Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Istorinės paslaptys
 
 

Istorinės paslaptys

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(37) 2010-12-14 15
Intriga paprastai kuriama dėl jos mįslingos šypsenos. Tačiau Mona Liza praėjusią savaitę dėmesio centre atsidūrė po to, kai meno detektyvai iš naujo atidžiai pažvelgė į šedevrą ir kai ką pastebėjo jos akyse, praneša „Daily Mail“.
(26) 2010-12-07 1
Archeologams pirmą kartą istorijoje pavyko aptikti svarbiausias inkų civilizacijos relikvijas – tris šventuosius protėvių akmenis, kuriais, kaip byloja padavimai, būdavo palaikomas ryšys su anapusiniais pasauliais. „Supratę, ką atradome, ant tos kalvos viršūnės iš džiaugsmo sušokome trumpą triumfo šokį“ – euforijos neslėpė vienas iš ekspedicijos dalyvių, dr. Frankas Meddensas.
(12) 2010-11-11 13
Prieš keturis dešimtmečius, 1970 metų spalio 27 dieną laikraščio "San Francisco Chronicle" žurnalistas Polas Avery (Paul Avery) Helouvyno "proga" gavo neįprastą atvirutę su užkoduotu tekstu. Kiek vėliau šio "sveikinimo" autorius buvo pramintas "Zodiako žudiku". Nors prisiminimai apie jo bylą jau baigia išblėsti, nusikaltimas liko neišaiškintas, o dauguma koduotų tekstų - neiššifruoti.
(4) 2010-07-05 4
JAV matematikas ir mokslo istorikas pareiškė įveikęs slaptą kodą, paslėptą senovės graikų filosofo Platono veikaluose.
(4) 2010-04-22 1
XX a. pradžioje britų karo lakūnų virš Sinajaus dykumos pastebėtų keistų linijų paslaptį pavyko įminti Izraelio mokslininkams.
(31) 2010-04-22 22
Voiničiaus rankraštis – tai paslaptinga iliustruota knyga, parašyta maždaug XV-XVI a., nežinomo autoriaus, nežinoma kalba ir kol kas neiššifruota rašto sistema. Voiničiaus rankraštį iššifruoti bandė daugybė profesionalių šifruotojų ir mėgėjų (tarp jų ir geriausi Antrojo pasaulinio karo kodų šifruotojai), tačiau niekam to sėkmingai atlikti nepavyko. Neretai manoma, kad rankraštis tėra mistifikacija - atsitiktinis bereikšmių ženklų kratinys. Knyga pavadinta j...
(39) 2010-03-15 0
"Leonardo da Vinci išpranašavo, kad pasaulio pabaiga ateis 4006 metų lapkričio 1 dieną", teigia Vatikano tyrinėtoja, kurią cituoja timesonline.co.uk. Sabrina Sforza Galitzia aiškina, jog šią pranašystę ji įžvelgė L. da Vinci freskoje „Paskutinė vakarienė“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos