Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Jaguar I-Pace
 
 

Jaguar I-Pace

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-03-08 5
Nors Lietuvos metų automobilis paaiškėjo dar praeitų metų rudenį, Europos metų automobilio finalas skelbiamas jau atėjus pavasariui. Vasario 28 d. buvo paskelbti 7 pretendentai į geriausiojo vardą, tačiau Europos žurnalistų komisija nugalėtoją įvardijo tik Ženevos automobilių parodoje. Po įtemptos kovos juo išrinktas „Jaguar I-Pace“.
(12) 2019-01-10 3
Jūs tikriausiai esate kruopštus automobilio savininkas ir skrupulingai prižiūrite savo mašiną. Laiku keičiate tepalus, tikrinate slėgį padangose, reguliariai pasidomite stabdžių kaladėlių būkle. Pasirodo, pasak Elono Musko, elektromobilių savininkams nereikės rūpintis net dviem iš šių trijų paminėtų darbų. Tuo tarpu kiti gamintojai neskuba pritarti.
(1) 2019-01-01 30
Elektromobiliai neturi oro reikalaujančių vidaus degimo variklių. Jie taip pat neturi didelių radiatorių, skirtų jėgainės aušinimui. Todėl dauguma elektromobilių turi labai lygius priekius, kur grotelių apskritai nematyti. Tačiau „Jaguar I-Pace“ kitoks - šis elektromobilis turi labai dideles groteles. Kodėl? Nors „Jaguar“ buvo kaltinama tiesiog naudojanti benzininių automobilių stilių, tos grotelės yra funkcionalios
(9) 2018-03-28 41
Per pastarąsias keletą savaičių Ženevos automobilių parodoje buvo pristatytos kelios elektrinės transporto priemonės, kurios, kai kurių buvo pavadintos „Tesla žudikėmis“. Tai sakydami jie turi galvoje, kad naujosios elektrinės transporto priemonės gali konkuruoti su „Tesla“ ir kai kuriais atvejais jie yra teisūs.
(3) 2018-03-26 7
Pasibaigusioje Ženevos automobilių parodoje lankytojų žvilgsnius traukė ne tik prabangiausi modeliai bei koncepcijos, bet ir plačiajam vairuotojų ratui skirti nauji modeliai.
(7) 2018-03-14 33
Britų koncernas „Jaguar“ Ženevos automobilių parodoje pristatė kompaktinį elektra varomą visureigį „I-Pace“, kurio techniniai duomenys tokie, kokius dar prieš porą metų buvo sunku įsivaizduoti serijiniame, masėms skirtame modelyje.
(3) 2018-01-01 -2
Prieš metus Los Andželo automobilių parodoje pristatytas elektrinis „Jaguar I-Pace“ prototipas jau šįmet turi pasirodyti salonuose – britų automobilių koncernas užbaigė paskutiniuosius „I-Pace“ testus.
(2) 2017-09-11 7
Šiaurės Amerikos koncepcinių automobilių apdovanojimuose aukščiausio įvertinimo šiemet sulaukė automobilis „Jaguar I-Pace Concept“.
(0) 2016-11-17 0
Daugiau nei aštuonis dešimtmečius „Jaguar“ buvo žinomas kaip novatoriškiausio dizaino sportinių automobilių gamintojas. Automobilių, kurie visuomet buvo orientuoti į naujausias, pažangiausias technologijas, užtikrinančias ypatingą vairavimo pojūtį. Nuo šiandien „Jaguar“ bus vadinamas prabangių sportinių elektrinių visureigių gamintoju.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos