Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kava
 
 

Kava

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-11-19 8
Visi norime kiek įmanoma ilgiau išlaikyti gerą sveikatą ir aštrų protą. Mankšta - tiek protinė, tiek fizinė - yra labai svarbi, bet, kaip teigia mokslininkai, padeda ir mūsų kasdieniai natūralūs gėrimai. Kiek kavos ir arbatos reikėtų išgerti, kad pastebimai sumažintume savo insulto ir demencijos riziką?
(5) 2021-10-28 6
Kiek vandens žmogui reikia išgerti, kad jis mirtų? Klausimas skamba gana makabriškai, bet jis turi atsakymą.
(1) 2021-09-20 25
Vėsioji Suomija tikrai negarsėja kaip kavą auginanti šalis. Tačiau šioje Šiaurės Europos valstybėje VTT tyrimų institute mokslininkai dabar augina kavą. Ir tai pasauliui bus labai svarbu.
(0) 2021-08-03 8
Tikriausiai žinote, kad nemažai žmonių prieš sportuodami geria specialius papildus, kurie turėtų jiems suteikti energijos. Tuo tarpu kiti renkasi kavą, kuri, kaip jie teigia, irgi suteikia energijos. Bet ar tai gera mintis?
(0) 2021-07-28 5
Gali būti, kad jūs šiuo gėrimu mėgaujatės kasdien. Ir tai nėra blogai - ne vienas tyrimas pabrėžia jo privalumus. Tačiau svarbu jausti saiką.
(0) 2021-07-09 6
Nuo espreso iki tirpios kavos – kava yra milijonų žmonių kasdienybės dalis. Dabar tyrimai rodo, kad šis gėrimas gali būti susijęs su mažesne tikimybe susirgti ar mirti nuo lėtinės kepenų ligos.
(0) 2021-07-08 13
Kavos vardas kilęs iš senosios arabų kalbos žodžio „qahwah“. Europoje kurį laiką šis gėrimas nebuvo populiarus, o kai kurių net vadintas šėtono gėrimu.
(0) 2021-06-14 8
Tikriausiai visi yra bent kartą pakliuvę į tokią situaciją - ima miegas, o darbų dar tiek daug. Išeitis - kava, kurioje esantis kofeinas bent jau trumpam pakelia energijos lygį. Bet JAV Karinės oro pajėgos jau turi naują sprendimą.
(0) 2021-06-07 3
Tyrėjai atgaivino kavamedžių džiūtį (Coffee Wilt Disease) sukeliančio grybelio mėginius, siekdami išsiaiškinti, kaip liga išsivystė ir kaip būtų galima užkirsti kelią jos plitimui.
(1) 2021-06-07 -7
Dažnam atrodo, kad kava suteikia energijos pliūpsnį, padeda prabusti, padidina darbingumą. Ji turi ypatingą gardų, sodrų aromatą, o rytinis kavos gėrimo ritualas padeda pasitikti prasidedančią dieną. Taigi, kodėl blogai gerti kavą? Žmonės, kenčiantys nuo degeneracinių regėjimo sistemos ligų: kataraktos, glaukomos, makulos degeneracijos šiame straipsnyje gali rasti atsakymų.
(1) 2021-05-12 7
Ar žinote, kodėl ryto geriau nepradėti nuo kavos puodelio? Ar valgyti kiaušinius mums sveika? Ar Visata turi pabaigą, ir kas į melui apie klimato kaitą kasmet investuoja daugiau nei milijardą dolerių? Į šiuos ir kitus jūsų klausimus tradiciškai atsako garsusis mokslo populiarintojas Karl Kruszelnicki arba tiesiog dr. Karl.
(0) 2021-05-10 4
Daugelio iš mūsų diena pradeda panašiai: išgeriant puodelį kavos ar arbatos. Kofeinas yra tokia pat mūsų kasdienybės dalis, kaip dantų valymas ar prausimasis.
(1) 2021-04-26 0
Kava ir arbata – populiarūs gėrimai, tapę daugelio mūsų kasdienybės dalimi. Kartais mes renkamės vieną, kartais kitą, remdamiesi įsitikinimu, kad tai skaniau, sveikiau, geriau, mums reikia būti žvaliems, budriems ar atvirkščiai – likti ramiems. Bet ar yra kokia nors reali priežastis pasirinkti arbatą ir kavą, išskyrus skonį ar įnorius?
(0) 2021-04-05 -1
Viena iš priežasčių, kodėl vaikams paprastai vengiama duoti kavos, gali būti giliai įsišaknijęs įsitikinimas, kad gėrimas su kofeinu gali neigiamai paveikti vaikų augimo procesą. Tačiau ar šis įsivaizdavimas yra teisingas?
(0) 2021-04-02 22
Daugelis neįsivaizduoja ryto be puodelio kavos. Visi puikiai žino apie šio gėrimo teikiamą naudą. Dabar naujo tyrimo rezultatai atskleidė dar vieną kavomanams patiksiančią kavos gudrybę.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos