Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Karjeros darymas
 
 

Karjeros darymas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-08-08 1
Panašu, kad kompanijos „General Electric“ (GE) viceprezidentas Johnas Krenickis per metus gaus per milijoną JAV dolerių. Svarbiausia, kad už tai jam nereikės nieko daryti.
(0) 2012-07-24 0
Šiandien socialinis tinklapis „LinkedIn“ padeda ne tik darbo ieškantiems asmenims, tačiau ir naujų darbuotojų ieškantiems įmonių vadovams. Kompanijos moka nemenkas pinigų sumas už teisę pasižiūrėti juos dominančių asmenų paskyras, rašo „Time“.
(11) 2012-02-23 0
Valdžia dedasi praregėjusi, kad mūsų šalis pagal jaunimo nedarbo mastą velkasi ES uodegoje. Neseniai į Lietuvą atvyko už užimtumą, socialinę politiką, regioninius fondus ir švietimą atsakingi Europos Komisijos (EK) ekspertai, kurie drauge su mūsų šalies specia­listais svarstė būdus, kaip sumažinti didžiulį nedarbą ir optimaliai panaudoti Lietuvai skiriamas Europos struktūrinių fondų lėšas, paskatinti daugiausia darbo vietų galintį sukurti mažų bei vidutinių ...
(5) 2011-09-27 0
Tyrimai atskleidė, kad biržos verteivos labiau nutrūktgalviški ir destruktyvūs negu psichopatai, rašo spiegel.de. Kodėl biržos brokeriai finansų rinkose vėjais paleidžia milijardus? Remiantis naujausiais Šveicarijos universiteto tyrimais, biržos verteivos elgiasi labiau neapgalvotai, rizikuoja ir kur kas labiau pasiduoda manipuliacijoms nei psichopatai.
(40) 2011-08-23 0
Ekonomistai nustatė: žmonės dažnai renkasi geriau apmokamus darbus, netgi jeigu žino, kad tie darbai jiems laimės nesuteiks, skelbia telegraph.co.uk. Žmonės sąmoningai renkasi sunkesnį kelią, nes yra įsitikinę, jog tokiu būdu galutinis rezultatas bus geresnis – nors jis ir nebus susijęs su asmenine laime.
(0) 2011-07-29 0
Beveik kiekvienas karjerą padaręs žmogus žino, kad atsiranda didelė išsekimo rizika. Tyrimai rodo, kad ši problema šiais laikais tampa vis dažnesnė. Tačiau daugelis galbūt nežino, kad yra trys skirtingos išsekimo rūšys. Laimei, mokslininkai jau yra atradę jų rizikos faktorius. Jei žinai, kokios priežastys gali sukelti išsekimą, žymiai lengviau yra jo išvengti arba atstatyti organizmą, susidūrus su šia bėda. Pirmiausia trumpai apie išsekimo tipus.
(22) 2011-05-09 0
Nors ir būdami pačiame žydėjime, dauguma 20-mečių ir 30-mečių galimai išgyvena „ketvirčio amžiaus krizę“, kuri gali pasireikšti įvairiomis baimėmis ir abejonėmis. Susidūrę su per didelėmis pasirinkimo galimybėmis, jauni žmonės gali daug anksčiau patirti vidutinio amžiaus krizei būdingų simptomų, teigia tyrėjai.
(17) 2011-04-14 0
Viso pasaulio mokslininkai, tyrinėdami mūsų gyvenimo tendencijas, sudarinėja profesijų, kurios bus paklausios po 10 ar 20 metų, sąrašus. Atmetus egzotiškiausius dalykus, matoma akivaizdi tendencija – triumfuos naujos, neretai keletą mokslų apjungiančios profesijos. Tačiau Lietuvos jaunimas vis dar gyvena stereotipais. Vadybininkas, teisininkas, ekonomistas, gydytojas – štai apie ką geriausiu atveju svajoja šiandieniniai mokiniai. Dauguma jų apskritai renkasi ne profesiją...
(17) 2011-02-22 0
Knygos „Svarbiausias darbuotojas: Carmen Senz nuotykiai“ autorės Judy Free ir Traci Maddox teigia, kad joms pavyko išsiaiškinti tas darbuotojų savybes, kurias labiausiai vertina personalo specialistai, bendradarbiai ir vadovai. Anot jų, dalis darbuotojų savo elgesiu susikuria nepakeičiamų specialistų įvaizdį. Tai gali padaryti net ir neaukštas pareigas užimantys žmonės. Knygos autorių tikinimu, susikurti gerą reputaciją nereikalingas nei išskirtinis išsilavinimas, nesv...
(0) 2010-10-25 0
Mokslininkai teigia, kad norint būti geru lyderiu, reikia parodyti ir neigiamą savo pusę, praneša „The Telegraph“. Teigiamos lyderio savybės yra komunikabilumas, atkaklumas, ramybė ir ryžtingumas, tačiau jas reikėtų „atskiesti“ neigiamomis. Tad geriausi vadovai taip pat turi būti šiek tiek smulkmeniški, arogantiški bei nelankstūs.
(1) 2010-09-30 0
Bendrovė „Google“ užėmė pirmąją vietą 2010 metų geidžiamiausių darbdavių reitinge. Jį sudarė bendrovė „Universum“, rašo „Bloomberg“.
(3) 2010-06-03 1
Lyderystės pamokos, išmoktos tarnaujant sovietų armijoje, ir siekis sukurti tokią įmonę, kurios rezultatai turėtų įtakos visos šalies ūkio rodikliams. Taip apie save ir savo siekius pasakoja Lietuvoje įsikūrusios biotechnologijų įmonės "Fermentas" generalinis direktorius Algimantas Markauskas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos