Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Išsiblaškymas prie vairo
 
 

Išsiblaškymas prie vairo

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(20) 2015-03-27 24
Klausimas, žinoma, retorinis. Tokios šiurpios vairavimo klaidos gali nutikti bet kuriam prie vairo pašaliniais dalykais užsiiminėjančiam vairuotojui ar vairuotojai. Tačiau eismo saugumą tirianti "AAA Foundation" dėmesį sutelkė į specifinį "žalių lapų" segmentą – vairuotojus, kurie dar nėra sulaukę 20-ies. Gauta statistika šokiruoja. Kaip ir vaizdus salone bei kelyje filmuojančių registratorių kadrai.
(18) 2015-11-17 -6
Galbūt jums atrodo, kad esate pašėlusiai geras vairuotojas, o jūsų reakcija prie vairo – pavydėtina. Tačiau gali būti taip, kad atlikus šį testą, jūsų kompiuterio ekrane įsižiebs užrašas "You have a reaction of a 69 year old person" arba dar kas nors siaubingesnio. O gal priešingai? Įsitikinti savo reakcijos aštrumu ir identifikuoti savo amžių pagal reakcijos laiką kelyje galite išmėginę šį trumpą ir labai paprastą testą.
(5) 2015-08-06 20
Automobilis be kondicionieriaus karštą vasaros dieną gali tapti tikru kankinimo įrankiu. Tačiau prie sėdynės limpantys marškiniai ar prakaituotos rankos yra nereikšmingos smulkmenos lyginant su tuo, kas gali nutikti, jei išvargę prarasite koncentraciją.
(0) 2015-10-06 0
Vilniečius vakar stebino po visą miestą važinėjantis stebėtinai užmaršus vairuotojas. Pilkos spalvos „Toyota Yaris“ po miesto centrą važinėjo su nutraukta degalinės žarna.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos