Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kaskadiniai triukai
 
 

Kaskadiniai triukai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-07-18 5
Pasauliui oficialiai pristatytas naujas galingas ir kompaktiškas miesto visureigis – „Jaguar E-PACE“. Sportinio automobilio dizaino ir „Jaguar“ variklių našumo kombinacija yra tai, kas neabejotinai E-PACE padės išsiskirti iš minios. Vos tik pasirodęs, naujasis „Jaguar“ šeimos narys jau spėjo patekti į automobilizmo istoriją.
(2) 2017-01-04 8
Žiniasklaida dar visai neseniai stebėjosi pavojinga mada – iš didelio aukščio šokinėti į baseinus. Iš tikrųjų, daugybė žmonių nufilmavo savo beprotišką poelgį – „Youtube“ yra gausybė vaizdo įrašų, kuriuose užfiksuoti iš įvairių balkonų ar nuo pastatų stogų į baseiną šokantys žmonės. Nors daugeliui vien žiūrėti šiuos vaizdo įrašus yra sunku, kitiems tai atrodo kaip nuotykis, kurį būtų smagu prisiminti. Vienas iš tokių drąsuolių visai neseniai gavo pamoką – nusifilmavo, kaip nepataiko į baseiną.
(0) 2017-01-04 2
Baltarusių kaskadininkas Denisas Blochinas metė iššūkį pačiam Jeanui Claude'ui van Damme'ui. Garsųjį veiksmo filmų žvaigždės špagatą jis atliko tarp dviejų 160 tonų keliamosios galios „BelAZ“ savivarčių.
(1) 2016-10-26 11
Suomių autokaskadininkas Vesa Kivimaki pasiekė naują pasaulio rekordą – jo vairuojamas automobilis (dyzelinis BMW trečiukas), balansuodamas ant dviejų ratų, sugebėjo išvystyti net 185 km/val. greitį.
(4) 2016-10-19 47
Nors šiuos kadrus žiūrėsite saugiai ir patogiai įsitaisę prie kompiuterio ekrano, gali būti, kad išpils šaltas prakaitas. Nes abejingai žiūrėti, kaip vaizdo kamerą prie riešo prisitvirtinęs nevisprotis staiga strykteli nuo 40 metrų aukščio pastato, neįmanoma. Tiesa, strykteli jis ne ant šaligatvio, o visai šalia jo ir prieplaukos – į šalia pastato tyvuliuojančios įlankos vandenį, tačiau pliumptelėjus iš tokio aukščio pojūčiai turėtų būti panašūs.
(1) 2016-10-18 42
Iš pirmo žvilgsnio, stalo tenisas – tai ne krepšinis. Čia nenustebinsi nei galingais šuoliais, nei triuškinamais dėjimais į krepšį, nei driblingo (kamuolio varymo) fokusais. Tačiau nereikėtų skubėti su stereotipinėmis išvadomis. Tikrieji stalo teniso adeptai moka tokių triukų, kokių daugelis nė nesusapnuotume. Kai kurie jų atrodo taip įžūliai efektingi, jog kirba mintis apie begėdiškas klastotes. Tačiau šie vyrukai išliejo pernelyg daug sūraus prakaito, kad savo vardą gadintų pigiais monais.
(1) 2016-10-13 69
Danny MacAskillas kalnų dviračiu išdarinėja triukus, kurie glumina net fizikus. Pastarieji visatos dėsnius išmano geriau už kitus, tačiau D. MacAskillo triukai į šią kategoriją paprasčiausiai netelpa. Kviečiame pasigėrėti fantastiško Škotijos kraštovaizdžio fone atliekamais burtais dviračiu. Tiesa, gali būti, kad į foną tiesiog nebus kada atkreipti dėmesio.
(1) 2016-09-13 21
George'o Millerio 2015–ųjų šedevrą Pamišęs Maksas: Įniršio Kelias (Mad Max: Fury Road) atsižiūrėti galbūt neįmanoma. Tačiau tai – ne vien specialieji efektai.
Šioje darbinių kadrų santraukoje pamatysite, kiek daug buvo nuveikta iki galutinių kosmetinių kompiuterinių efektų. Galimi sakyti, beprotiški triukai ir vizualinis įspūdis – ne ką prastesnis. Filmo kūrėjai ir kaskadininkai pasistengė iš peties, o tada beliko tarti galutinį žodį specialiųjų efektų kūrėjams.
(2) 2016-08-26 43
Mokate važiuoti dviračiu "be rankų"? Na, kai rankomis neįsikibę į vairą? Neblogai. O "be kojų"? Na, ne tik nemindami pedalų, bet ir kojomis neliesdami jų?
(1) 2016-06-29 -1
Tikrai taip. Na, bent jau ne visą triuko atlikimo laiką – padedi mašinai įsibėgėti, o paskui... Paskui išlipi lauk, palikęs ją atlikinėti triuko vieną pačią. Ir po kurio laiko grįžti į jos saloną, padėdamas sugrįžti jai į normalią būseną. Štai ir viskas. Tokį neįtikėtiną "autonominį" triuką Goodwood greičio festivalyje žiūrovams pademonstravo triukų su automobiliais meistras Terry Grantas (žr. nuo 1:30 min.)
(0) 2016-04-12 21
Sakysite, ekskavatoriumi viską galima tik traiškyti, eksploatuoti ir griauti? Viskas priklauso nuo to, kas sėdi prie ekskavatoriaus valdymo svirčių. Štai suomių ekskavatorininkas Juha-Pekka Perämäki savo darbo priemonę įvaldęs taip tobulai, jog gremėzdiškais 8,5 t ekskavatoriaus Caterpillar 308 hidrauliniais padargais moka pasigaminti dešrainį: paimti ir praskleisti bandelę, įdėti salotos lapą, dešrelę, žiupsnį svogūno žiedų, užpilti pomidorų padažo ir/ar garstyčių bei... pamaitinti procesą stebintį kolegą.
(1) 2016-02-24 25
Kandidas Toveksas (Candide Thovax) – akrobatinio slidinėjimo profesionalas iš Prancūzijos, garsėjantis savo kūrybiškumu slidinėjimo trasose ir kūrybiškumu ieškant nestandartinių kliūčių. Tiesa, žodį "kūrybiškumas" šiuo atveju drąsiai galima keisti "nutrūktgalviškumu". Nes mėginančiųjų pakartoti tai, ką ant slidžių išdarinėja šis vyrukas, ko gero, lauktų Michaelio Schumacherio likimas.
(2) 2016-02-17 14
Lenktynininkas Eyvindas Brynidsenas su „Ford Fiesta R5“ nušoko atstumą, kurio iki šiol nėra pavykę nušokti nė vienam lenktynininkui per ralio lenktynes. Toks pasaulio rekordas pasiektas šokant nuo tramplino „Colin's Crest“ WRC Švedijos ralyje. Prieš šuolį „Ford Fiesta R5“ lėkė maždaug 165 km/h greičiu, penkta pavara. 2015 metais rekordas priklausė T. Neuville'ui iš „Hyundai“, kuris čia nuskriejo 44 metrus.
(4) 2015-12-31 24
Visureigis... Keistas žodis. Tikriausiai turėta omenyje "visur eiti"... O tenka visur važiuoti. Kartais važiuoti tenka ten, kur net ir eiti būtų tiesiog šiurpu. Bet visureigis ima ir pravažiuoja... Tiesa, šiurpiausia šiuo atveju – visa tai žiūrėti. O juk važiuoja dar ir su priekaba. Gal toji 135 metų senumo tiltą Indianoje nugriovusi vilkiko vairuotoja (pamenate tokią?) pasiklydo ne matų sistemose, o tiesiog pamiršo, kad vairuoja ne visureigį, o vilkiką?
(2) 2015-11-19 27
Ar šioje kalnų panoramoje įžiūrite juodą tašką? Kai jį įžiūrėsite filmuotuose kadruose, prasidės įdomūs dalykai. Kiekvienas, ko gero, reaguos savaip. Vieni neteks žado. Kitiems iš burnos pasipils nuostabos gaidelėmis atmiešta tylių keiksmų lavina. Treti galbūt tiesiog tylės ir, negalėdami patikėti tuo, ką mato, beveik dvi minutes purtys galvą į šonus. Kokių pojūčių sukels nutrūktgalvio Theo Sansono žygis dangumi (o kaip kitaip jį pavadinsi?), prognozuoti sunku. Viena aišku – žygis rekordinio 0,492 km ilgio lynu virš beprotiškai žemai likusių fantastiškų Jutos dykumos kanjonų atrodo nerealiai. Erdvės pojūtis – tiesiog nerealus. Taip vaikščioti dangumi yra nerealu. Ir vis dėlto tikrovė.

Ir dar - būtinai išsididinkite ekraną. Pačiu didžiausiu įmanomu "Full screen".

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos