Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Įstatymai ir teisinė bazė
 
 

Įstatymai ir teisinė bazė

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2015-11-13 13
Jeigu esate gavęs vartojimo kreditą, nenustebkite, kad apie tai sužinos ir jūsų „Facebook“ draugai. Pasirodo, greitųjų kreditų bendrovės kartais per socialinių tinklų bičiulius ieško savo skolininkų ir tikina, kad tokiu būdu nieko asmeniško apie savo klientus neatskleidžia. Tačiau su tokia praktika susidūrę žmonės piktinasi – savo paslaptis jie norėtų pasilikti sau, ypač kai nuo nieko nesislapsto.
(10) 2015-11-09 16
Nelegalias lošimų svetaines internete blokuoti užsimoję valdininkai paskelbė priemones, kuriomis tai bus atliekama. Jų paprastumas kelia šypseną.
(1) 2015-10-07 16
Sutartis, leidusi technologijų kompanijoms ir kitoms įmonėms persiųsti asmeninius duomenis iš ES šalių į JAV, pripažinta negaliojančia. Šis Europos Teisingumo teismo (ETT) sprendimas kelia grėsmę tokių tinklalapių, kaip „Facebook“, veiklai.
(46) 2015-09-28 17
„Apple“ Rusijoje gali susilaukti baudos dėl jų gaminamuose įrenginiuose esančių „Emoji“ paveiksliukų, tarp kurių yra ir tos pačios lyties porų paveiksliukų.
(0) 2015-09-20 -5
<i>Kos­mo­so tuš­tu­ma gal ir ne­pri­me­na vie­tos, kur bū­tų ga­li­ma ti­kė­tis iš­vys­ti dėl te­ri­to­ri­jų be­si­gru­mian­čius ka­riš­kius, tik… kos­mo­sas ne
(11) 2015-09-20 15
Įvairiose Europos šalyse prieglobsčio siekiantys žmonės gali tikėtis gauti maisto, ar pinigų jį pirkti, pastogę ir medicinos paslaugas, mokymo įstaigą jų vaikams ir galimybę bendrauti su teisininkais savo gimtąja kalba per vertėjus, praneša „Reuters“.
(8) 2015-09-18 32
Norvegijos politikai svarsto naują idėją, kur apgyvendinti migrantus. Jie sumanė, kad pabėgėlius galima išsiųsti į Svalbardą – Arkties vandenyne esantį salyną, kuriame šiuo metu baltųjų meškų yra daugiau nei žmonių, rašo „The Independent“.
(1) 2015-08-14 3
Dirbtinio intelekto grėsmė žmonijai – populiari tema, analizuojama mokslininkų, inžinierių, verslininkų, sociologų ir psichologų. Vyraujančios nuomonės dažnai yra prieštaringos, pagrįstos faktais, o kartais tik fantastiniais argumentais, prasilenkiančiais ne tik su šiandienos, bet ir tolimos ateities galimybėmis.
(0) 2015-07-20 22
Didžioji Britanija nuo seno laikoma tradicijas puoselėjančia, konservatyvia šalimi, tad šimtmečius siekiančias nuostatas britai taiko ir dabar. Prieš amžių ar kelis įsigalioję įstatymai, regis, šiandien nebeturi prasmės, tačiau juos pažeidus vis dar galima būti nubaustam. Pateikiame keisčiausių dalykų sąrašą, kuriuos daryti Didžiojoje Britanijoje draudžia įstatymai.
(44) 2015-07-18 42
Rusija dar labiau tolsta nuo Europos. Šios šalies Konstitucinis teismas paskelbė, kad tarptautinės teisės principai Maskvai nuo šiol neturės reikšmės, jeigu jie kirsis su nacionaliniais įstatymais.
(2) 2015-06-25 9
Japonai klubų mėgėjai labai džiaugiasi, nes pagaliau galės šokti kur tik nori ir kiek geidžia. Šalies valdžia panaikino 67 metus taikytą draudimą šokti viešojoje vietoje.
(10) 2015-06-22 30
<em>Arbitražo sprendimas areštuoti Rusijos turtą dėl teismo sprendimų nevykdymo – svarbus žingsnis ne vien teisiniu požiūriu. Kas, už ką ir kokias dar pareikš pretenzijas? Ir kiek tai ats
(77) 2015-06-05 42
Jeigu virš jūsų kiemo ratus suks bepilotis orlaivis ir neapsikentęs nuspręsite jį numušti, greičiausiai teks atlyginti žalą orlaivio savininkui, kuri gali siekti ir tūkstančius ar dešimtis tūkstančių eurų. Tačiau nubausti bepiločių orlaivių naudotojų už skraidinimą privačioje erdvėje, jei jie nepadaro turtinės ar kitos žalos, galimybių nėra – dar nepriimti įstatymai, kurie reglamentuotų bepiločių orlaivių naudojimą.
(6) 2015-05-27 15
Rusijos žiniasklaidos priežiūros tarnyba „Roskomnadzor“ pagrasino šioje šalyje užblokuoti prieigą prie „Google“, „Facebook“ ir „Twitter“, jei šiuos tinklalapius valdančios įmonės nepateiks duomenų apie Rusijos gyventojus.
(5) 2015-05-18 23
Krašto apsaugos ministerijai gegužės 12 dieną paskelbus sąrašus šauktinių sąrašą, Lietuva sujudo tarsi bičių avilys: „loterijoje laimėję “ jaunuoliai piktinosi sugriautu gyvenimu, panelės ėmėsi juos gėdinti už tariamą bailumą. Socialiniuose tinkluose ir interneto platybėse nestinga kritikos, esą, kariuomenė ne visą šauktinių sąrašų sudarymo ir skelbimo procedūrą atliko sklandžiai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos