Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Karinės aviacijos pilotai ir jų rengimas
 
 

Karinės aviacijos pilotai ir jų rengimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2018-02-12 42
Jungtinių Valstijų oro pajėgos atrodo tarytum etalonas kitiems. Didžiausios pasaulyje, geriausiai aprūpintos, vienos pirmųjų išbandančios naujausius technologinius išradimus. Karo lakūnai gerbiami visuomenėje. Vis tik net labiausiai blizgantys fasadai turi ne paradines puses. Esami pilotai nenumaldomai sensta, tačiau norinčių tapti pilotais naujokų kasmet ateina vis mažiau. Jau dabar egzistuojantis žmonių trūkumas sudaro didesnį skaičių nei kartu sudėjus tarnaujančius Vokietijos ir Prancūzijos oreivius.
(2) 2018-01-29 22
Naikintuvo piloto darbas daugeliui žmonių atrodo arba kaip svajonė, arba kaip streso kupinas košmaras. Seniai žinoma, kad naikintuvo pilotų kūnai kenčia nuo didžiulių apkrovų, tačiau ar žinojote, kad dėl savo darbo jiems tenka atsisveikinti su svajone turėti sūnų?
(13) 2017-08-02 74
Tikriausiai ne viename filme esate matę kaip karinių pajėgų pilotai katapultuojasi iš savo lėktuvo, matydami, kad jo išgelbėti nepavyks. Tai – daug papildomo saugumo suteikianti galimybė, išgelbėjusi daugybę gyvybių. O kaip būtų mūšyje? Ar iš pašauto lėktuvo iššokusio piloto nenukautų priešas? Ar tai būtų legalu?
(4) 2016-12-24 2
<i>Pirmą kartą 360° filmuojanti kamera buvo pritvirtinta prie viršgarsiniu greičiu skrendančio naikintuvo</i>
(0) 2016-09-14 36
JAV Karinės oro pajėgos išslaptino vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuota, kaip pilotavimo praktikantas pavojingo manevro metu prarado sąmonę. Laimė, jo pilotuotas reaktyvinis naikintuvas F-16, kuriame įrengtos susidūrimo su žeme saugančios sistemos, išgelbėjo praktikantą nuo garantuotos žūties.
(8) 2016-04-19 88
Leitenantas Viktoras Belenka nusprendė, kad jam jau užteks. Jis buvo laikomas vienu geriausių specialistų Sovietų Sąjungoje ir priklausė elitiniam eskadronui, tačiau ryžosi sprukti iš sovietinio kalėjimo. Pilotas pabėgo su pačiu pažangiausiu tų laikų sovietų lėktuvu ir suteikė neįkainojamos informacijos JAV žvalgybai. Apie tai rašo portalo wearethemighty.com žurnalistas Stephenas Carlsonas.
(20) 2015-09-04 56
Kad naikintuvų pilotams privalu turėti ne tik plieninius nervus, bet ir plieninį žarnyną, primins šis įspūdingas vaizdo siužetas iš neseniai pasibaigusios didžiausios Rusijoje aviacijos parodos, kurios žvaigžde tapo rusiško naikintuvo Su-35S pilotas, žiūrovams atlikęs virtinę kvapą gniaužiančių triukų. Verta pažiūrėti visą filmuką, o pats desertas – apie 2:30 min., kai prasideda sunkiai suvokiami 360 laipsnių suktukai, atliekami taip, tarsi pilotas būtų užtraukęs rankinį stabdį.
(7) 2014-04-30 6
„Leiskite paaiškinti, kokie pojūčiai kyla pasiekus 9 g pagreitį… Visų pirma, tai jokiu būdu nėra smagu – nė iš tolo. Tą minutę atrodė, kad mano veidas pradeda lydytis ir slysti kažkur į šalį – skruostų oda sulindo į burną. Sutriko ir rega: iš pradžių išbluko raudona spalva, netrukus – ir žalia. Vaizdas liko, galima sakyti, nespalvotas – grįžau į nespalvotos televizijos laikus. Mano kūną nežmoniškai spaudė – neįsivaizduojate, kiek pastangų teko įdėti, kad į plaučius įkvėpčiau nors gurkšnelį oro. Trumpiau tariant, buvo KLAIKIAI BAISU.“
(3) 2011-04-08 0
Vienvietis viršgarsinis kovinis naikintuvas „F-35 Lightning“ į pasaulį beldžiasi gana komplikuotai – lėktuvo kūrimo biudžetas viršytas jau seniai, o būsimojo dangaus grobuonies energijos ir programinėse sistemose visa dar gausu techninių gedimų. Tiesa, kai kurios naikintuvo „detalės“ veikia išties nepriekaištingai. Tuo galima įsitikinti žvilgtelėjus į įspūdingus katapultos sistemos bandymų „raketinėse rogėse“ epizodus.
(5) 2010-11-07 0
"Intelektualūs" kariniai orlaiviai, žinoma, yra techniškai gerokai pranašesni prieš ankstesnių kartų karinę techniką, tačiau ką daryti, jei pilotai nebesugeba išnaudoti jų karinio potencialo? Būtent šios minties paskatinti JAV karinių oro pajėgų atstovai nori sukurti "neuroginklus", kurie padidintų pilotų efektyvumą ir netgi sutrikdytų priešo "psichologinę būseną".

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos