Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Keliaujant po pasaulį
 
 

Keliaujant po pasaulį

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2008-07-29 0
Važinėjimas dviračių giminaičiais - vienračiais - ilgai buvo laikomas klounų ir keistuolių sportu. Tačiau nedidelė, bet nuolat auganti pasaulinė ekstremalų bendruomenė sutvirtino keistosios transporto priemonės rėmą ir sukūrė naują sporto šaką, kurią praminė kalnų vienračių sportu (angl. Mountain Unicycling, Muni).
(9) 2008-06-15 0
Filadelfijoje (JAV) pradėta nauja programa "Drive CarePhilly", kurios tikslas - priversti vairuotojus laikytis greičio ribojimo taisyklių. Šios programos vykdytojai planuoja apie 100 sankryžų "papuošti" trimačiais piešiniais, kurie vairuotojus privers manyti, jog važiuojamojoje dalyje ant kelio yra kliūtis, trukdanti greitai važiuoti. Pradiniu laikotarpiu tai gal ir veiks, tačiau kas bus kai vairuotojai prie tokių piešinių pripras?
(20) 2008-06-10 0
Pasaulyje yra dvigubai daugiau naftos, nei tvirtina didžiausios naftos bendrovės, teigia ekspertas. Buvusio naftos verslo konsultanto teigimu išžvalgytų jos resursų dydis neretai sumažinamas tyčia, rašo britų dienraštis „The Independent“.
(6) 2008-05-08 0
Motokrosininkas, "X-Game" aukso medalio laimėtojas ir "Subaru USA" ralio automobilio vairuotojas Travis Pastrana dar kartą nusprendė imtis naujos veiklos ir padaryti ką nors tokio beprotiško, dėl ko visi stebėtųsi, kaip jis lieka gyvas. Anksčiau jis buvo pirmasis sugebėjęs ore motociklu atlikti dvigubą salto. Dabar jo naujasis triukas yra "hidrošuolis" (angl. Hydrojump). Kaip jis daromas?
(2) 2008-03-30 1
Lietuviams pamėgus egzotiškų kraštų kurortus, tokios ligos, kaip maliarija, vidurių šiltinė ar dizenterija, mūsų šalyje tampa nebe egzotika. Statistika byloja, kad sunkesnių ar lengvesnių virškinimo sutrikimų rizikuoja patirti iki 70 proc. keliautojų, vykstančių į Aziją, Afriką ar Lotynų Ameriką. DELFI pasidomėjo, kaip įvairius prietarus apie tai, ką gerti ir valgyti kelionės metu, vertina medikai.
(24) 2008-03-11 0
Kinijos vyriausybė, siekdama dar "geriau" pasiruošti Olimpinėms Žaidynėms, ėmėsi agresyvios kampanijos prieš Pekino kates. Gyvūnų naikinimas prasidėjo valdžiai išleidus įsaką, perspėjantį dėl kačių platinamų ligų ir nurodantį gyventojams "išvalyti miesto gatves nuo šių gyvūnų". Kačių augintojai, išgąsdinti tokio perspėjimo, masiškai išmeta savo augintinius į gatves, kur juos surenka specialios brigados.
(1) 2007-12-22 0
Naujojoje Zelandijoje gyvenantis kapitonas Pete Bethune rengiasi pasiekti naują plaukimo aplink Žemę greičio rekordą. Tam jis naudos greičiausias planetoje ekologišku kuru varomą laivą "Earthrace". Kelionėje laivui teks įveikti daugiau kaip 44 tūkstančius kilometrų - tai yra ilgiausias greitojo plaukimo iššūkis pasaulyje. Dabartinis rekordas priklauso Didžiosios Britanijos laivui "Cable and Wireless Adventurer" - jis 1998 metais Žemę apiplaukė per 75 dienas. Kelionė pras...
(0) 2007-12-19 0
Mobiliuoju telefonu atsiskaityti už automobilio stovėjimą nuo šiol galima ir Šiauliuose. Tokia galimybe pirmieji šalyje gali naudotis telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ klientai. Naują Šiauliuose paslaugą „Bitė“ pristato kartu su bendrove „Eismas“. Sumokėti už automobilio stovėjimą mobiliuoju telefonu „Bitės“ klientai taip pat gali Vilniuje, Kaune ir Trakuose.
(3) 2007-11-28 0
Nuotykių ieškotojai iš Didžiosios Britanijos penktadienį pradėjo kelionę per Europą Vakarų Afrikos link „šokoladu“ varomu sunkvežimiu, praneša BBC. Andy Pagas iš Londono ir jo kolega vairuotojas Johnas Grimshawas į kelionę išsiruošė Ford Iveco Cargo sunkvežimiu, kurio kuro, kaip teigiama, pirmykštis pavidalas buvo šokoladas.
(3) 2007-11-15 0
Apie tai, jog važiuoti neblaiviems ar stipriai viršyti greitį, kalbama dažnai - nukentėti galite ne tik jūs patys, bet ir kituose automobiliuose esantys žmonės. Tačiau kol kas mažai girdisi raginimų būti atsargiems ir prie geležinkelių pervažos - automobilis traukiniui menka kliūtis...O dažnai "protingesni" vis bando išvengti net ir kelių papildomų minučių pauzės prieš pervažas - peržiūrėkite šiuos video patys, kuo tai gali baigtis.
(8) 2007-09-21 0
Šiais laikais kaip niekada populiarios atsinaujinačios energetikos idėjos. Ypač viliojanti praktiškai amžina Saulės energija. Tačiau Saulės jėgainės užima didžiulį plotą - nesenai rašėme apie didžiausią pasaulyje Saulės jėgainę Ispanijoje, kurios plotas - net 36 ha. Tad dalis valstybių gali tiesiog neišsitekti su tokiomis elektrinėmis. Tačiau neseniai amerikiečių elektros inžinierius - išradėjas pasiūlė originalią idėją, kaip tokią problemą išspręsti.
(0) 2007-08-07 1
Važiuojant už vairo pavojai slypi visur - galima atsitrenkti į kitą mašiną arba į jus kas nors įvažiuos, o gal tiesiog nulėksite nuo kelio...Tačiau šių nelaimių dar galima išvengti ir savo pastangomis - gera reakcija, sukoncentruotu dėmesiu, saugiu greičiu. Tačiau ką daryti, jei po ratais pranyksta kelias? Ypač jei jis eina per tiltą virš putojančios upės? Tuomet kažką pakeisti yra ne taip jau lengva...

Čia išvysite didžiausias oficialias tiltų katastrofas per...
(3) 2007-08-03 -1
Vien tik tas faktas, jog jūs esate vieno iš greičiausių pasaulyje automobilių vairuotojas, nereiškia, jog jūs turite važiuoti į gatves ir tai įrodinėti. Šimtus tūkstančių ir netgi milijonus kainuojantys automobiliai, žinoma, pasižymi įspūdingomis techninėmis charakteristikomis - didžiulė galia, žaibiškas įsibėgėjimas ir puiki aerodinamika... Tačiau kas gi atsitinka, kai toks automobilis tampa nekontroliuojamas? Žiūrėkite kitas nuotraukas.
(33) 2007-07-10 1
Albume išvysite užfiksuotas kraupias avarijas. Deja nėra informacijos, kiek žmonių išliko gyvų po tokių susidurimų, tačiau vien pažvelgus į nuotraukas aišku, jog lengvųjų automibilių vairuotojų šansai išgyventi tokiuose susidūrimuose daugiau nei minimalūs...
(0) 2007-07-10 0
Kas gi nemėgsta bent retkarčiais viršyti leistino greičio...Ir niekas nuo to negelbėja - nei kelių policijos baimė, nei video kameros, įtaisytos keliuose. Anglai bando dar vieną drausminimo priemonę - dalyje autostrados M42 pristatyta specialių greičio detektorių, kurie geba išskirti greitį viršijusią mašiną iš viso automobilių srauto ir jo numerį parodo ekrane. Atlikus eksperimentą pastebėta, jog 50% vairuotojų, kurių numeriai buvo parodyti, staiga "prisiminė" apie...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos