Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Karjeros darymas
 
 

Karjeros darymas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(15) 2013-12-10 4
Kalbant apie darbą Šiaurės Korėjoje, pirmiausia reikėtų pabrėžti, kad žlugus normuotų davinių sistemai, Šiaurės Korėjos visuomenė iš pamatų pasikeitė. Pasikeitė ir tai, kaip žmonės mąsto apie savo darbą ir pajamas, nes ši sistema yra visiškai sugriauta, svetainėje nknews.com rašo Mina Yoon, gyvenusi ir dirbusi Šiaurės Korėjoje.
(7) 2013-11-28 2
Laisvai samdomas darbas pasaulyje populiarėja žaibišku greičiu, tokį karjeros kelią pasirenka vis daugiau žmonių ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje. Kaip teigia taip pat dirbti sau nusprendusi ekonomistė Rūta Vainienė, laisvai samdomiems specialistams sąlygos dirbti šalyje yra žymiai palankesnės, nei pagal tradicinę darbo sutartį dirbantiems darbuotojams. Apie šią ir kitas laisvai samdomo darbo tendencijas Lietuvoje bus diskutuojama lapkričio 30 d. rengiamoje nacionalinėje laisvai samdomo darbo konferencijoje.
(30) 2013-09-18 0
Praėjusį mėnesį nuo išsekimo mirė „Bank of America“ praktikantas Moritzas Erhardtas. BBC žurnalistams savo patirtį pasakojo vienas iš Londono Sityje praktiką atliekančių jaunuolių.
(13) 2013-08-26 0
Darbo paieškos portalo „CVonline“ rinkodaros vadovė Rita Karavaitienė teigia, jog dauguma darbdavių automatiškai atmeta gyvenimų aprašymus, jei juose nurodyta, jog kandidatas dirbo valstybinėje įstaigoje. Dar prastesnė situacija, jei darbo ieško vyresnis nei 40 metų žmogus. Darbo santykių psichologės Jolitos Vainhardt nuomone, lietuviai nemoka darbdaviams pasakyti žodžio „ne“, todėl po truputį tampame darboholikų tauta.
(0) 2013-02-26 1
Šiandien darbo vietose pilna trukdžių ir streso – ir padėtis vis blogėja. Vis sunkiau rasti laiko susitelkti, planuoti strategiją ar suteikti savo kolegoms ar pavaldiniams netrukdomą dėmesį, rašo „Financial Times“.
(0) 2013-01-15 1
Jungtinių Tautų Organizacija (UN) yra ko gero prestižiškiausia tarptautinė institucija. Tai beveik visų pasaulio valstybių politinė arena bei forumas, kuriame sprendžiamos pačios svarbiausios mūsų problemos. Tai vieta, kur lemiami šalių, tokių kaip Libija ar Sirija ateitis, stengiamasi rasti politinį sutarimą visomis svarbiausiomis temomis.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos