Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Keliaujant po pasaulį
 
 

Keliaujant po pasaulį

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(51) 2011-12-27 0
Lietuvoje benzinas tampa vis nepopuliaresnis – jo pardavimas pasiekė naujas žemumas. Tuo metu degalines džiugina ir toliau didėjanti dyzelino paklausa. Tiesa, šio kuro kainos nelabai džiugina vairuotojus – dyzelinas ir benzinas jau kurį laiką kainuoja labai panašiai, o rinkos dalyviai prognozuoja, kad netrukus dyzelinas savo kaina pralenks benziną.
(10) 2011-12-22 0
Santaquino (Jutos valstija, JAV) gyventojas Davidas Doppas loterijoje laimėtu „Lamborghini“ spėjo pasidžiaugti vos pusdienį. Praėjusį šeštadienį išsvajoto automobilio raktelius gavęs 34-erių amerikietis dar tą patį vakarą nulėkė nuo kelio ir jį sudaužė, rašo „insantaquin.com“.
(9) 2011-12-15 0
Vairuotojai kelyje ne tik kalba mobiliuoju telefonu, užkandžiauja ir geria, bet valosi batus, skaito laikraščius, siuvasi sagas ir t. t., rodo draudimo bendrovės „ERGO Lietuva“ užsakymu rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės „Prime Consulting“ atliktos vairuotojų apklausos rezultatai.
(15) 2011-12-12 0
Pro autobuso langą skrendanti plyta praeiviams gali būti pavojingas objektas. Tačiau ji gali išgelbėti autobuso keleivius. Nuo šiol kai kuriuose Kinijos autobusų parkams priklausančiose viešojo transporto priemonėse galima rasti ypač elementarią, avarinių evakuacijų atvejams skirtą priemonę – plytą.
(15) 2011-12-09 0
Pasaulio energetikos taryba (PET) Katare vykusiame kongrese pristatė studiją apie numatomus pasaulio energijos poreikius 2050 m. Tyrimas pirmiausia buvo orientuotas į transporto sektoriaus tendencijas. Tyrimą atliko 54 ekspertai iš 29-ių pasaulio valstybių.
(11) 2011-12-08 0
Ar Lietuvoje degalai brangūs? Turbūt daugelis sutiks, jog tikrai taip. Tačiau ši kaina gali būti juokinga, palyginus su tuo, kiek kuras kainuoja JAV kariuomenei, vykdančiai misiją Afganistane.
(12) 2011-12-05 0
Japonijoje užfiksuota itin didelius nuostolius atnešusi avarija, per kurią susidūrė daugybė išskirtinių automobilių, tarp kurių buvo aštuoni „Ferrari“, trys „Mercedes-Benz“ ir vienas „Lamborghini Diablo“. Avarija įvyko Čiūgoku greitkelyje pietvakarinėje Japonijos dalyje, skelbia telegraph.co.uk.
(7) 2011-11-23 0
Dinamiškai keičiantis žmonių gyvenamajai aplinkai, daugėjant kelionių automobiliu, keičiasi ir su tuo susijusi infrastruktūra, ypač naujų kelių tiesimas ir sankryžų projektavimas. Tobulėjant technologijoms, inžinieriams tampa įmanoma sukurti vis labiau eismo kokybę gerinančias sankryžas: saugesnes, ilgaamžiškesnes ir garantuojančias didelį eismo pralaidumą. Tai taupo keliaujančiųjų laiką, išlaidas degalams, užtikrina kelionės komfortą.
(12) 2011-11-18 5
Ar žinojote, jog žiemą Jūsų automobilio vartojamas degalų kiekis gali išaugti net 50 proc.? Taip nutinka todėl, kad automobilis patiria didesnį pasipriešinimą stipriai sningant, važiuojant per didesnes pusnis, veikia įvairūs šildytuvai, reikia atitirpinti užšalusius langus. Taigi žiemą ekonomiško vairavimo principai – kaip niekad aktualūs.
(44) 2011-11-16 5
32 zuikiai vienu šūviu! Zenitinė artilerija? Tam tikra prasme – taip. Jei zuikiais vadinsime greitį viršijančius vairuotojus, o duonos skrudintuvo dydžio greičio matuoklį „Simicon Cordon“ – artileriniu gynybos kompleksu. Elektroninio kelių „dievo“ gamintojai iš Rusijos tikina, jog neišvaizdi dėžutė eismo taisyklių pažeidėjus „šaudys“ net ir intensyviausio eismo sąlygomis. Ar bereikia stebėtis, jog tokio arsenalo ne tik užsigeidė, bet jį jau užsisakė i...
(0) 2011-11-08 0
Didžiojoje Britanijoje kilo skandalas dėl galimų didžiulės avarijos priežasčių. Policijos pareigūnai mano, kad avariją galėjo sukelti netoliese šventusio sporto klubo leisti fejerverkai ir jų sukelti dūmai, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.
(23) 2011-11-05 1
Jei esate nedrausmingas vairuotojas, nenustebkite, kad jus netikėtai sustabdys nieko neišsiskiriantis automobilis su staiga įjungtais švyturėliais ir elektroniniu užrašu „Stop policija“.
(14) 2011-11-05 0
Somerseto grafystėje pietvakarių Anglijoje vėlyvą penktadienio vakarą įvyko milžiniška avarija – susidūrė net 27 automobiliai, iš jų septyni krovininiai. Pareigūnai šią avariją apibūdina kaip „baisiausią, kokią kas nors pamena.“
(11) 2011-11-01 0
Dar vienas argumentas kodėl reiktų rinktis elektromobilius. Pasirodo, degalų įsipylimo pistoletai degalinėse yra patys nešvariausi mūsų liečiami objektai. Pasak Arizonos universiteto mikrobiologo, atlikus tyrimą nustatyta, kad 71 proc. šių pistoletų yra labai nešvarūs. Ir tai ne šiaip užterštumas – ant jų rado įvairiausių bakterijų, sukeliančių ligas.
(20) 2011-10-29 1
Dar ilgą laiką viešojoje erdvėje bus prisimenamas Steve'as Jobsas ir jo netradicinis požiūris į gyvenimą. Tad nekeista, jog pastarąją savaitę internete paviešinta nauja (o kai kam gal ir seniai žinoma) įdomi jo gyvenimo aplinkybė. Pasirodo, kad Steve'o Jobso automobilis visuomet būdavo be valstybinio numerio.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos