Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kapitalo investicijos IT sferoje
 
 

Kapitalo investicijos IT sferoje

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-05-28 6
Lietuvos startuolių ekosistema sparčiai kaito pastaraisiais metais, traukdama užsienio investuotojų bei vietinių verslininkų dėmesį. Draugiška verslo aplinka, sąlyginai maži mokesčiai, ypatingai išvystyta informacinių technologijų infrastruktūra, palankios persikėlimo sąlygos užsienio startuoliams - visa tai neabejotinai sąlygoja naujų verslų atsiradimą, užsienio investicijų pritraukimą bei bendruomenės kūrimąsi.
(0) 2015-04-29 0
Kompanija „Barclays“ siūlo platformą originalių lietuvių idėjų realizavimui – „Barclaycard“ inovacijų iššūkį. Jo metu kūrybingų žmonių komandos kviečiamos varžytis kuriant inovatyvias koncepcijas interneto ir mobiliosioms aplikacijoms, o geriausios idėjos bus apdovanotos piniginiais prizais.
(11) 2015-04-23 90
Vos prieš tris mėnesius veiklą pradėjęs lietuviškas startuolis „AirThemes” gavo investiciją iš privačių investuotojų Silicio slėnyje. „Android” telefono aplinką pagal mėgstamą žaidimą ar prekės ženklą pakeičiantis sprendimas jau pritraukė 500 tūkst. vartotojų.
(16) 2013-07-04 0
Naujasis ūkio ministras Evaldas Gustas trečiadienį patvirtino, jog Vyriausybė nusprendė nutraukti bendradarbiavimo sutartį su JAV informacinių technologijų kompanija IBM. Lietuva nevykdo savo įsipareigojimų, o Lietuvos tyrimų centras yra nemokus.
(1) 2011-10-10 0
Seimo Pirmininkė I.Degutienė pakvietė visame pasaulyje žinomas stambias Japonijos technologijų kompanijas "NEC" ir "Panasonic" įsikurti ir Lietuvoje, rašoma Seimo pirmininko sekretoriato pranešime spaudai.
(0) 2011-05-21 0
Ūkio ministras Rimantas Žylius kartu su IBM viceprezidentu Džonu Keliu ir „IBM Research“ Ciuricho mokslinių tyrimų centro vadovu Matijumi Kaizersvortu susitarė dėl tolesnio glaudaus bendradarbiavimo tarp Lietuvos ir „IBM Research“, teigiama išplatintame pranešime spaudai.
(68) 2010-10-19 0
Vienas didžiausių Suomijos verslo dienraščių „Kauppalehti“ paskelbė publikaciją apie Lietuvos premjero Andriaus Kubiliaus vizitą į šią šalį. Štai šios publikacijos vertimas.
(9) 2010-09-30 0
Lietuvos Vyriausybė, sutarusi bendradarbiauti su tarptautine bendrove IBM, steigia naują bendrovę Lietuvos IBM tyrimų centras. Kaip numatyta trečiadienio Vyriausybės nutarime, šios įmonės įstatinis kapitalas bus 700 tūkst. Lt, kuriuos įneš Ūkio ir Švietimo bei mokslo ministerijos.
(26) 2010-09-28 0
Į Lietuvą ateinančios informacinių technologijų (IT) bendrovės koreguoja darbo rinką – persivilioja paprastesnių įmonių darbuotojus ir planuoja plėstis toliau. Kai kurie specialistai perspėja, kad turime perorientuoti socialinius mokslus besirenkančius abiturientus, antraip greit pritrūksime IT specialistų. Kiti mano, kad IT specialistų jau parengta tiek, kad užtektų ir dar penkiems „Barclays“.
(22) 2010-09-18 0
Ketvirtadienį IBM su Lietuvos ūkio bei švietimo ir mokslo ministrais pasirašė penkerių metų jungtinės veiklos sutartį.
(27) 2010-05-21 0
Estų sukurtas „Skype“ įrodo, kad milijardinės vertės kompanijas galima kurti ir Baltijos šalyse, tačiau Lietuvoje neprieinamos žinios apie aukštąsias technologijas ir jų finansavimo šaltinius. Tokios pozicijos laikosi didžiausio pasaulyje mobiliųjų programų ir žaidimų portalo „GetJar“ įkūrėjas bei vadovas Ilja Laursas. Visgi I. Laursas tikisi, kad lietuviai neliks bulvių augintojais ir ateityje kurs „Facebook“.
(1) 2010-05-08 0
Penktadienį Kauno technologijos universitete (KTU) buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp „Barclays“ technologijų centro Vilniuje ir universiteto.
(44) 2010-05-08 0
Lietuvos Respublikos Vyriausybė ir tarptautinė kompiuterių, technologijų ir IT korporacija IBM Niujorke (JAV), IBM būstinėje pasirašė ketinimų protokolą dėl bendro mokslinių tyrimų centro Lietuvoje steigimo. Galutinį susitarimą tikimasi pasiekti per du mėnesius.
(5) 2010-03-15 5
Vienos didžiausių pasaulio informacinių technologijų sprendimų ir konsultacijų bendrovių „Computer Sciences Corporation“ (CSC) antrinė bendrovė „CSC Baltic“ darbuotojų skaičių Lietuvoje ketina padidinti nuo 170 iki 400-500 darbuotojų.
(7) 2010-03-14 1
IT sritimi besidomintiems skaitytojams atskirai pristatinėti Ilja Laurso turbūt nereikia – tai vienas iš sėkmingiausių pastarųjų metų IT srities Lietuvos verslininkų, įkūręs ir vadovaujantis mobiliųjų aplikacijų bendrovei „GetJar“. Nesenai Lietuvoje įvyko visa eilė jo interviu ir seminarų apie verslą, IT rinką, darbo perspektyvas. Mes irgi siūlome pasiklausyti šio žmogaus minčių tiek studentams, tiek apie gyvenimo perspektyvas mąstančius žmones, tiek ir pači...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos