Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kibernetinis saugumas Lietuvoje
 
 

Kibernetinis saugumas Lietuvoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2017-10-06 52
Skaitmeniniai įsilaužimai, žinoma, nėra naujiena. Įvairios grupuotės taip stengiasi pasipelnyti. Kartais joms pavyksta išsisukti visai nepastebėtoms, tačiau centrinėje ir rytų Europoje dislokuoti JAV kariai susidūrė su netikėtais įsilaužimais, kuomet Rusijoje esantys hakeriai stengėsi paimti išmaniuosiuose telefonuose saugomą asmeninę informaciją. Telefonai tokiais atvejais elgiasi keistai, tačiau pasitaiko ir kur kas šiurpesnių įvykių.
(0) 2017-08-09 5
Krašto apsaugos sistema konsoliduoja kibernetinio saugumo pajėgumus, juo Lietuvoje rūpinsis viena institucija, pirmadienį paskelbė krašto apsaugos viceministras Edvinas Kerza.
(0) 2017-07-10 15
Krašto apsaugos sistemoje iš civilių formuojamos greitojo reagavimo kibernetinių operacijų komandos.
(1) 2016-07-11 13
<em>Jau dab­ar Lietu­va su­si­du­ria su in­for­ma­ci­nė­mis ata­ko­mis, ku­rio­mis sie­kia­ma su­men­kin­ti Lie­tu­vos is­to­ri­ją, kons­ti­tu­ci­nę san­tvar­ką, pi­
(5) 2015-02-27 8
Nacionalinis kibernetinio saugumo centras (NKSC) pamažu dairosi kandidatų, kurie norėtų, galėtų ir mokėtų ginti mūsų šalį ir jos infrastruktūrą nuo virtualių įsilaužėlių. Bet jei esi programišius, išmanai įsilaužimo taktikas, esi sukūręs virusą, vykdęs atakas ir užsiėmęs panašiais darbeliais, gerai pagalvok prieš siųsdamas savo spalvingą gyvenimo aprašymą.
(0) 2013-04-29 0
Balandžio 24–25 d. devyni krašto apsaugos sistemos informacinių technologijų specialistai tarptautinėse kibernetinio saugumo pratybose „Saugūs skydai 2013“ (angl. „Locked Shields 2013“) kartu su maždaug 240 atstovų iš įvairių NATO valstybių treniravosi, kaip atremti kibernetines atakas prieš karinius ir humanitarinės pagalbos organizacijų tinklus, koordinuoti veiksmus tarp skirtingų šalių, skelbia šalies Krašto apsaugos ministerija.
(0) 2010-12-20 1
Kibernetinės atakos ir jų keliama grėsmė tampa valstybinio lygio aktualijomis, tik deja, ne visos valstybinės institucijos spėja suvokti tokių grėsmių keliamą pavojų. Tai puikiai parodė prieš Estiją nukreipta kibernetinė ataka, kuri kol kas buvo didžiausia tokio tipo ataka pasaulyje. Istorijoje dar nebuvo tokio masto atakos prieš visos valstybės struktūras.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos