Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » KTU
 
 

KTU

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(70) 2015-10-01 24
3 eurai. Toks atlygis už valandą darbo nešiojant langus siūlomas pagalbiniam darbuotojui. Tuo metu aukštąjį išsilavinimą turintys dėstytojai per valandą uždirba vos 3,20 euro. Dėstytojų algos Lietuvoje – tokios mažos, kad gelbėjant juos nuo visiško skurdo Vilniaus universitetas (VU) ketina pradėti mokėti pašalpas.
(50) 2013-03-16 1
Naujienų portalas Delfi.lt, kuris remiasi neprisistačiusio skaitytojo ir portalo cyberwarnernews.info informacija, teigia, jog šią savaitę buvo įsilaužtą į Kauno Technologijos Universiteto Karjeros centro duomenų bazę. Įsilaužėliams pavykto pavogti studentų prisijungimų duomenis.
(41) 2009-08-28 2
Eksperimentinę raketinę paleidimo sistemą išbandę ir kietojo kuro raketą paleidę Lietuvos mokslininkai teigia esą pasirengę kurti raketas koviniam naudojimui, tačiau tam reikia politinių sprendimų.
(35) 2014-03-11 9
Trijų Kauno aukštųjų mokyklų – Kauno technologijos universiteto (KTU), Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) – Senatai pritarė susijungimui į vieną universitetą.
(34) 2009-07-24 2
Kauno technologijos universiteto (KTU) mokslininkai praneša džiugią naujieną: Pabradės centriniame poligone KTU Gynybos technologijų instituto (GTI) mokslininkų grupė sėkmingai išbandė sukurtą eksperimentinę raketinę paleidimo sistemą ir paleido raketą „KTU GTI-1“.
(34) 2014-08-15 -2
Į Lietuvą prieš penkerius metus tadžikas Parvizdzhonas Jusupovas atvyko siekdamas išmokti anglų kalbą. Šį uždavinį vaikinas išpildė su kaupu – šiemet jis sėkmingai anglų kalba baigė vadybos studijas Kauno technologijos universitete (KTU). Įgytas žinias ir patirtį jaunas specialistas ketina pritaikyti kurdamas eksporto tarp Tadžikistano ir Baltijos šalių verslą ir geresnį gyvenimą gimtojoje šalyje.
(27) 2011-04-22 12
Kauno technologijos universiteto mokslininkai, vieninteliai iš Baltijos šalių pradėję kurti raketas, jas dar tobulina ir sako yra pasiruošę serijinei jų gamybai. Juodkrantės poligone Kauno technologijos universiteto Gynybos technologijų institutas išbandė dvylika pačių sukurtų raketų – jos, sako, patikimesnės nei pirmosios, pagamintos prieš dvejus metus. Vienos nuskrieja apie dešimt kilometrų, kitos – kelis kartus toliau.
(20) 2010-11-23 0
Praėjusią savaitę Kauno technikos universiteto Panevėžio institute atidarytos pramoninių ir mobiliųjų robotų laboratorijos yra pirmosios tokio tipo Lietuvoje, rašo dienraštis "Sekundė". Universitetas robotus įsigijo padedamas rėmėjų.
(20) 2011-12-08 0
Nepaisant bendrojo lavinimo mokyklų ir aukštųjų mokyklų pusėn mėtomų kritikos strėlių, Lietuvos gyventojai pasitiki švietimo sistema. 48,7 proc. apklaustųjų mano, kad mokyklas baigę mokiniai yra įgiję puikių žinių ir gebėjimų, 47,1 proc. apklaustųjų teigiamai atsiliepia apie aukštosiose mokyklose gautas žinias bei gebėjimus. Kritiškiausiai į Lietuvos švietimo sistemą žiūri 25-34 metų gyventojai.
(13) 2011-05-23 0
Vis dažniau moksleiviai klausia, kurią studijų programą jiems pasirinkti, kad kuo geriau išmoktų programuoti? Į šį klausimą Kauno technologijos universiteto Informatikos fakulteto dėstytojai atsako: „Reikia rinktis naują studijų programą – programų sistemos.“
(13) 2009-03-31 0
Mokslinė gamybinė įmonė „Modesa“ pradeda KTU mokslininkų sukurto prietaiso, skirto pažeistos linijos identifikavimui izoliuotos neutralės tinkle, RESU 312M, serijinę gamybą.
(12) 2013-07-04 0
Moksleivių technologinių – inžinerinių mokslų pasirinkimo tyrimo metu paaiškėjo, kad inžinerija domisi 27 proc. vyresniųjų klasių moksleivių, tačiau technologijos ar inžinerijos mokslus studijuoti pasirenka dvigubai mažiau jaunuolių. Šis tyrimas atliktas projektavimo ir inžinerinio konsultavimo bendrovės „Baltic Engineers“ bei Kauno technologijos universiteto iniciatyva.
(12) 2009-04-05 1
2009 metų kovo 31 d. Panevėžio kolegijoje įvyko jau kasmetinis mechatronikos krypties studentų konkursas, kuriame šįmet dalyvavo šeimininkų komanda, „kaimynai“ iš Kauno technologijos universiteto Panevėžio instituto (KTU PI) bei dvi svečių komandos – iš Vilniaus kolegijos bei Kauno technikos kolegijos.
(12) 2010-04-29 0
Kauno technologijos universitetas 8 metus neišsprendžia kol kas bene garsiausios mokslinio darbo plagiato istorijos - Kaune gyvenanti inžinierė mechanikė Zita Migonienė beveik dešimtmetį stengiasi įrodyti, kad jos ir kolegų mokslinį darbą nuplagijavo buvusio Mašinų gamybos fakulteto dekano, dabar jau profesoriaus Rimanto Banevičiaus sūnus Paulius.
(9) 2016-03-17 16
Energiją efektyviai taupantis pasyvus namas – džiaugsmas jo gyventojams ir tikras iššūkis architektams. Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakulteto (KTU SAF) doktorantas Paulius Grigaliūnas atskleidžia, jog, projektuojant tokį pastatą, svarbi ne tik statybos specialistų patirtis ir žinios, bet ir žmonių gyvenimo būdas bei įpročiai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos