Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Ką reiktų žinoti apie remontų meistrus
 
 

Ką reiktų žinoti apie remontų meistrus

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2019-01-01 2
Viena iš nemalonių elektros ir elektronikos įrangos savybių yra ta, kad ji linkusi gesti. Vis dėlto į klausimą, verta ar neverta taisyti sugedusį daiktą, Lietuvos vartotojai turi skirtingus atsakymus. Kas antras iš mūsų linkę remontuoti šaldytuvus, šaldiklius, televizorius ir skalbimo mašinas, tačiau plaukų priežiūros prietaisus, elektrinius virdulius ir mikrobangų krosneles taisytinais daiktais laiko tik dešimtadalis šalies vartotojų.
(16) 2016-06-16 6
Automobilio remontas žurnalistui Tadui Grabiui kainavo ne tik 310 eurų, bet ir nemažai nervų bei papildomus 150 eurų už nuomojamą transporto priemonę, kai nuosava laiku nebuvo grąžinta iš autoserviso. Tiesa, automobilio remontą vykdęs autoservisas pateikia kiek kitokią istorijos versiją.
(1) 2016-05-02 17
Kaunietis Aurimas Dzedulionis nustebo prieš keletą mėnesių sulaukęs skambučio iš kompiuterių taisyklos. Joje gulėjo veikiantis „MacBook Air“ su visais A.Dzedulionio duomenimis. Anksčiau „Apple“ serviso atstovai kaunietį patikino, kad kompiuteris sugedęs nepataisomai.
(3) 2016-03-07 37
Vairuotoja Agnė redakcijai papasakojo istoriją, kuri atskleidžia naują sukčiavimo būdą. Vasario 28 d., sekmadienį, važiuodama automobiliu Erfurto gatve, moteris pakliuvo į sukčiaus pinkles.
(57) 2013-07-29 1
Pasikeisti lemputę ar kondicionieriaus dirželį kažkada buvo įprasta rutina daugeliui vairuotojų, tačiau šiais laikais net ir paprasčiausi automobilio priežiūros darbai tampa įkandami tik profesionaliems mechanikams.
(41) 2009-07-24 1
Taip pataria britų TV kanalo „Sky News“ atlikto eksperimento, kurio rezultatai pribloškė visuomenę, sumanytojai. Niekas neįtarė, kad kompiuterius taisančios bendrovės gali taip elgtis su savo klientais.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos