Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Jausmai ir lytinis gyvenimas
 
 

Jausmai ir lytinis gyvenimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-11-12 0
Pastebint ryškų savo srities IT profesionalų trūkumą, Lietuvoje besikuriančios bendrovės siūlo įvairias naudas – aukštus atlyginimus, papildomas finansines ir nefinansines paskatas bei puikias darbo sąlygas tam, kad pritrauktų specialistų. Dar vienas neįprastas būdas, skirtas įdarbinti naujus žmones, – „Greito įsidarbinimo diena“, kurios metu kandidatai gali pereiti visus būtinus etapus darbui gauti vos per 24 valandas. Ši praktika yra taikoma ir atneša daug gerų rezultatų kaimyninėse valstybėse, todėl tikimasi, kad pirmą kartą organizuojamas tokio tipo renginys taip pat pasiteisins ir Lietuvoje.
(3) 2021-11-08 17
Viena moteris pradėjo kovą su mokesčiu, žeminusiu moteris. Ji ryžosi pačioms drastiškiausioms priemonėms, bet ar tai davė rezultatą?
(0) 2021-11-04 20
Šiais laikais, laisvėjant visuomenei, kalbėti apie lytinius santykius ir jais užsiimti taip, kaip norisi, nebėra tokia didelė gėda, kaip buvo, pavyzdžiui, viduramžiais. Priklausomybė nuo patnerio, draudžiamos sekso pozos, bausmės už neištikimybę ir daugybė kitų šiandien jau sunkiai suprantamų praktikų buvo giliai įsišaknijusios to meto visuomenėje. Čia pateikiame 5 įdomiausius – o gal keisčiausius – faktus apie seksą viduramžiais.
(0) 2021-10-14 12
Gydytojas paaiškino pavojingiausias sekso pozicijas, kurios gali pasibaigti vizitu į ligoninę dėl varpos lūžio ir kitomis siaubingomis problemomis.
(0) 2021-09-29 6
Gydytojų komanda užfiksavo neįprastą sveikatos sutrikimą, kurį pavadino „keistu tiesiosios žarnos ejakuliacijos atveju“.
(1) 2021-09-28 15
Medicinos naujienose gausu istorijų apie perspektyvius naujus gydymo būdus arba papildomą naudą sveikatai įprasto elgesio ir įpročių dėka. Kas nenori gerai jaustis gerdamas kavą ar valgydamas šokoladą?
(8) 2021-09-15 1
Remiantis nauju tyrimu, heteroseksualių asmenų suvokimas apie savo seksualinę orientaciją linkęs keistis, susiduriant su skirtingomis seksualumo prigimties teorijomis.
(0) 2021-09-11 21
Dažnai girdime, kad gražūs žmonės švyti lyg gavę energijos iš saulės. Dabar padidėjęs vasariškas patrauklumas jau gavo ir mokslinį patvirtinimą.
(0) 2021-09-06 6
Ko gero, nereikia nė priminti, kad narkotikai yra žalingi sveikatai. Tačiau vienas mitas gali būti sugriautas – ar rūkantys marihuaną gali pasigirti didesniu spermatozoidų skaičiumi?
(0) 2021-08-31 -7
Vyrams sunku kalbėti apie sveikatos bėdas, ypač kai jos yra susijusios su tuo, ką vadiname pačiu vyriškumu. Tačiau erekcijos sutrikimai yra labai dažni ir apie juos kalbėti būtina. Ypač kai mokslininkai išsiaiškina neabejotinai skaniausią būdą išlaikyti sveiką erekciją.
(0) 2021-08-26 0
Ar prisimeni, kuri buvo Tavo paskutinio menstruacinio ciklo pirmoji diena? Gali būti, kad Tau atsakyti į šį klausimą nėra taip paprasta, bet Tu nebūsi tokia vienintelė – daugelis moterų vis dar neseka savo menstruacinio ciklo, neskiria tam reikiamo dėmesio. O iš tiesų su menstruaciniu ciklu susiję duomenys, juos išanalizavus, gali padėti įvertinti ir pagerinti sveikatą, taip pat geriau planuoti kasdienę veiklą. Šiais laikais nieko analizuoti nereikės pačiai – į pagalbą ateina išmaniosios technologijos, pvz., išmanieji laikrodžiai. Išmaniuosiuose „Garmin“ prietaisuose yra įdiegtos menstruacinio ciklo stebėsenos programėlės, suteikiančios išsamią informaciją apie pokyčius, kiekvienos moters kūno patiriamus menstruacinio ciklo metu.
(0) 2021-08-17 8
Hormoniniai kontraceptikai dažnai pasižymi stipriu šalutiniu poveikiu. Jis gali pasireikšti kaip svorio augimas, nuotaikos sutrikimai ar daug rimtesnės bėdos. Tačiau dabar mokslininkai kuria nehormoninius kontraceptikus - jie nori nurodyti antikūnams žudyti spermatozoidus.
(1) 2021-08-11 1
Kontraceptikai yra labai svarbūs mažinant neplanuotų nėštumų ir abortų skaičių, taip pat gerinant motinų sveikatą ir mažinant kūdikių mirtingumą. Geriamosios kontraceptinės tabletės ypač populiarios dėl savo patogumo. Tačiau šiuo metu jos prieinamos tik moterims, todėl kyla klausimas: o kur tabletės vyrams?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos