Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kelių atitvarai, greičio salelės
 
 

Kelių atitvarai, greičio salelės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-03-15 4
Pietų Korėjos kompanijos inžinieriai sugalvojo įdomų būdą, kaip patobulinti kelių atitvarus. Šie pateikimai ne tik suteikia akiai malonų estetinį vaizdą, bet ir padeda išsaugoti gyvybes avarijos atveju.
(7) 2016-10-27 52
Šį saugaus atitvaro funkciją atliekantį prietaisą „Road Roller System“ sukūrė Pietų Korėjos įmonė „ETI Co Ltd.“. Tai padės nuo kelio nulėkusiam ar benulekiančiam automobiliui į jį sugrįžti ir išvengti kraupių pasekmių.
(12) 2015-12-21 43
„Jei pradėjai lenkimą per punktyrą, gali baigti per ištisinę“, „Tu ką, nežinai, lėtaeigį transportą lenkti galima visada“, „Jei sankryžą užblokuoja priešais važiuojanti ir sukti sumąsčiusi mašina, tiesiog persirikiuoji“, – tokių replikų ir diskusijų pilni vairuotojų forumai. O kaip iš tikrųjų – galima ar ne kirsti ištisines eismo ženklinimo juostas?
(20) 2015-06-22 11
Siekiant riboti automobilių greitį Kaune pradėtos rengti iki šiol nematytos kvadratinės greičio mažinimo salelės. Ateityje jų atsiras dar trijose gatvėse.
(22) 2014-02-11 1
Praėjusį penktadienį iki pat pavakarės buvo uždaryta magistralė A1 Vilnius – Kaunas – Klaipėda 146 kilometre, kur naktį susidūrė 4 sunkvežimiai. Transporto specialisto Saugirdo Pukalsko teigimu, tokių skaudžių avarijų priežastys – ne tik neatsargus vairavimas, bet ir atitvarų kokybė.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos