Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Įvairūs kenkėjai ir kovos būdai su jais
 
 

Įvairūs kenkėjai ir kovos būdai su jais

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-12-13 14
Naują tyrimą atlikę Vanderbilto universiteto farmakologas dr. Jerodas Dentonas ir Ohajo valstijos universiteto entomologas dr. Peteris Piermarini skelbia atradę eksperimentinį junginį, kuris slopina uodų inkstų funkciją.
(0) 2016-11-10 20
Šaltuoju metų laiku apie uodus pamirštame. Nebereikia nuolat kasytis šviežių įgėlimų, kurių kartais būna tiek daug, kad atrodo, jog uodai išgers visą mūsų kraują. Žinoma, tai tik susierzinimo paskatintos fantazijos, bet kiek kraugerių turėtų būti uodų armijoje, kad ji visiškai išsiurbtų vieno žmogaus kraują?
(1) 2016-10-25 9
Namuose kiekvienas norime jaustis saugiai ir jaukiai. Deja, dažno laiką namie apkartina alergijos, kurių nepavyksta išvengti ir savoje aplinkoje. Tyrimai atskleidžia, kad alergija namų dulkių erkėms yra pati dažniausia kvėpavimo takų alergija Europoje.
(4) 2016-09-07 30
Dar viena grėsmė mūsų biologinei įvairovei – sparčiai plintantis invazinis šliužas Aplinkos ministerija sulaukia vis daugiau gyventojų pranešimų apie Lietuvoje sparčiai plintančius luzitaninius arionus – labai ėdrius invazinius šliužus. Ne vieną skambinusįjį pribloškė jų gausa. Šie itin vislūs šliužai kenkia žemės ūkiui ir kelia grėsmę vietinių moliuskų įvairovei.
(0) 2016-08-22 40
Pavargote nuo įkyraus uodų zvimbimo? Atsibodo kasytis sugeltas vietas? Purškalas nuo uodų nepadeda, o jo kvapas erzina? Tuomet turime išeitį, kuri gali patikti ne visiems, bet ji bent jau yra veiksminga, norint išvengti uodų.
(0) 2016-08-08 8
Šie šlykštūs šiurpą keliantys vabzdžiai minta mūsų krauju, kai miegame, tačiau yra būdas jiems duoti tinkamą atkirtį – tam prireiks karščio.
(0) 2016-07-21 20
Įsismarkavęs grybų sezonas vienai Panevėžio rajono Šilagalio kaime gyvenančiai šeimai pateikė staigmeną. Kiemo vejoje ėmė augti taisyklingais ratais išsidėstę nematyti grybai.
(3) 2016-07-15 4
Kinijos bendrovė „Xiaomi“ išleido įdomų priedą „MIJIA Portable Mosquito Repeller“, kuris pirmiausia turėtų sudominti aktyvaus poilsio mėgėjus, dažnai leidžiančius laiką gamtoje, toli nuo civilizacijos. Naujiena skirta atbaidyti uodus ir kitus vabzdžius.
(0) 2016-06-17 4
Skaitytojas Domas teigė vienoje parduotuvėje užfiksavęs bananuose įsitaisiusį vorą. Jam kilo abejonių, ar šis voras kartu su bananais nebus atkeliavęs iš egzotiškų kraštų.
(0) 2016-06-09 17
Kalifornijos portalas KQED publikavo mokslininkų filmuotą medžiagą, kurioje su visomis smulkmenomis parodoma ir paaiškinama, kaip uodai siurbia žmonių kraują.
(0) 2016-06-08 -2
Ar jūs esate vienas tų žmonių, kuriuos labai sukandžioja uodai? Apie 20 proc. žmonių dėl uodų kenčia labiau, nei kiti. Mokslininkai atskleidė galimą to priežastį. Tai, kaip traukiate uodus, gali lemti įvairūs faktoriai – nuo kraujo grupės iki to, kaip dažnai maudotės.
(2) 2016-06-08 23
„Nesame matę dar tiek trūklių“, – tikino iš Nidos į uostamiestį grįžę klaipėdiečiai. Važiuojant pritrėkšti vabzdžiai aplipdė automobilius – įžiūrėti jų numerius tapo neįmanoma.
(0) 2016-06-03 28
Vakarų Lietuvą užplūdo gausybė karkvabalių. Gamtininkai sako, kad tai nėra natūralu.
(1) 2016-06-02 -2
Daugeliui iš mūsų uodų įkandimai yra neišvengiama gyvenimo dalis, ypač, jei karštais vasaros vakarais norime atidaryti balkonus arba mėgautis vakariene prieplaukoje. Nors ir negalime visiškai išvengti įkandimų, yra keletas būdų, kurie gali padėti numalšinti niežėjimą, rašo sciencealert.com.
(0) 2016-05-27 30
Japonijoje įsikūrusi vabzdžių naikinimo priemonių gamybos bendrovė "Earth Chemicals" susuko originalų vaizdo siužetą apie jų gaminamos substancijos "Gokiburi Hoi Hoi", skirtos tarakonų gaudymui, lipnumą. Bendrovės mokslininkai sukūrė žmogaus proporcijoms adaptuotą lipnųjį mišinį ir paprašė jį prieš filmavimo kameras išbandyti tris asmenis – mokslininką, sportininką ir sumo imtynių profesionalą. Pasakysime tik viena – kibo visi :) O štai kaip kibo – pažiūrėkite patys.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos