Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kalašnikov
 
 

Kalašnikov

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2019-11-26 -25
Automatiniu šautuvu AK garsėjantis didžiausias Rusijos ginklų gamintojas „Kalašnikov“ pristatė jo sukurtą elektrociklą „Iž“.
(3) 2019-02-21 -6
Garsus Rusijos ginkluotės gamintojas „Kalašnikov“ tikrai negarsėja kaip orlaivių kūrėjas. Tačiau tai - technologijų kompanija, kuri nuolat bando naujas sritis. Galbūt dėl to net nereikėtų stebėtis, kad „Kalašnikov“ ėmėsi gaminti savižudžius dronus.
(4) 2018-10-12 17
Rusijos gyventojai atsargiai stebi vis didėjančius valdžios užmojus susidoroti su nepasitenkinimą reiškiančiais piliečiais.
(10) 2018-08-25 -20
Rusijos kariuomenei ir policijai elektrinius motociklus pasiūlęs koncernas „Kalašnikov“ ketina mesti iššūkį įspūdingiausius elektromobilius gaminančiai „Tesla“ kompanijai. Tarptautinėje parodoje „Armija 2018“ rusai pristatė koncepcinį modelį CV-1, kurį įvardijo kaip elektra varomą superautomobilį.
(1) 2018-08-24 0
Tikriausiai per televiziją esate matę, kaip Rusijoje tramdomi protestai. Prognozuojama, kad ateityje protestų tik daugės. To neneigia ir patys Rusijos pareigūnai bei specialiosios paskirties policijos būrys OMON. Todėl „Kalašnikov“ pristatė naują „Stena“ versija - ši siena taps rimtu ginklu prieš protestuotojus ir riaušininkus.
(6) 2018-08-23 2
Netoli Maskvos vykstančioje parodoje „Armija-2018“ pristatoma daug įvairių naujų ginklų. Čia Rusijos karinės pramonės atstovai demonstruoja savo technologines galimybes ir ateities vizijas. Tarp visų šautuvų, pistoletų, motociklų ir asmeninių apsaugos priemonių išsiskiria „Kalašnikov“ kūrinys - dvikojis vaikščiojantis robotas, kuris atrodo tarsi nužengęs iš fantastinio filmo.
(5) 2018-04-02 4
Didžiausias Rusijos šaulių ginklų gamintojas „Kalašnikov“ perima mokslo ir gamybos susivienijimą „Molnija“, kuris vadovavo sovietinio daugkartinio naudojimo pilotuojamo erdvėlaivio „Buran“ projekto grupei.
(6) 2017-11-27 -9
Oficialiai koncernas „Kalašnikov“ nebuvo įtrauktas į aukščiausiems Rusijos valdininkams skirtų automobilių projektą „Kortežas“. Visgi panašu, kad militaristinė kompanija sugebėjo įsiūlyti valdžiai savo produkciją.
(1) 2017-09-27 -2
Rusijos ginkluotės gamintojas „Kalašnikov“ pristatė naują savo koncepcinį kūrinį - skraidančią mašiną. Žurnalistai nesutinka dėl to, kaip pavadinti šį kūrinį - skraidančiu motociklu, personaline skraidykle ar kompaktišku sraigtasparniu. Tačiau pirmadienį į demonstraciją susirinkę žiūrovai buvo pakankamai sužavėti šio orlaivio galimybėmis.
(4) 2017-08-17 -12
Nors naujų elektromobilių pardavimai Rusijoje pasiekė juokingai žemą lygį, šalies valdžia pasiryžusi parodyti visam pasauliui, kad šiuolaikiški transporto sprendimai jai nesvetimi. Šią savaitę „Kalašnikov“ koncernas pristatė elektrinius IŽ motociklus, kuriais ketina aprūpinti Maskvos policiją.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos