Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Karo medicina
 
 

Karo medicina

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-03-09 30
Kai mūšio lauke kariai patiria sužeidimą, laikas yra pats svarbiausias dalykas. Tai, per kiek laiko kariui suteikiama medicinos pagalba, dažnu atveju yra pats svarbiausias dalykas, nuo kurio priklauso, ar žmogus mirs, ar išgyvens, rašo livescience.com.
(0) 2014-07-03 11
Panašu, kad kareiviai ateities mūšio laukuose galės nesibaiminti pavojingų bakteriologinių ginklų. Mokslininkų komanda skelbia, kad nuo bakteriologinių ginklų kariai galėtų būti apsaugoti šiems perpylus kraują su genetiškai modifikuotomis ląstelėmis, kurios neutralizuotų mirtinus biologinius toksinus.
(0) 2014-04-08 1
JAV Gynybos departamento Priešakinių gynybos tyrimų agentūra (DARPA) pranešė įsteigusi naują Biologinių technologijų biurą, kuris koordinuos biologinių sistemų, turinčių sustiprinti JAV ir šios šalies sąjungininkų gynybą, raidą.
(0) 2012-10-15 0
Visame pasaulyje ir ypač JAV sparčiai populiarėjantys kamieninių ląstelių bankai, kuriuose tėvai po gimdymo išsaugo naujagimių virkštelės kraujo kamienines ląsteles, mokslininkams ir medikams ateityje žada naujas tyrimų sritis ir tuo pačiu – tobulesnes ir efektyvesnes žmonių gydymo galimybes. Tokiomis galimybėmis susidomėjo ir JAV kariškiai, nuolatos investuojantys į jų manymu perspektyvius mokslinius tyrimus.
(18) 2009-12-11 0
Per artimiausius 18 mėnesių JAV kariuomenei turėtų būti pateiktas medicininis preparatas, laikinai sustabdantis mūšyje sužeistų karių širdis ir taip apsaugantis juos nuo mirties nukraujavus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos