Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Istragam
 
 

Istragam

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2019-05-31 4
„Facebook“ pastangos mažinti klaidingos informacijos ir sensacingo turinio kiekį lemia tai, kad naudotojai vis mažiau laiko praleidžia naršydami viename iš populiariausių socialinių tinklų, pranešė viena Jungtinėse Valstijose įsikūrusi tyrimų bendrovė.
(0) 2019-04-18 2
Didžiosios Britanijos duomenų apsaugos institucija nori užkirsti kelią vaikams spausti mygtuką „patinka“ prie žinučių feisbuke ir kituose socialiniuose tinkluose.
(1) 2019-01-30 -4
Socialinių tinklų bendrovės „Facebook“ vadovas Markas Zuckerbergas ketina integruoti dalį jam priklausančių programėlių „WhatsApp“, „Instagram“ ir „Facebook Messenger“ funkcijų, remdamasis informuotais šaltiniais paskelbė laikraštis „The New York Times“.
(1) 2018-12-08 8
Pagal pasaulinius tyrimus internetu naudojasi kone pusė žmonijos, o socialiniai tinklai daugeliui užima pirmąsias vietas. Mes nuolat peržiūrime „Instagram“, sekame pranešimus socialiniuose tinkluose „Facebook“ ar „Twitter“.
(2) 2017-08-01 1
Socialinių tinklų ekosistemoje vyksta arši darvinistinė kova už išlikimą – ragus surėmė „Facebook“ priklausantis „Instagram“ tinklas bei to paties „Facebook“ pasiūlytų 3 mlrd. JAV dolerių atsisakęs „Snapchat“. Žingsnis po žingsnio, „Instagram“ kopijuoja visas išskirtines „Snapchat“ funkcijas ir galimybes.
(0) 2017-06-13 -1
Šis socialinis tinklas dažniausiai naudojamas kitų žmonių stebėjimui ar kaip laisvalaikio praleidimo forma. Norite pasidomėti, ką veikia jūsų draugų draugai? Tai padaryti labai lengva. O jei kas nors patinka, pasidarykite momentinę ekrano kopiją (ang. Screenshot), kad į tai pažiūrėti galėtumėte dar ne kartą.
(2) 2016-12-07 8
Daugelis įsivaizduoja, kad pardavinėti savo fotografijas gali tik profesionalūs fotografai, turintys tūkstančius eurų kainuojančią fototechniką.
(3) 2016-06-17 6
Socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje Alabamoje gyvenanti amerikietė Hannah Baron pasidalijo kvapą gniaužiančiu vaizdeliu. Vandens telkinyje su keliasi vyrais stovėjusi devyniolikmetė mergina drąsiai nėrė į vandenį ir po kelių sekundžių išniro rankose tvirtai laikydama didžiulį šamą. Tai suglumino žvejus visame pasaulyje.
(3) 2016-05-05 69
Suomis, kuris dar net neturi teisės susikurti savo „Facebook“ ar „Instagram“ paskyros, sugebėjo nušluostyti nosį visiems brangiai apmokamiems Marko Zuckerbergo programuotojams.
(1) 2016-05-04 11
Ar kas nors gali sustabdyti Marką Zuckerbergą? Didžiosios Silicio slėnio įmonės su malonumu pamirštų pastarųjų keleto savaičių įvykius: „Apple“ įplaukos smuko pirmą kartą per daugiau nei dešimtmetį, „Google“ ir vėl užsitraukė Europos Komisijos nemalonę, „Twitter“ perspektyvos įvertintos itin niūriai, o „Facebook“ viskas klojasi kaip per sviestą.
(0) 2016-02-17 15
Vilnonės mangalicos tapo labai populiarios tarp internautų, kai kurie jas laiko tarsi augintinius. Žmonėms labai patinka, kad šie gyvūnai yra su kailiu.
(1) 2016-01-14 7
Daugeliui „Instagram“ naudotojų tūkstantis sekėjų yra neblogas pasiekimas, 100 tūkst. – gyvenimo tikslas, o milijonas – svajonė. Tačiau svajokite atsargiai – jūs nė neįsivaizduojate, ką išdarinėja milijonus gerbėjų turinčių įžymybių telefonai, paskelbus įdomią nuotrauką ar vaizdo įrašą.
(9) 2015-11-25 -57
Vienas iš Amazon paieškos robotų, pavadintas „Mechanical Turk“, buvo sukurtas specialiai darbui su didelėmis užklausomis.
(18) 2015-10-09 24
Jei socialiniame tinkle „Instagram“ įkelsite nuotrauką, kurioje matyti moteriški speneliai, tikėtina, kad ji bus pašalinta. Tai jau yra nutikę šimtams tūkstančių moterų ir merginų, netgi tokioms žvaigždėms kaip Rihannai, Miley Cyrus ar Cara Delevingne.
(6) 2014-10-30 6
„Gavę skundą dėl patyčių „Facebook“, kreipiamės, ir mums pranešama, ar turinys bus pašalintas. Tačiau jei jis nešalinamas, neturime jokių kitų priemonių, tik patarti pačiam įžeistajam kreiptis į socialinį tinklą“, – konferencijoje „Virtualios erdvės iššūkiai patyčių prevencijai“ kalbėjo RRT informacijos saugos skyriaus vadovas Vilius Nakutis. „Kiek mėginome oficialiai kaip institucija prašyti išimti filmuką iš „Youtube“, nė karto niekas nė nesureagavo“, – antrino jam vaiko teisių kontrolierius Egidijus Meilus. Mokykla tokioms patyčioms abejinga, tėvams trūksta žinių, o psichologais Lietuvoje nepasitiki niekas. Ir tai šalyje, kur per metus nusižudo triskart daugiau žmonių negu žūva eismo įvykiuose.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos