Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kamieninės ląstelės ir nevaisingumas
 
 

Kamieninės ląstelės ir nevaisingumas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2012-10-03 0
JAV mokslininkams pavyko kamienines ląsteles, išgautas iš vyro odos audinio, paversti ankstyvos raidos spermatozoidais. Tikimasi, kad šis pasiekimas atvers naujas vyrų nevaisingumo gydymo galimybes.
(3) 2012-04-13 0
Pirmosios iš žmogaus kamieninių ląstelių išaugintos kiaušialąstės dar šiemet gali būti apvaisintos žmogaus spermos ląstelėmis. Šis pasiekimas gali virsti proveržiu ieškant būdų išgydyti moterų nevaisingumą. Be kita ko, tai gali būti ir dar vienas žingsnis link kontraversiškai vertinamos alternatyvos – žmonių reprodukcijos be lytinės sueities. Tokiu atveju potencialiems tėvams nereikės būti net lytinių ląstelių donorais. Lytines ląsteles bus galima išaugin...
(14) 2010-05-18 0
Natūralus žmonių reprodukcijos būdas jau po 10 metų daugeliui gali atrodyti neefektyvus ir senamadiškas. Jį pakeis sparčiai besiplėtojančios dirbtinio apvaisinimo (in vitro fertilization, IVF) technologijos, siūlančios beveik 100 proc. sėkmę, prognozuoja mokslininkai.
(7) 2009-11-14 0
Vieno vyro ir dviejų biologinių motinų pradėti vaikai – ne tik svarbus reprodukcinės medicinos pasiekimas, bet ir sunkus etinis galvosūkis. Kritikai baiminasi, kad tai gali atverti kelią genetiškai modifikuotiems kūdikiams.
(27) 2009-07-09 0
Britų mokslininkai pranešė pirmieji pasaulyje laboratorijoje iš kamieninių ląstelių išauginę sveikos ir gyvybingos vyrų spermos. Šis revoliuciniu vadinamas pasiekimas ne tik gali iš esmės pakeisti nevaisingumo gydymą, bet ir suteikti galimybę moterims gamintis spermą iš savo pačių ląstelių.
(4) 2009-04-15 0
Naujas kamieninių ląstelių terapijos pasiekimas šimtams tūkstančių nevaisingų moterų suteikė viltį susilaukti kūdikio išsiauginus kiaušinėlių iš savo pačios kamieninių ląstelių.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos