Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kameros ir skeneriai
 
 

Kameros ir skeneriai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2019-01-24 1
„DIDseth DID-N56T–200“ - tai namų apsaugos IP kamera su nuotoliniu būdu valdomu laikikliu. Ji gali laisvai pasisukti 320 laipsnių kampu horizontalioje plokštumoje ir 120 laipsnių - vertikalioje. 1080p raiškos vaizdo įrašai pasižymi pakankamu detalumu, o įrenginyje sumontuotas garsiakalbis ir mikrofonas užtikrina dvipusės komunikacijos galimybę.
(2) 2018-10-04 -4
IP kameros prisideda prie namų saugumo užtikrinimo. Jos leidžia stebėti, kas vyksta namuose net juose nebūnant - galite būti bet kuriame pasaulio krašte. „Xiaomi Mijia 1080P“ yra kompaktiška kamera su 1080p rezoliucija, judesio davikliu, naktinio filmavimo filmavimo funkcija ir sukiojamu objektyvu. Pirkėjams patinka vaizdo įrašo kokybė ir kameros funkcionalumas
(1) 2018-02-17 21
<em>Matyt, <a href="http://www.technologijos.lt/n/zmoniu_pasaulis/kaip_mes_gyvename/S-66680/">akyla kinų policininkų apsauga</a> pakankamo saugumo jausmo nesuteikia…<br>Kinė lydėjo savo bagažą
(0) 2018-01-26 13
Namų saugumas mums yra labai svarbus. Namie tiesiog privalome jaustis saugūs. Dabar turime priemonių, kurios gali padėti. Bet kas sukūrė pirmąją namų apsaugos sistemą?
(3) 2017-11-21 2
Lietuvos verslininkai sukūrė pirmąjį pasaulyje išmanų sprendimą, suteikiantį 100 proc. privatumo apsaugą, naudojantis vidaus vaizdo stebėjimo kameromis, o šio sprendimo įgyvendinimui siekia sutelktinio finansavimo. Išmanus mechaninis kameros uždengimo įrenginys, dar vadinamas PRIVI, suteiks galimybę klientams patiems kontroliuoti savo saugos kamerų vaizdo medžiagą ir užsitikrinti privatumą. Įranga buvo sugalvota atsižvelgiant į augantį kibernetinių atakų pavojų, kuris gresia visoms prie interneto prijungtoms apsaugos kameroms.
(0) 2017-10-31 5
JAV internetinės prekybos milžinė „Amazon“ pristatė naujovę savo abonentinės „Prime“ paslaugos klientams – išmanusis užraktas ir kamera prekių pristatymui į namus, kai užsakovo nėra namuose.
(2) 2017-10-25 11
Lietuvos policijos statistika rodo, kad kas dešimta vagystė Lietuvoje – iš gyvenamųjų patalpų. Be to, tik labai nedidelė jų dalis yra stebimos saugumo kamerų, o dalyje tų, kuriose tokios saugumo sistemos yra, kameros įrengtos netinkamai ar nesilaikant teisinių reikalavimų. Ekspertai pastebi, kad rengiant tokias kameras reikėtų ne tik nusistatyti labiausiai tikėtinas įsilaužimo vietas, filmuoti brangiausią turtą, bet ir naudoti kitas būsto apsaugos priemones.
(1) 2017-10-03 7
Savo namų ar žiemai paliktų vasarnamių saugumą turime paimti į savo rankas. Tai - privaloma kiekvienam, kuris nori būti užtikrintas, kad jam nesant namie nieko labai blogo nenutiks. Arba, jei jau nutiks, kad viso to priežastys ir kaltininkai bus aiškūs. Kalbame, žinoma, apie IP kameras. Internete visai neseniai pasirodė naujas įrenginys, „Veskys T2“, įrodantis, kad apsauga neturi būti brangi.
(4) 2015-12-26 38
Ben­d­ro­vė „Amaryllo“ pri­sta­tė „iCamPRO“, ku­ri taps pir­mą­ja au­to­ma­ti­ne be­lai­de ap­sau­gos ka­me­ra ga­lin­čia ne tik fil­muo­ti, bet ir įra­šy­ti gar­są, at­pa­žin­ti as­me­nį, su­pras­ti kal­bą bei sek­ti įsi­bro­­vė­lius, pa­si­suk­da­ma 360° kam­pu. Vi­sa tai ir ki­tas fun­kci­jas už­tik­ri­na ju­de­sio da­vik­liai, vei­do at­pa­ži­ni­mo pro­gra­mi­nė įran­ga, ge­bė­ji­mas sau­goti duo­me­nis „de­be­sy­se“ ir in­te­gruo­ta 82 dB gar­su­mo sig­na­li­za­ci­ja.
(2) 2015-10-08 59
Dėl girtų vairuotojų kaltės vien Jungtinėse Amerikos Valstijose kasdien žūsta apie 30 žmonių. Tokia statistika neramina ne tik JAV valdžią, tačiau ir visuomenę. Tarp tokių žmonių atsidūrė ir 13-metis Krishna Reddy, kuris pasiryžo pakeisti tragišką statistiką.
(0) 2015-05-04 -17
Ak, tas alkoholis. Esame raginami mėgautis atsakingai, bet po pirmo gurkšnio raginimą pamirštame ir... pasielgiame neatsakingai. O paskui tenka raudonuoti. O dabar paaiškėjo, kad tas skruostų raudonis gali būti panaudotas ir kaip ginklas prieš jus.
(5) 2014-11-24 11
Didžiosios Britanijos piliečių privatumą sauganti organizacija ketvirtadienį paragino Rusiją uždaryti interneto svetainę, per kurią galima nelegaliai prisijungti prie tūkstančių tiesioginių vaizdo kamerų transliacijų iš privačių namų ir verslo įstaigų visame pasaulyje, perspėdama, kad planuoja imtis „kontrolės veiksmų“.
(1) 2014-06-30 10
Amazon išmaniojo telefono Fire Phone pasirodymas turėtų vėl padidinti susidomėjimą 3D stereoskopinėmis kameromis, kadangi būtent jos leis sekti vartotojo judesius ir skenuoti realius objektus.
(1) 2014-06-29 44
Komiksų ir filmų herojus Supermenas turi vieną naudingą supergalią – jo žvilgsnis veikia, tarsi rentgeno aparatas. Panašu, kad artimiausiu metu tokią supergalią turės ir kariai, policininkai bei muitininkai, naudodami specialų įrenginį MINI Z, galintį „matyti“ kiaurai per audinį, gumą ar net aliuminį, rašo „Engadget“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos