Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » KTU
 
 

KTU

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2010-12-02 0
Gruodžio 3 d. (penktadienį) 11 val. Kaune, Kauno technologijos universitete (KTU), duris atvers Maisto mokslo ir technologijų kompetencijos centras (KTU Cheminės technologijos fakulteto B korpusas, Radvilėnų pl. 19).
(20) 2010-11-23 0
Praėjusią savaitę Kauno technikos universiteto Panevėžio institute atidarytos pramoninių ir mobiliųjų robotų laboratorijos yra pirmosios tokio tipo Lietuvoje, rašo dienraštis "Sekundė". Universitetas robotus įsigijo padedamas rėmėjų.
(5) 2010-06-28 0
Nedarbas. Ar visiems jis gresia? Jeigu esi jaunas, įgijęs universiteto diplomą, darbštus, galbūt vienas geriausių savo srityje, tuomet esi graibstomas darbdavių arba kuri savo verslą ir rūpiniesi jo plėtra. Pamanysit, kad realybėje taip nebūna?
(1) 2010-05-08 0
Penktadienį Kauno technologijos universitete (KTU) buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp „Barclays“ technologijų centro Vilniuje ir universiteto.
(12) 2010-04-29 0
Kauno technologijos universitetas 8 metus neišsprendžia kol kas bene garsiausios mokslinio darbo plagiato istorijos - Kaune gyvenanti inžinierė mechanikė Zita Migonienė beveik dešimtmetį stengiasi įrodyti, kad jos ir kolegų mokslinį darbą nuplagijavo buvusio Mašinų gamybos fakulteto dekano, dabar jau profesoriaus Rimanto Banevičiaus sūnus Paulius.
(0) 2010-04-15 3
Medicinos fizika yra taikomosios fizikos sritis, susijusi su fizikinių technologijų ir metodų kūrimu bei taikymu labai aktualioje šiuolaikinės medicinos srityje – radiologijoje, siekiant maksimaliai užtikrinti protingą paciento apsaugą nuo jonizuojančiosios spinduliuotės.
(2) 2010-01-27 2
Kaip ir kasmet, paskutinijį sausio šeštadienį, Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų ir gimnazijų 9-12 klasių moksleiviai kviečiami į prof. J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursą. Šis konkursas Kauno technologijos universitete organizuojamas jau dvidešimt pirmajį kartą.
(1) 2010-01-06 0
Sausio 8 dieną Kauno medicinos universiteto klinikų Odos ir venerinių ligų klinikoje atidaromas odos navikų skaitmeninės dermatoskopijos kabinetas, kuriame pradės veikti modernus skaitmeninis dermatoskopas su programine įranga.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos