Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Karinės aviacijos įranga
 
 

Karinės aviacijos įranga

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-12-25 35
Karinė aviacija stebina išmoningais sprendimais, greičiu, akrobatiškumu, skrydžio aukščiu, aptikimo nuotoliu. Tačiau net tokie akivaizdūs pranašumai negarantuoja, kad medžiotojas netaps taikiniu kitam. Jei į lėktuvą nusitaikė raketa, belieka paleisti paskutinius gynybinius spąstus – pirotechnines liepsnas. Ar kada susimąstėte kiek tokia gynyba kainuoja?
(0) 2019-08-25 21
Tyrimai rodo, kad vidutinis Jungtinių Valstijų karinių oro pajėgų lėktuvų amžius - beveik 29 metai. Per tiek laiko baigiasi kai kurių modelių gamybos laikas, atsiranda naujų orlaivių, o pasibaigus sutartims gamintojai nustoja tiekti ir atsargines detales. Išeitis viena - tas detales oro pajėgos turi gamintis pačios.
(0) 2018-06-01 24
Degalų papildymas ore reikalauja piloto įgūdžių ir susikaupimo. Tai leidžia degalus ryjantiems naikintuvams nuskristi tolimus atstumus. Ir viskas atrodo gana paprasta - iš degalų lėktuvo nuleidžiama degalų žarna, prie kurios prisijungia kitas lėktuvas. Bet ar skirtingų šalių sistemos yra suderinamos? Ar, pavyzdžiui, rusiški naikintuvai galėtų prisijungti prie NATO degalų orlaivių?
(2) 2017-07-07 21
Jungtinių Valstijų Oro pajėgų klimatinėje laboratorijoje prieš porą dienų kilo gaisras. Nors tiksli jo padaryta žala nėra skelbiama, jis patraukė žiniasklaidos dėmesį iš naujo sužinoti, kaip bandomi kariniai lėktuvai. Kokie bandymai atliekami Makinlio klimatinėje laboratorijoje? Ką kariniams lėktuvams tenka ištverti prieš keliaujant į misijas visame pasaulyje?
(4) 2017-04-21 30
Šiaurės Korėja nerimsta ir jau ilgus metus ruošiasi karui. Valstybės lyderiai ne kartą kartojo, kad gali suduoti ir prevencinius smūgius JAV, jei manys, kad pastaroji kelia grėsmę. Dėl branduolinio ginklo bandymų yra sunerimusi ne tik JAV, bet ir Japonija, Pietų Korėja ir, pastaruoju metu, Kinija. Todėl JAV į pusiasalį pasiuntė ypatingą karinių oro pajėgų lėktuvą - jis gali užuosti atomines bombas.
(9) 2015-12-03 28
<i>JAV KOP ketina nupirkti 100 naujos kartos strateginių bombonešių. Tai vadinamasis „ateities“ lėktuvas – revoliucinis „Smogiamasis tolimojo nuotolio bombonešis“, (Long Range Strike Bo
(0) 2015-11-27 37
Degalų papildymas ore – vienas sudėtingiausių skrydžio elementų karo aviacijoje. Šią užduotį atliekantiems pilotams reikia geležinės kantrybės ir plieninių nervų. Kuo galima įsitikinti šiame vaizdo klipe, kuriame užfiksuota kaip daugiafunkcinis reaktyvinis transportinis lėktuvas Boeing KC-135 Stratotanker ore virš Sirijos pumpuoja aviacinį kurą į strateginio bombonešio Rockwell B-1 Lancer degalų talpyklas.
(1) 2015-10-02 27
„Sumanūs, gerai ginkluoti ir savarankiškai veikti sukurti povandeniniai dronai tampa pavojingu reiškiniu,“ – teigia portalo „Defense One“ redaktorius Patrick Tucker.
(1) 2015-08-24 -24
Naikintuvų MiG gamykla penktadienį pirmą kartą pademonstravo naujas gamybos ir surinkimo sales savo fabrike Luchovicuose.
(7) 2015-04-20 32
JAV karinio jūrų laivyno sekretorius laidoja vaikučių svajones užaugus tapti naikintuvų pilotais. Tokia specialybė, atrodo, tiesiog turės išnykti. Taip, kai žmogus nukreipia keleivinį lėktuvą į žemę, dažnas susimąstome, ar ne geriau būtų tą darbą perduoti robotui.
(2) 2015-01-29 39
<em>Bom­bo­ne­šių avia­ci­jos tė­vu tei­sė­tai lai­ko­mas ita­lų ge­ne­ro­las Džu­lio Due (Giulio Douhet). Bū­tent jis Pir­mo­jo pa­sau­li­nio ka­ro me­tais ir vė­les­
(2) 2014-07-07 27
Britai kuria ne tik naujos kartos, bet apskritai naujo tipo naikintuvus – tokius, kurie oro mūšiuose turės galimybę transformuotis iš vieno į tris naikintuvus. Be kita ko, kuriami ir trimačiai spausdintuvai, kuriais bus galima lieti bepiločius tiesiog vykdant misiją, bei kitos pažangūs technologiniai karinės aviacijos sprendimai.
(15) 2010-12-13 0
Dar iki Kalėdų JAV karo laivynas planuoja išbandyti eksperimentinę elektromagnetinę katapultą, kuri bus naudojama naujos „Gerald R. Ford“ klasės lėktuvnešiuose.
(10) 2009-03-22 0
Informacijos apie 2008 metų balandžio 14 dieną sudužusį Irano karinėms oro pajėgoms priklausantį naikintuvą Su-24MK pateikiama labai nedaug, tačiau internete sklando video, kuriame užfiksuota, kaip iš liepsnose paskendusio lėktuvo sėkmingai katapultuojasi jo pilotai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos