Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » JAV mokyklos
 
 

JAV mokyklos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2017-02-27 25
Ateityje norėdamas susirasti darbą, žmogus turės būti kuo mažiau panašus į automatą – kūrybiškas, kritiškas ir gebantis bendrauti. Tad kodėl vaikai mokomi elgtis taip, tarsi būtų automatai? Portale theguardian.com savo samprotavimais dalijasi britų rašytojas ir politinis aktyvistas George`as Monbiot.
(63) 2015-10-29 49
Suskaičiuoti, kiek yra penkis kart trys atrodo paprasta, tačiau vieno mokinio sprendimo būdas įžiebė debatus internete.
(14) 2014-07-23 46
Čia pamokos prasideda 7.20 val., nepadarius namų darbų, mokytojai nerėkia, o ramiausiai įraito nulį, su mokytojais galima glėbesčiuotis bei kalbėtis apie asmeninį gyvenimą. Tiesa, čia gali išmokti, kad Baltijos jūra tyvuliuoja prie Libijos.
(1) 2014-06-16 12
Mokyklų valgyklose patiekiamas maistas nėra vienareikšmiškai vertinamas ne tik mūsuose. Suderinti maistą ir sveikatą – nelengva užduotis ir pasaulio galingiausiesiems.
(8) 2013-12-09 1
Tragiški įvykiai Amerikos mokyklose, kai šaunamuosius ginklus į jas atsinešę asmenys atidengdavo ugnį į moksleivius ir mokytojus, paskatino bendrovę „Knightscope“ prisidėti prie galimų sprendimų siekiant užtikrinti jų saugumą paieškos.
(23) 2013-08-02 0
Po gruodį Niutauno mokykloje vykusių žudynių kai kurie Arkanzaso valstijos mokytojai nuo ginkluotų užpuolikų patys ginsis ir moksleivius saugos turėdami ginklus, skelbia „Die Welt“.
(7) 2013-04-03 0
Keliose Jungtinių Amerikos Valstijų mokyklose atliekamas eksperimentas, kuriuo moksleivių susidomėjimą tiksliaisiais ir gamtos mokslais bandoma padidinti pamokose naudojant repo rimus.
(18) 2012-05-13 5
Kinijos tarptautinių išsilavinimo testų rezultatai, kurie niekur nebuvo skelbti, yra „stulbinantys“, sako Andreas Schleicheris, atsakingas už įtakingiausią tarptautinio išsilavinimo PISA (Programme for International Student Assesment) tyrimą, rašo BBC.
(2) 2012-03-01 0
Konservatyvi organzacija siekia sukurti mokymo medžiagą, sėjančią abejones mokslininkų sutarimu dėl klimato kaitos priežasčių, pranešama praeitą savaitę nutekintuose dokumentuose. Apklausos rodo, kad jų pastangos nebuvo bevaisės.
(1) 2011-10-24 0
Negailestingos mokymo įstaigų programos, siekiant kuo geresnio vaikų paruošimo ir tėvų noras, kad jų vaikai būtų geriausi, sukuria repetitorių paklausą. Jungtinėse Amerikos Valstijose repetitorių veikla tapo tikru verslu. Remiantis internetiniame portale „SmartMoney“ neseniai pasirodžiusiu straipsniu, tai yra 5 mlrd. JAV dolerių pramonė, kuri vos per dešimtmetį sugebėjo išaugti dešimteriopai.
(8) 2011-10-04 0
Kai kurios Jungtinių Valstijų (JAV) mokyklos jau naudoja šiuolaikines technologijas, kad Šekspyro kūrybą integruotų su gerai žinomo JAV prodiuserio muzika. Tačiau kritikai teigia, jog mokymasis naujausiomis priemonėmis ne visada efektyvesnis už tradicinį.
(38) 2011-07-08 0
JAV Indianos valstijos mokyklose vaikams nuo ketvirtos klasės nebebus dėstoma rašyba. Vietoj to, juos ketinama išugdyti spausdinimo kompiuterio klaviatūra specialistais, praneša newsru.com. Atitinkamą direktyvą parengė ir vietos įstaigoms pateikė valstijos švietimo departamentas, praneša žurnalas „Time“.
(1) 2010-09-30 0
JAV karinių technologijų kūrimu užsiimanti organizacija DARPA planuoja skatinti įvairias aukštųjų technologijų kompanijas įdiegti savo technologijas maždaug tūkstantyje viso pasaulio vidurinių mokyklų. Šis sumanymas - naujosios MENTOR ("Manufacturing Experimentation and Outreach) programos dalis, pagal kurią siekiama išugdyti naują karinių technologijų kūrėjų kartą.
(15) 2009-06-12 0
Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Švarcnegeris parengė planą, kuriuo siekiama spausdintas knygas pakeisti elektroninėmis ir tokiu būdu sutaupyti pinigų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos