Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Jaunystės eliksyrai
 
 

Jaunystės eliksyrai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-12-27 4
Vis daugiau žmonių gyvena ilgai – kai kurie 100 metų ir ilgiau. Mokslininkai bando suprasti, kaip tai įmanoma. Kodėl vienas žmogus nugyvena iki 94-erių, o jo kaimynas išeina anapilin jau 75 metų.
(1) 2018-12-26 6
Senėjimas yra natūralus ir neišvengiamas procesas. Tačiau pasenti galima gražiai ir elegantiškai, ir tai nereikalauja brangių asmeninio trenerio ar plastinio chirurgo paslaugų. „Fitness Magazine“ paprašė ekspertų pasidalinti patarimais, kaip kuo ilgiau išsaugoti jaunystę. Taigi, svarbiausia yra pakeisti įpročius ir į kasdienę dienotvarkę įtraukti judėjimą, sveiką mitybą ir streso mažinimo metodus. Apžvelkime tai išsamiau.
(5) 2018-10-29 55
Judith Campisi, viena iš žymiausių pasaulio biologių, pranešė apie pirmuosius jos sukurto senolitinio preparato – vadinamųjų tablečių nuo senėjimo – bandymų rezultatus. Ir sužlugdė S
(5) 2018-10-11 8
Naujo tyrimo metu buvo nustatytas natūralus junginys, galintis sulėtinti senėjimo procesus. Jis aptinkamas daugelyje vaisių bei uogų, įskaitant obuolius bei braškes, taip pat daržovėse.
(12) 2018-05-05 59
Kaip mokslininkai rengiasi išjungti senėjimą ir kada jaunystės eliksyras taps prieinamas mums visiems
(1) 2018-04-02 12
Visais laikais žmonės ieškojo amžino gyvenimo eliksyro, tačiau nei alchemikai, nei šiuolaikiniai mokslininkai dar nesugebėjo išrasti to magiško gėrimo, kuris padarytų mus nemirtingais. Tačiau naujas tyrimas, kurį atliko Brigham Young universitetas, atskleidė vieną paprastą būdą, kaip galima sulėtinti senėjimą. Jums tik reikės šiek tiek paprakaituoti.
(3) 2018-01-31 34
Kuo vyresni esame, tuo didesnė tikimybė, kad mirsime. Kitaip tariant, kiekviena nugyventa diena mus artina prie mirties. Taip yra su visais gyvūnais - katės, šunys, arkliai, musės - visi sendami artėja prie mirties. Tik ne plikieji smėlrausiai. Jie net ir sendami nejaučia jokio mirties alsavimo į kaklą.
(0) 2018-01-09 25
Ar pastebėjote, kad kai kas nors sulaukia 100 ar daugiau metų visi puola klausinėti - „Kokia jūsų ilgaamžiškumo paslaptis“? Garbaus amžiaus sulaukę asmenys nesidrovėdami pradeda dalintis mintimis, kas jų manymu jiems leido tiek ilgai gyventi, o aplinkiniai įdėmiai klausosi ir nori girdėti svarbius patarimus. Tačiau kodėl šie patarimai visada tokie keisti? Pateikiame kelis pavyzdžius.
(0) 2017-12-28 1
Nauji archeologiniai tyrimai suteikė vertingos informacijos apie pirmąjį Kinijos imperatorių, palikusį garsiąją Terakotinę armiją, ir jo amžinojo gyvenimo paieškas, pranešė valstybinė žiniasklaida.
(0) 2017-10-26 16
Tarptautinė tyrėjų grupė nustatė ilgo gyvenimo paslaptį žmonių, gyvenančių Italijos pietuose. Anot mokslininkų pateiktų tyrimo išvadų, pagrindiniai ilgaamžiškumo faktoriai yra seksas, dieta ir fizinis aktyvumas, skelbia „The Local“.
(0) 2017-10-20 18
Mokslininkai iš „Case Western Reserve University School“ aptiko molekulinį mechanizmą, kuris yra atsakingas už sliekų ir žinduolių gyvenimo trukmę. Pasirodo, kad gyvūnai, turintys organizme aukštą tam tikrų baltymų kiekį, gyvena ilgiau ir rečiau serga senėjimo ligomis.
(1) 2017-10-12 7
XIX a. viduryje pusei Jungtinių Amerikos Valstijų gyventojų tebuvo lemta nugyventi ne daugiau kaip 40 metų. Dabar vidutinė tikėtina amerikiečio gyvenimo trukmė – 78 metai. Neseniai atliktų medicinos mokslinių tyrimų duomenimis, žmogaus gyvenimą galima dar labiau pratęsti.
(0) 2017-10-11 -6
Krauju veidą išsitepusi JAV realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (36 m.) naikino odos raudonį ir raukšles. Ir jos išnyko! Toks grožio deivės prisipažinimas įtikino ne tik dėl jaunystės pakvaišusias amerikietes, bet ir vieną klinikinių tyrimų centrą Kalifornijoje, San Fransiske.
(2) 2017-09-18 33
Buvęs kardiochirurgas Ellsworthas Warehamas gyvena JAV, Kalifornijos valstijoje, Loma Lindos mieste. Tai viena iš vadinamųjų mėlynųjų zonų, kur žmonės gyvena ilgiau nei kiti.
(1) 2017-09-05 22
Ar pastebėjote, kad garsiausi pasaulio verslininkai labai lėtai sensta? Kai kurie iš jų atrodo lyg nuolat jaunėtų, nors jokių plastinių operacijų pėdsakų nematyti. Spėjama, kad tai gali būti filmus apie vampyrus primenančios procedūros rezultatas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos