Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Keliaujant po pasaulį
 
 

Keliaujant po pasaulį

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(82) 2010-12-14 13
Seimas antradienį priėmė Administracinių teisės pažeidimų kodekso (ATPK) pataisas, kuriomis padidintos baudos vairuotojams už kelių eismo taisyklų pažeidimus.
(38) 2010-12-10 0
Apie tai, kad slidiems keliams barstyti Lietuvoje naudojama natrio chlorido druska yra kenksminga tiek urbanistinei, tiek gamtinei aplinkai, jau kalbama ne pirmi metai. Tačiau kaip nors kitaip techniškai išspręsti slidžių gatvių barstymo klausimą kol kas delsiama. Lietuvoje kasmet išpilama daugybė techninio natrio chlorido (halito) vien todėl, kad jis yra kelis ar net keliolika kartų pigesnis už kitas ledo tirpdymo priemones.
(15) 2010-11-26 0
JAV prezidento Barako Obamos administracija svarsto siūlymą riboti galimybę amerikietiškuose automobiliuose naudotis telefonu. Taip būtų siekiama sumažinti išsiblaškiusių bei avarijose žūstančių vairuotojų skaičių, kadangi naudojimasis mobiliaisiais telefonais tiesiogiai siejasi su padidėjusia avarijų rizika.
(67) 2010-11-25 54
Neginkime Dievo į medį – Lietuvos keliai yra tikrai neblogi. Netgi labai neblogi. Gal kiek prastesnė situacija su mūsų miestų gatvėmis, kiemais ir stovėjimo aikštelėmis. Ir ant mūsų šalies kelininkų, vos pirmajam ledui tiltus ir kalnelius padengus, paburnoti nevengiame. Tačiau kaip mūsų kelius, gatves ir juos prižiūrinčias tarnybas įvertintų vairuotojai, važinėjantys automagistrale M56 Maskva – Jakutskas? Turistai iš užsienio šį kelią jau pakrikštijo keliais ...
(12) 2010-11-22 -2
Kaip rodo tyrimai, šiuo metu statistinis lietuvis naudotam automobiliui įsigyti skiria 7–8 tūkst. litų.
(11) 2010-11-10 0
Nors vyrauja įsitikinimas, kad Šiaurės Europos gyventojai vairuoja kur kas ekonomiškiau nei pietiečiai, italų koncerno Fiat inicijuotas tyrimas atskleidė, jog temperamentingi Pietų Europos gyventojai vairavimo ekonomiškumo aspektu ne ką tenusileidžia šiauriečiams.
(0) 2010-11-09 0
Būtent – ne tiltas, o kelias. Lyno kelias. Tokiu nuo šiol gali didžiuotis Armėnija. Šios kalnų valstybės pietinėje dalyje neseniai buvo atidarytas ilgiausias pasaulyje kabantis kelias per Vorotano upę. Keltuvo trasos ilgis – 5,7 kilometro. Kabantis kelias jungia autostradą, prasidedančią sostinėje Jerevane, su IX a. pastatytu vienu seniausių ir įstabiausių Armėnijos architektūrinių paminklų - Tatevo vienuolynu.
(34) 2010-10-15 0
Kelionės – neatsiejama gyvenimo dalis. Keliaujame ne tik iki parduotuvės, darbo ar poliklinikos, bet ir toliau. Neretam tenka aplankyti kitame mieste gyvenančius tėvus arba nuvažiuoti prie jūros. Daugelis, ko gero naudojasi savo transportu, ir visai yra pamiršę autobusus, traukinius ar „dušmanus“.
(10) 2010-09-30 0
Kinijoje pradėta tiesti nauja aukščiausiai pasaulyje einančio geležinkelio atkarpa, kuri sujungs Tibetą su likusia šalies dalimi. Kaip pranešė valstybinė žiniasklaida, naujoji geležinkelio atkarpa Kinijai kainuos 13,3 milijardų juanių (5 mlrd.litų).
(1) 2010-09-28 0
Naujausio Europos kelių apkrovimo tyrimo sąraše pirmasis atsidūrė Briuselis. Varšuva, Londonas bei Budapeštas taip pat dažnai gali tapti vairuotojų košmaru, tuo tarpu vairavimas Ispanijoje ar Skandinavų šalyse yra kur paprastesnis ir malonesnis.
(20) 2010-09-28 0
Remiantis naujausiu tyrimu, vairuojant automobilį yra patiriama daug daugiau streso, nei keliaujant autobusu, informuoja telegraph.co.uk. Šis tyrimas yra kampanijos, skirtos sumažinti kelių apkrovimą Didžiojoje Britanijoje, dalis.
(9) 2010-09-22 0
Mokslininkai nustatė, kad eismo kamščius sukuria vairuotojai, vairuojantys per daug agresyviai arba per daug baikščiai, praneša telegraph.co.uk.
(0) 2010-09-14 0
Europos kelių policijos tinklo (TISPOL) iniciatyva 2010 m. rugsėjo 13-19 d. daugelyje Europos šalių organizuojamos policinės prevencinės priemonės, skirtos užtikrinti vairuotojų ir keleivių saugos diržų ir vaikams skirtų specialių sėdynių naudojimą.
(22) 2010-09-10 0
JAV įmonė „Solar Roadways“ ieško rėmėjų neįprastai idėjai – tiesti automobilių kelius, sudarytus iš saulės elementų. Jų tikslas ambicingas - sukurti tvirtą kelio dangą, kurioje būtų integruoti saulės elementai, tiekiantys energiją į elektros tinklus, o ateityje ir elektromobiliams.
(3) 2010-09-08 3
Nuo šiol šeimos nariai galės mokyti vairuoti asmenis, išlaikiusius tik teorinį vairavimo egzaminą. Tiems mašinų savininkams, kurie savo automobiliu ketina mokyti vairuoti šeimos narį, apie tai būtina pranešti draudikams. Kitaip tokiu automobiliu pakliuvus į avariją draudikai išmokės žalą trečiajam asmeniui, tačiau turės teisę iš kaltininko išieškoti iki pusės žalos, rašo „Lietuvos rytas“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos