Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Karstai ir jų priedai
 
 

Karstai ir jų priedai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-10-30 6
Ar jums neatrodo keista, kiek daug pinigų žmonės išleidžia laidotuvėms? Į žemę leidžiami gausiai lakuoti rankų darbo karstai supūva per kelis metus, o juk ta mediena galėtų būti panaudota kam nors prasmingesnio. Bet mūsų laidotuvių papročiai yra niekis palyginti su tuo, kas dedasi Ganoje. Tik pažvelkite į jų karstus!
(0) 2018-07-04 -5
Nigerijoje neseniai įvyko pačios ekstravagantiškiausios laidotuvės. Jų metu nigerietis savo tėvą į kapo duobę paguldė ne įprastame karste, o visiškai naujame BMW X5 virureigyje.
(0) 2017-12-29 18
Paprastai būna sunku išsiaiškinti ligas, nuo kurių mirė istorinės asmenybės. Pavyzdžiui, prireikė 150 metų, kol tyrinėtojai nustatė, kad kompozitorius Fredericas Chopinas mirė nuo perikardito – retos tuberkuliozės komplikacijos, kuri sukelia tinimą aplink širdį. Tačiau tai jiems pavyko padaryti tik dėl to, kad sugebėjo ištyrinėti tikrąją jo širdį, kuri buvo užkonservuota, rašo history.com.
(1) 2016-08-18 5
Trūkstant maisto ir vaistų, gyvenimas Venesueloje yra sunkus. Sunki yra ir mirtis.
(6) 2008-12-17 0
Mes kartu su jais vakarieniaujame, pasidedame prie lovos ir netgi vonios kambaryje. Tačiau pastaruoju metu kai kurie žmonės pradėjo imti telefonus į kiek neįprastą vietą - savo kapą. Kažkada praeityje tokia mada jau yra buvusi; nepaisant to, laidojimas kartu su mobiliaisiais telefonais ir kitais elektroniniais įtaisais yra daug populiaresnis nei manote.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos