Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Katarakta
 
 

Katarakta

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-05-30 6
Ar jūsų mityba visavertė, gali išduoti netgi akys, LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“ sako Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Alvydas Unikauskas. Pavyzdžiui, pabrėžia jis, per didelis cukraus kiekis gali sukelti kataraktą ar miežį.
(0) 2018-04-20 15
Ar žinote, kodėl kartais trūkčioja kairė akis, kodėl kalcis kaupiasi ant kraujagyslių sienelių, kodėl kankina įvairūs skausmai? LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“ teiraujasi Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Alvydas Unikauskas. Jo teigimu, taip yra dėl to, kad organizmas labiau šarminis, tačiau suderinti šarmų ir rūgščių pusiausvyrą nėra sudėtinga.
(0) 2016-08-09 14
Kiekvieną dieną medicinos mokslas žengia platų žingsnį į priekį. Pakanka vos metų, jog visiškai pasikeistų taikyti gydymo metodai ar atsirastų naujos priemonės įveikti ligai. Pirmoji viso veido transplantacijos operacija buvo atlikta vos prieš šešerius metus Turkijoje, o šiemet turėtų būti atlikta pirmoji pasaulyje galvos transplantacija.
(2) 2016-05-18 -11
Apie žmogų gali daug ką išduoti jo gestai, eisena, veido bruožai ar apranga. Tačiau bene svarbiausias informacijos šaltinis – tai žmogaus akių spalva. Pasirodo akių spalva byloja ir apie tam tikrus sveikatos sutrikimus, rašoma prevention.com.
(3) 2014-12-30 76
Mokslininkai sukūrė naujos kartus implantuojamus lęšius vyresnio amžiaus žmonėms, kurie padės išspręsti kataraktos, astigmatizmo, taip pat trumparegystės ir toliaregystės problemas, skelbia britų dienraštis „The Daily Telegraph“.
(5) 2014-01-23 1
42-ejų elektriką Kalifornijoje darbo metu smarkiai nutrenkė elektra. Po šios nelaimės jo akis aptraukė štai tokios žvaigždės formos valktys, informuoja "LiveScience.com". Vyras kairiu pečiu prisilietė prie 14 tūkst. voltų elektros srovės, ir ši perėjo per visą jo kūną – taip pat ir per optinį nervą (šis jungia akį su smegenimis).
(4) 2009-12-13 6
Skelbiama, jog mokslininkams pavyko sukurti ir sėkmingai išbandyti naują dirbtinio lęšio tipą, kuris suteikia puikų regėjimą pacientams, iš karto po to, kai yra implantuojamas į akį.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos