Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kelių policija
 
 

Kelių policija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-01-10 9
Policija kovai su neblaiviais vairuotojais pasitelkia naują ginklą - naudos ne tik įprastus alkotesterius, bet ir dar Lietuvoje nematytus prietaisus.
(3) 2018-12-29 6
Vairuotojai jau pastebėjo kelių policijos vykdomų prevencinių eismo dalyvių blaivumo patikrinimų metu naudojamus naujus įrankius – alkoholio detektorius. Šie prietaisai skiriasi nuo įprastinių alkotesterių tuo, kad tikrinant blaivumą nenaudojami vienkartiniai antgaliai, į juos pučiama per atstumą, tai trunka tik dvi sekundes, rašoma pranešime.
(0) 2017-03-26 24
Po šalį sukrėtusios pagrobimo ir šaltakraujiško nužudymo bylos visuomenėje sukilo baimė dėl nežymėtų kelių policijos automobilių. Kaip viena iš versijų įvardinama galimybė, kad įtariamieji Ievą Strazdauskaitę sustabdė apsimetę pareigūnais.
(18) 2017-02-16 46
Nuo metų pradžios už pavojingą manevrą išvažiuojant į priešpriešinio eismo juostą galima pusei metų netekti vairuotojo pažymėjimo.
(4) 2017-02-02 0
Bent kartą pasitikrinti blaivumą alkotesteriu yra tekę turbūt kiekvienam vairuotojui. Nors šie prietaisai – tikrai ne naujiena, vis pasigirsta išradingų versijų, kaip jį apgauti arba kodėl jų rodmenys neatitinka realybės. Tai ar tikrai įmanoma apgauti alkotesterį? Kaip tai daroma? Ar žmonių naudojami alkotesteriai yra pakankamai tikslūs?
(9) 2016-09-21 8
Trečiadienį vairuotojų laukia staigmena. Ir miestuose, ir užmiestyje policijos pareigūnai ketina itin aktyviai stebėti ir tikrinti automobilius.
(9) 2016-04-06 4
Pastebima, kad pastaruoju metu vis labiau užmarštin grimzta įprotis. Policija sako, kad didėja žmonių sąmoningumas, tačiau vis dar yra vairuotojų, kurie net neketina keisti įpročių.
(0) 2016-02-09 33
Sausį gatvėse buvo pastebėtas naujas Kauno apskrities VPK pirkinys – nežymėtas tarnybinis automobilis, skirtas patruliavimui mieste. Kauniečiai jį ne tik pastebėjo, bet ir ėmė piktintis tuo, kaip vairuojama ši transporto priemonė. „Nenustebčiau, jei provokuodami nusižengti KET taisyklėms, pareigūnai kokią avariją sukeltų“, – tikino vairuotojas Juozas.
(5) 2016-02-08 27
Vilnietis Žilvinas naktį iš penktadienio į šeštadienį pateko tarp „laimingųjų“ vairuotojų, kuriems policijos reido metu nustatytas girtumas. Tačiau jis su alkotesterio parodymais kategoriškai nesutinka ir tikina jau įrodęs, kad prietaisas suklydo.
(17) 2015-11-05 1
Nors atšalę orai sniego kol kas neatnešė, tačiau policijos pareigūnai iš anksto vairuotojams primena apie tai, kad slidžios gatvės – ne vieta demonstruoti automobilio galimybes ir vairavimo sugebėjimus. Chuliganiškas vairavimas – būtent šitaip traktuojami piktybiniai vairuotojų išsišokimai, kurie gali kainuoti nemažai pinigų ir ilgą laiką be vairuotojo pažymėjimo.
(6) 2015-10-16 5
Lietuvos policijos vykdyta saugaus eismo akcija, kai stacionarūs greičio matuokliai fiksavo visus greičio viršijimus, mokesčių mokėtojams atsieis daugiau kaip milijoną eurų. Pareigūnai tikina, kad, užtikrinant saugų eismą, ne visuomet galima skaičiuoti išlaidas.
(14) 2015-09-29 21
Siekiant sumažinti neblaivių vairuotojų dalyvavimo eisme galimybes, Lietuvoje rengiamasi įteisinti alkoblokų, neleidžiančių girtam žmogui užvesti variklio, naudojimą. Alkoblokų sistemos įteisinimo klausimus pirmadienį Susisiekimo ministerijoje svarstė Eismo saugumo taryba, vadovaujama susisiekimo viceministro Sauliaus Girdausko.
(40) 2015-09-25 22
Klysta manantieji, kad kelių policijos pareigūnai tramdydami greičio mėgėjus jau išnaudojo visas priemones – praėjusią savaitę jie tai įrodė neįprastu reidu.
(0) 2015-09-09 68
Meno saloje (Isle of Man, Jungtinė Karalystė) yra vienintelis Europoje kelias (išskyrus autobanus Vokietijoje), kur transporto priemonių greitis nėra ribojamas. Todėl saugumas tame kelyje – svarbiau už viską.
(12) 2015-09-05 9
Pirmosiomis rugsėjo savaitėmis policijos pareigūnai priversti budėti intensyviausiose sankryžose lyg auklės, prižiūrinčios darželio vaikus. Sostinę užplūdus studentams, sugrįžus gyventojams iš atostogų, eismas primena lyg laukinius Vakarus – kelio ženklų paisymas vairuotojams baigiasi iškart, kai nėra aplink pareigūnų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos