Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Juridiniai susitarimai ir įstatymai apibrėžiantys veiklą kosmose
 
 

Juridiniai susitarimai ir įstatymai apibrėžiantys veiklą kosmose

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-05-25 19
2018 metų kovo 13 d. JAV prezidentas Donaldas Trumpas sakydamas savo kalbą kariškiams užsiminė, kad prie tradicinių Amerikos Karinių oro pajėgų, Karinio jūrų laivyno ir kitų kariuomenės darinių, turėtų atsirasti ir Karinės kosmoso pajėgos. Rimtai? Na gerai, čia tebuvo tradicinis žiniasklaidos „trolinimas“, tačiau į visą tai galima pasižiūrėti ir rimčiau. Tad kokios galėtų būti Karinės kosmoso pajėgos, kaip atrodytų karinis konfliktas kosmose ir kokios technologijos, įranga bei įstatymai jau egzistuoja?
(0) 2017-01-23 12
Mokslininkai bando roboto gyvatės galimybes, kuris turėtų padėti astronautams Tarptautinėje kosminėje stotyje (TKS), rašo sciencedaily.com. Prieš tris metus SINTEF jau testavo tokius robotus. Tuomet buvo tikimasi juos pasiųsti į Marsą.
(1) 2016-06-24 12
Rusija yra pasirengusi paviešinti savo sukauptą informaciją apie Žemės orbita skriejančius objektus. Tame sąraše – ir JAV kosminės paslaptys.
(1) 2014-05-08 -1
SPACEX nori atsiriekti didesnį palydovų iškėlimo į orbitą pyrago gabalą. Pasak kompanijos, keliamas ieškinys prieš JAV oro pajėgas dėl teisės varžytis raketų paleidimo kariniais tikslais srityje.
(16) 2013-05-04 0
Nepakankamai aiškūs nuosavybės kituose kosminiuose kūnuose apibrėžimo įstatymai leido apsukriems verslininkams neblogai užsidirbti pardavinėjant žemės sklypus Mėnulyje, Marse ir kitose planetose.
(0) 2013-03-23 0
Šią savaitę Mykolo Romerio universitete (MRU) rinkosi pilna auditorija entuziastingų ir inovatyvių žmonių, kurių pagrindinis tikslas buvo suvokti kosmoso verslo ir teisės santykį bei atsakyti į klausimą „Kosmoso verslas ir teisė: mistika ar realybė“? Unikalų renginį organizavo MRU Teisės fakulteto Verslo teisės katedra. Pasak renginio organizatoriaus ir pranešėjo Tomo Ambraso, “tai precedento neturintis atvejis, neabejotinai įeisiantis į Lietuvos teisės ir Lietuvos kosmoso istoriją.“
(10) 2013-03-22 0
JAV Nevados valstijoje, Gardnervilio meiste gyvenantis 65 metų Dennisas Hope‘as teigia esąs teisėtas Mėnulio savininkas. Taigi jei norite kam nors padovanoti Mėnulį, pirmiausia nusipirkite jį iš D. Hope‘o.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos