Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Keliaujant po pasaulį
 
 

Keliaujant po pasaulį

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(19) 2012-12-20 11
Atėjus žiemai ir eismo sąlygoms tapus ypač pavojingomis, lemiamu faktoriumi, galinčiu išgelbėti nuo nelaimės kelyje tampa vairuotojo profesionalumas, - pažymi daugkartinis Lietuvos automobilių ralio čempionas Saulius Girdauskas, sutikęs pasidalinti patarimais apie saugų vairavimą žiemą.
(14) 2012-12-14 8
Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) ir Policijos departamento vadovai patvirtino ketinimą praktiškomis priemonėmis skatinti eismo saugą.
(8) 2012-12-05 7
Navigacijos sistemų gamintoja “TomTom” paskelbė Europos ir Šiaurės Amerikos miestų, kuriuose būna didžiausios automobilių spūstys, reitingą. Iš 58 į šį reitingą įtrauktų Europos miestų pirmą vietą užėmė didžiausias Turkijos miestas Stambulas.
(0) 2012-12-05 17
Kiekvieną rytą kelininkai praneša apie sudėtingas eismo sąlygas, slidūs keliai vėl tikrina vairuotojų sugebėjimus. „Žiemos egzaminus“ vairuotojai laiko kiekvienais metais. Ir kiekvienais metais iš naujo mokosi „prisijaukinti“ žiemą. Prasidedant žiemai vertėtų „perkrauti“ savo įpročius.
(2) 2012-12-05 9
Sostinės Vakarinio aplinkkelio antrame etape jau atlikta beveik 60 proc. visų darbų, juos planuojama baigti 2014 m. pradžioje. Įpusėjusias Vakarinio aplinkkelio antro etapo statybas šiandien apžiūrėjo susisiekimo ministras Eligijus Masiulis ir Vilniaus meras Artūras Zuokas.
(0) 2012-11-29 15
Trečiadienį laikinoji Vyriausybė patvirtino kelių eismo taisyklių pakeitimus, kurie leis A raide pažymėtose, maršrutinio transporto juostuose važiuoti elektromobiliams bei tradicinėms transporto priemonėms su keturiais ir daugiau eismo dalyvių. Leidimas galios tose visuomeniniam transportui skirtose juostose, kurios bus papildomai paženklintos 4+ arba elektromobilio ženklu.
(10) 2012-11-09 66
Nuo 2013 metų Nyderlandai turėtų būti pirmoji valstybė Europos Sąjungoje, kurioje bus išbandomi išmanieji keliai. Naktimis tokie keliai švies, esant minusinei temperatūrai ant asfalto bus matyti šviečiančios snaigės, o elektromobiliai turės atskiras eismo juostas, kuriomis važiuodami pasikraus energijos.
(50) 2012-11-07 1
Siaubingos, tikromis katastrofomis virsti galėjusios, tačiau laimingai pasibaigusios avarijos. Situacijos tokios, kokių nepamatysi nė šiurpiausiuose kaskadininkų triukuose. Tokių Rusijos keliuose pastaruoju metu – ne viena ir ne dvi. Maža to, visos dramos – nufilmuotos lyg ant delno.
(6) 2012-11-05 4
Artėjanti žiema vėl grasina nemaloniais siurprizais. Vienas jų - prišalęs automobilio rankinis stabdis. Vis dėlto specialistai laikosi nuomonės, kad nuo šalčio žymiai dažniau nukenčia tie automobiliai, kurių vairuotojai pamiršta profilaktiškai pasitikrinti rankinio stabdžio sistemą. Jų teigimu, jei ši techniškai tvarkinga, paprastai šaltis jos nesukausto.
(0) 2012-11-02 0
Praūžus uraganui Sandy JAV šiaurės rytuose degalinės pritrūko degalų – prie jų nusidriekė milžiniškos eilės nekantraujančių ir įpykusių amerikiečių. BBC informuoja, jog prie kai kurių Niujorko ir Naujojo Džersio degalinių netgi kyla muštynės dėl degalų. Valdžios atstovai ramina, kad degalų atsargos šalyje yra pakankamos, tačiau degalinių jos nepasiekia dėl uragano pridarytų nuostolių energijos tiekimo sistemoje.
(0) 2012-10-31 0
Vargina iš vidaus apšalę automobilio langai? Sprendimai yra du: cheminės priemonės ir kova su salono drėgme. Pasirinkus antrąjį būdą, patariama laiku pakeisti salono filtrą, žiemą nenaudoti medžiaginių kilimėlių ir prieš ilgam laikui paliekant automobilį gerai jį išvėdinti.
(9) 2012-10-22 0
Nors automobilių aikštelėse prie prekybos centrų nupieštos rodyklės ir pastatyti eismą reguliuojantys ženklai, ne vienas vairuotojas į juos numoja ranka ir važiuoja kaip tik nori. Nedrausmingųjų negąsdina ir už pažeidimus gresiančios baudos: nuo keliasdešimt iki kelių šimtų litų ir dar daugiau, o jeigu gerokai viršijamas greitis – ir teisės vairuoti atėmimas.
(10) 2012-10-22 0
Didžiosios Britanijos įmonė kuria revoliucingą naują technologiją, kuri leidžia benziną išgauti iš oro, rašo britų dienraštis „The Telegraph“.
(4) 2012-10-19 0
Vasarines padangas pakeitėte į žiemines ir manote, kad automobilis šaltajam sezonui jau paruoštas? Automobilių specialistai sako, kad tai toli gražu ne viskas.
(0) 2012-10-17 0
Tarptautinis tyrimas patvirtino stacionarių greičio matavimo įrenginių naudą. Eismo įvykių su kūno sužalojimais vidutiniškai sumažėja 20 proc.* tuose kelio ruožuose, kuriuose įrengti greičio matavimo prietaisai. Atliekant tyrimą taip pat buvo nagrinėjami šalutiniai greičio matavimo įrenginių padariniai ir „kengūros efektas”, kai pamatę greičio matuoklį vairuotojai staigiai spaudžia stabdžio pedalą, o jį pravažiavę vėl padidina greitį.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos