Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Keliaujant po pasaulį
 
 

Keliaujant po pasaulį

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2016-12-30 41
Naktį, kai didžioji dalis miesto gyventojų ilsisi ir nurimsta transporto eismas, darbo imasi kelinininkai. „Mokslo sriubos“ kūrybinė komanda susipažino, kaip veikia kelininkų mašina „Remix Plus“. Ši mašina – šalies kelius lyginanti priemonė. Technologija Lietuvoje yra naudojama jau 35-erius metus, tačiau naujasis „Remix Plus“ agregatas į Lietuvą atkeliavo neseniai.
(7) 2016-09-05 63
Kam nėra tekę pakiurksoti didesnėje ar mažesnėje eismo spūstyje? Šiaip ne taip pasieki šviesoforą, o čia, lyg tyčia, tau įsižiebia raudona. Pyksti, širsti. Gal net pradedi nesilaikyti saugaus atstumo ir "prisikabini" prie važiuojančio priešais. Ir taip tik stabdai eismą. Auksinė taisyklė važiuojant sraute – laikytis atstumo aukso viduriuko tarp priešais ir iš paskos važiuojančių mašinų. "Uodegaudamas" (prisikabinęs prie važiuojančio priešais) STABČIOJI ir sudarinėji kamščius. Visi eismo spūsčių susidarymo ypatumai – šiame kompaktiškame vaizdo siužete.
(13) 2016-07-29 106
Visiems keliams ar gatvėms – o ypač toms, kuriose eismas labai intensyvus – anksčiau ar vėliau reikia remonto. Kai ateina metas jas perasfaltuoti, iškyla dilema – gatvę asfaltuoti po vieną eismo juostą ar išsyk visas eismo juostas? Maskvoje nufilmuota unikali operacija: viena intensyviausių eismo arterijų – Tverskojos gatvė – buvo uždaryta tik vienai dienai. Tačiau ją iš pagrindų atnaujino ir 8 tūkst. tonų asfalto sulygino... daugiau kaip 300 plentvolių ir kitos kelių tiesimo technikos vienetų.
(0) 2016-05-25 5
Rumunijos policija išplatino kvapą gniaužiantį vaizdo įrašą, kuriame matyti kaip jaunas vairuotojas tiesiai kirsdamas žiedinę sankryžą pakyla aukštai į orą ir nieko nekliudęs sėkmingai nusileidžia ant keturių ratų.
(1) 2016-05-04 17
„Žigulys“, „Moskvičius“, „Zaporožietis“ – prieš porą dienų minėtą Tarptautinę darbo dieną vairuotojai prisiminė senuosius darbo žmonių automobilius. Kurie jų buvo „važiuojančios problemos“, o kurie – geidžiamiausi?
(0) 2016-04-14 17
Vaizdo registratorius užfiksavo išties bauginantį momentą, kurio epicentre atsidūrė vilkikas su priekaba. Veiksmas vyko Australijoje, kuomet iš priekio atvažiuojantis vilkiko vairuotojas staiga pamatė priekyje ant kelio nuvirtusį medį. Stipriai nuspaudus stabdžius pradėjo slysti vilkiko priekaba. Profesionalaus vairuotojo gebėjimų pagalba (o galbūt tai tiesiog sėkmė) vos ne vos buvo išvengta tragedijos, kuomet vilkikas su priekaba minimaliai praslydo pro stovėjusį automobilį.
(0) 2016-01-14 4
Bufalo miesto gyventojas negalėjo patikėti savo akimis, kai išvydo prie Erio ežero pakrantės paliktą savo automobilį. Dėl smarkaus vėjo susidariusios bangos aptaškė transporto priemonę, o naktį spustelėjęs šaltis jį pavertė ledu. Taigi automobilis tapo gamtos sukurta ledo skulptūra.
(4) 2015-12-31 24
Visureigis... Keistas žodis. Tikriausiai turėta omenyje "visur eiti"... O tenka visur važiuoti. Kartais važiuoti tenka ten, kur net ir eiti būtų tiesiog šiurpu. Bet visureigis ima ir pravažiuoja... Tiesa, šiurpiausia šiuo atveju – visa tai žiūrėti. O juk važiuoja dar ir su priekaba. Gal toji 135 metų senumo tiltą Indianoje nugriovusi vilkiko vairuotoja (pamenate tokią?) pasiklydo ne matų sistemose, o tiesiog pamiršo, kad vairuoja ne visureigį, o vilkiką?
(4) 2015-12-04 5
JAV Kentukio valstijoje policijos pareigūnai užfiksavo savo pačių avariją. Važiuojant keliu Visalijos mieste staiga iš kairiojo šono pasirodė gyvūnas. Jis trenkėsi į pareigūnų automobilį ir nuskriejo tolyn. Policijos pareigūnai suvaldė automobilį ir patys nepatyrė sužalojimų. Į kelią staiga iššokęs raguotasis, beje, atlikęs keletą kūlvirsčių ore, nuskriejo į krūmus ir, nusileidęs ant kojų, nukūrė savais keliais.
(3) 2015-11-16 3
Vos prieš 300 metų pagrindinė susisiekimo rūšis buvo pėsčiomis. Miestų dydis buvo toks, kad galima būtų susisiekti pėsčiomis. XIX a. pabaigoje Vilniuje buvo tramvajus. Jis vadinosi Vilniaus arklinis tramvajus. Jis turėjo 2 arklio galias. Nuo kalno pradėdavo važiuoti greičiau, o į kalną lėčiau.
(1) 2015-09-11 16
Internete pasirodė įspūdingas automobilio šuolio vaizdo įrašas: vyras atliko neįtikėtiną dalyką – iššoko iš degančio automobilio, šiam skriejant į upę.
(2) 2015-09-08 8
Greitkelyje vairuotoja staiga pristabdė, atsidarė dureles, pasišalino iš važiuojančio automobilio ir paleido jį riedėti tolyn.
(2) 2015-08-10 21
"Tour of Utah" dviračių lenktynėse nufilmuotas šiurpus epizodas, kaip į 180 laipsnių posūkį nuo kalno milžinišku greičiu (galbūt dėl stabdžių gedimo?) atlekia dviratininkas. Ir nors jis visa jėga trenkiasi į posūkį įveikiantį techninės pagalbos automobilį, galima sakyti, jog jam pasisekė. Kuo galėjo baigtis tokia nelaimė, jei nelaimėlio kelyje nebūtų pasitaikęs automobilis? Beje, netrukus į pagalbos sustojusias transporto priemones rėžėsi ir dar keletas greičio neapskaičiavusių dviratininkų.
(1) 2015-08-06 9
JAV, Kalifornijos valstijos Saniveilo miestelio šerifo pavaduotojas išgelbėjo neblaivų vyriškį nuo kraupios žūties. Pareigūnas pripuolė prie ant bėgių sustojusio automobilio ir ištempė vyrą lauk.
(2) 2015-07-15 24
Thierry Neuville‘as yra itin greitas Pasaulio ralio čempionato (WRC) dalyvis, pasižymintis aštriu vairavimo stiliumi. Visai neseniai jis su visa „Hyundai WRC“ komanda buvo išvykęs į Vokietiją, kur vykdė savo sportinio automobilio testus. Vieno iš važiavimų metu Th. Neuville‘as susidūrė su netikėta kliūtimi, kuri galėjo baigtis itin liūdnai. Dideliu greičiu atskriejusiam „Hyundai i20 WRC“ bolidui kelią pastojo traktorius.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos