Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Įvairūs elektroniniai produktai ir jų poveikis
 
 

Įvairūs elektroniniai produktai ir jų poveikis

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-06-21 1
Daugelis išmaniųjų apyrankių ir laikrodžių gamintojų vienu iš savo siūlomų prietaisų privalumų nurodo galimybę pagerinti miegą, tačiau kai kurie miego specialistai tvirtina, kad poveikis gali būti priešingas.
(7) 2018-09-20 2
Teiginys, kad didesnį vėžio paplitimą nulėmė konkretūs gyvenimo būdo pokyčiai, yra gerokai perdėtas, nors, deja, vis dažniau girdimas. Suvis geriausia būtų išsiaiškinti, kas yra faktai, o kas vien pramanai.
(11) 2017-01-23 10
Darbe ir namuose mus supantys elektronikos prietaisai sveikatą veikia skirtingai – pvz., elektros lizde paliktas telefono įkroviklis, neprijungtas prie įrenginio, jokios žalos nedaro, tačiau nakčiai prie lovos padėtas telefonas yra labai kenksmingas. Taip sako Vilniaus universiteto radiofizikos profesorius Jonas Grigas.
(5) 2014-06-26 12
Olandų kompanija sukūrė pirmąją pasaulyje elektroninę marihuanos suktinukę. Kompanija „E-Njoint“ prekiauja savo suktinukėmis vakarėliuose, muzikos renginiuose, baruose ir klubuose po visą Europą, rašo „Daily Mail“.
(9) 2014-03-07 3
Ar kenksmingos elektroninės cigaretės? Tyrimų šioje srityje dar labai mažai, tačiau Jungtinėse Valstijose jų rūkymas po truputį pradėtas reguliuoti.
(1) 2011-08-24 0
Prekyvietėse ir antikvariatuose ieškoma radiaciją spinduliuojančių daiktų. Tarp tokių yra pasitaikę ir įvairių antikvarinių įvairios paskirties prietaisų, ir bižuterijos, teigia ekspertai.
(58) 2011-05-14 -1
Nors dabartiniai cigarečių filtrai yra gaminami iš celiuliozės acetato, kuris neblogai sugeria nikotiną, dervas bei policiklinius aromatinius angliavandenilius, Kinijos tyrėjai atrado, jog nanomedžiagos, pagamintos iš titano dioksido, gali būti panaudotos mažinant žalingą cheminių junginių poveikį.
(21) 2011-05-05 4
Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (NTAKD) prašo LR Seimo Sveikatos komiteto inicijuoti Tabako kontrolės įstatymo pakeitimus ir taip riboti tabako gaminių pakaitalų, tokių kaip elektroninės cigaretės (e-cigaretės), pardavimą mūsų šalyje. Šių prekių sudėtis ir poveikis žmogaus sveikatai dar nėra ištirtas, todėl šiuo metu leidžiant pardavinėti tabako gaminių pakaitalus nėra atsižvelgiama į visuomenės teisę saugoti jos sveikatą.
(23) 2010-11-24 10
Naujausi kišeninių lazerių – didelės galios lazerinių rodyklių – modeliai gali atrodyti puiki kalėdinė dovana, tačiau ekspertai perspėja apie jų keliamą rimtą pavojų.
(14) 2010-01-22 9
Sparčiai populiarėjant elektroninėms cigaretėms, graikų mokslininkai reiškia susirūpinimą dėl jų saugumo. Anot jų, be papildomų tyrimų neįmanoma pasakyti, ar jos duoda daugiau naudos, ar padaro daugiau žalos. Kai kurie tyrimai jau išsakė abejones dėl jų saugumo, tačiau platintojai tikina, jog tai sveikas tikrų rūkalų pakaitalas, praneša BBC.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos