Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » KTU
 
 

KTU

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(34) 2014-08-15 -2
Į Lietuvą prieš penkerius metus tadžikas Parvizdzhonas Jusupovas atvyko siekdamas išmokti anglų kalbą. Šį uždavinį vaikinas išpildė su kaupu – šiemet jis sėkmingai anglų kalba baigė vadybos studijas Kauno technologijos universitete (KTU). Įgytas žinias ir patirtį jaunas specialistas ketina pritaikyti kurdamas eksporto tarp Tadžikistano ir Baltijos šalių verslą ir geresnį gyvenimą gimtojoje šalyje.
(0) 2014-07-08 37
Kasmetinis JAV paskelbtas geriausių darbų reitingas nustebins ne vieną – kaip geriausia specialybė įvardinta ne medicina, ne teisė ir net ne programavimas. Ką jau kalbėti apie kitas „madingas“ profesijas, tokias kaip socialiniai mokslai ar ekonomika. Pasirodo, geriausia 2014 metų profesija JAV yra matematika.
(3) 2014-04-25 2
Nors lietuviai kartais pelnytai, kartais ne, dėl visko kaltina save, kelia sau per mažus tikslus, jų nacionalinis būdas yra palankus antreprenerystei. Jei išnaudotų visas galimybes, Lietuva galėtų greitai pasivyti sparčiai augančią kaimyninės Lenkijos ekonomiką. Taip tvirtina KTU viešėjęs antrepreneris iš Silicio slėnio, Berklio universiteto lektorius Kenas Singeris.
(0) 2014-03-14 0
Korumpuotas yra ne tik kyšius imantis politikas ar tarnautojas. Buvusio teisingumo ministro Remigijaus Šimašiaus įsitikinimu, korumpuotai elgiasi ir tie valdžios atstovai, biurokratai, kurių priimamus sprendimus lemia nuovargis, bloga nuotaika ir kiti žmogiškieji faktoriai.
(35) 2014-03-11 9
Trijų Kauno aukštųjų mokyklų – Kauno technologijos universiteto (KTU), Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) – Senatai pritarė susijungimui į vieną universitetą.
(0) 2014-02-25 0
Šį savaitgalį, vasario 21-22 dienomis, KTU studentai varžėsi ieškodami geriausių inžinerinių sprendimų. BEST Kaunas organizuotos jau aštuntosios inžinerinės varžybos EBEC Kaunas (anksčiau vadintos BEST sprendimais) šįsyk pritraukė net 88 gabius studentus.
(1) 2013-10-29 0
Kauno technologijos universiteto (KTU) įsteigtus prizus – 1 000, 700 ir 500 eurų – tarptautiniame architektūros studentų baigiamųjų darbų konkurse laimėjo studentai iš Latvijos, Bulgarijos ir Vokietijos.
(0) 2013-08-20 0
Į Kauną ką tik sugrįžo nuo birželio Kalifornijoje, prestižiniame Stanfordo universitete, intensyviai darbavęsi Kauno technologinio universiteto (KTU) dėstytojai. Kartu su pasaulinio lygio profesoriais ir sėkmingais Silicio slėnio verslininkais jie kūrė inovatyvią verslumo ugdymo programą, kuri KTU studentams atvers naujas profesines galimybes.
(0) 2013-07-15 1
Kaip ir kiekvienais metais, prasidėjus stojimų karštinei, pasipila patarimai abiturientams: kur stoti ir kokios galimos perspektyvos ar nusivylimai laukia išsirinkus įvairias studijų kryptis. Kaip taisyklė, jau keleri metai žiniasklaidoje ekspertai vieningai tvirtina, kad mažiausiai perspektyvų suteikia socialiniai mokslai, o daugiausiai – inžinerijos, medicinos, bei biotechnologijų kryptys. Deja, pamirštama praktiškai visų technologinių mokslų „motina“ – fizika, nors pastarosios absolventai niekada nesiskundė darbų stoka, o pastaruoju metu darbo vietų gerokai daugiau, nei absolventų.
(0) 2013-07-12 0
Prieš pusę metų Kauno technologijos universiteto (KTU) kartu su partneriais UAB „Omnitel“, UAB „App Camp“ ir „Samsung Electronics Baltics SIA“ įkurta viena didžiausių mobiliųjų aplikacijų laboratorijų Lietuvoje jau gali pasigirti net 34 KTU studentų darbais.
(7) 2013-07-09 1
Birželio 29 d. – liepos 5 d. Sankt Peterburge vyko Pasaulio studentų komandinio programavimo varžybų finalas, kuriame rungėsi 120 geriausių pasaulio techniškųjų universitetų komandos. Kauno technologijos universiteto (KTU) studentų programuotojų komanda, prieš tai sėkmingai pasirodžiusi ketvirtfinalyje ir pusfinalyje, pateko į finalą ir užėmė 83 vietą.
(12) 2013-07-04 0
Moksleivių technologinių – inžinerinių mokslų pasirinkimo tyrimo metu paaiškėjo, kad inžinerija domisi 27 proc. vyresniųjų klasių moksleivių, tačiau technologijos ar inžinerijos mokslus studijuoti pasirenka dvigubai mažiau jaunuolių. Šis tyrimas atliktas projektavimo ir inžinerinio konsultavimo bendrovės „Baltic Engineers“ bei Kauno technologijos universiteto iniciatyva.
(0) 2013-06-18 0
Kauno technologijos universiteto studentai kviečiami stažuotis Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos (NASA) Ames tyrimų centre. Tai šiomis dienomis Silicio slėnyje besilankančiai Kauno technologijos universiteto delegacijai susitikime patvirtino centro direktoriaus Simonas P. Wordenas.
(50) 2013-03-16 1
Naujienų portalas Delfi.lt, kuris remiasi neprisistačiusio skaitytojo ir portalo cyberwarnernews.info informacija, teigia, jog šią savaitę buvo įsilaužtą į Kauno Technologijos Universiteto Karjeros centro duomenų bazę. Įsilaužėliams pavykto pavogti studentų prisijungimų duomenis.
(5) 2012-10-31 2
Spalio 29 d. KTU rektorate sutartį pasirašė Kauno technologijos universitetas ir Lietuvoje aukštąsias technologijas kurianti UAB „Elinta“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos