todėl darbo vieta privalo būti gerai apšviesta. Tai ne tik sveikatos, bet ir ergonomijos klausimas. Tad geras stalinis šviestuvas yra būtinybė, tačiau kaip išsirinkti tarp didžiulės pasiūlos?
Vienas iš būdų - remtis kitų pirkėjų vertinimais ir šiuo atveju reikia būtinai paminėti „Xiaomi Mijia Smart LED Desk“ - tai geriausiai pirkėjų vertinamas Gearbest.com stalinis šviestuvas,bet kuo jis toks ypatingas?
(1) 2016-11-08 4
Išmaniosios lemputės gali tapti nuožmiomis kenkėjomis, rašo technologyreview.com. Naujas tyrimas rodo, kad visi prie interneto prijungti modernūs prietaisai gali būti pagrobti ir dalyvauti skaitmeninėse atakose.
(0) 2016-05-21 8
Ko gero, jau esate bent kartą girdėję apie „Philips Hue“ išmaniąsias lemputes. Apie tokias svajojau jau gan senokai, bet jų kaina yra ganėtinai aukšta, o aš turėjau daugybę kitų prioritetų. Bet su manimi susisiekė kompanija „Phonect“ ir pasiūlė savo išmaniąją lemputę, kuri gali ne tik keisti spalvas, bet ir veikti kaip garsiakalbis. Iš pradžių tai man nuskambėjo kaip šiek tiek kvaila idėja, tačiau nutariau išbandyti.
(0) 2016-01-20 20
„Sony“ kompanija pristatė neįprastą įrenginį, kuris gali atlikti nemažai funkcijų. „Multifunctional Light“ pavadinta lempa, sukurta panaudojant „Toshiba“ LED apšvietimo technologiją ir yra pajėgi skleisti visą spalvų spektrą.
(0) 2016-01-19 3
Norėdami suderinti biologinį laikrodį, rinkitės tinkamą apšvietimą, LRT RADIJUI sako Vilniaus universiteto Taikomųjų mokslų instituto Apšvietimo ir elektronikos sistemų sektoriaus vedėjas dr. Pranciškus Vitta.
(0) 2015-05-27 6
Praėjo beveik vieneri metai nuo to laiko, kai „Google“ oficialiai pristatė naujausią „Android“ operacinės sistemos versiją, pavadintą „Lollipop“. Taigi pats metas pasiaiškinti, kaip atrodys kitas atnaujinimas.
(0) 2014-09-19 3
Išmanieji automobilių žibintai, sukurti Carnegie Mellon universiteto Robotikos instituto (JAV), leidžia vairuotojams naudotis ilgosiomis šviesomis, visai nesibaiminant, kad jos akins priešais atvažiuojančius vairuotojams.
(0) 2014-04-02 3
Įsivaizduokite, kad sėdite kambaryje be langų, tačiau jaučiate, kaip veidą glosto saulės spinduliai. Tokią unikalią patirtį siūlo ES finansuojamas projektos „Coelux“, kurio metu siekiama atkurti fizinį ir optinį natūralios šviesos efektą uždarose patalpose. Tyrimų duomenimis, natūraliai per atmosferą sklindančios saulės šviesos imitacija teigiamai veikia uždarose patalpose ar požemyje dirbančių žmonių aktyvumą ir sveikatą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos