Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kim Jong Unas
 
 

Kim Jong Unas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-04-28 -26
Neseniai Šiaurės Korėjos lyderis buvo pradingęs iš visuomenės akiračio. Spauda spėliojo, ar jis dar gyvas, ar jam buvo padaryta sunki širdies operacija. Dabar skelbiama, jog jis vėl yra sveikut sveikutėlis.
(0) 2019-07-19 28
Kim Jong-unas yra žinomas kaip prabangos mėgėjas. Jis gyvena vilose, turi didžiulę sportbačių kolekciją, o į susitikimus atvyksta šarvuotais „Mercedes-Benz“ ir „Rolls-Royce“ automobiliais. Tačiau kaip jie patenka į sankcijų sukaustytą Šiaurės Korėją? Žurnalistams kartu su nepriklausomais tyrėjais pagaliau pavyko atsekti poros šarvuotų „Mercedes-Benz“ limuzinų kelią.
(5) 2019-04-29 2
Dar pernai visi juokėsi, matydami prie Kim Jong-uno limuzino bėgiojančius asmens sargybinius. Šarvuotus „Mercedes-Benz“ automobilius pamėgęs Šiaurės Korėjos diktatorius yra žinomas prabangos mylėtojas. Tačiau čia yra problema - sankcijos draudžia į Šiaurės Korėją eksportuoti prabangos prekes. „Mercedes-Benz“ atstovai atskleidę, ką apie tai mano.
(0) 2018-10-11 7
Šiaurės Korėją vis dar slegia sankcijų našta. Bet kokių prabangos prekių eksportas į šią šalį draudžiamas, nes prabanga gali mėgautis tik politinis elitas. Tačiau Kim Jong Unas į susitikimą su JAV valstybės sekretoriumi Mike Pompeo atvyko stilingai - nauju „Rolls-Royce Phantom“. Bet iš kur jį gavo?
(8) 2018-09-16 13
JAV prezidentas Donaldas Trumpas gavo „labai pozityvų“ laišką iš Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jong Uno su kvietimu po istorinio jųdviejų viršūnių susitikimo Singapūre dar kartą susitikti, pranešė Baltieji rūmai.
(0) 2018-07-26 -3
Šiaurės Korėjoje visa informacija yra slepiama po devyniais užraktais, todėl nieko keisto, kad nedaug yra žinoma apie šalies lyderio automobilį.
(0) 2018-06-14 6
Žurnalistai, šią savaitę informavę pasaulį apie JAV prezidento Donaldo Trumpo ir Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jong Uno susitikimą iš Singapūro, buvo apdovanoti nemokamais, prie USB jungties jungiamais ventiliatoriais. Bet kibernetinio saugumo ekspertai įspėjo šių dovanų jokiu būdu nejungti prie savo telefonų, rašo „Business Insider“.
(0) 2018-06-12 6
Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong-unas jau atvyko į Singapūrą, kur vyks istorinis jo ir JAV prezidento Donaldo Trumpo susitikimas. „Buisiness Insider“ skelbia, kad drauge su visa palyda, Kim Jong-unas su savimi atsigabeno ir asmeninius tualetus.
(6) 2018-05-16 9
Šiaurės Korėja pareiškė „pergalvosianti“ dėl birželį planuoto JAV ir Šiaurės Korėjos viršūnių susitikimo, jei JAV nepakeis savo sąlygų dėl Šiaurės Korėjos nusiginklavimo ir toliau ragins vienašališkai atsisakyti branduolinio ginklo, praneša bbc.com.
(2) 2018-05-16 2
Kim Jong Unas drąsiai ryžosi tam, ko mažiausiai 32 metus nedarė nė vienas Šiaurės Korėjos lyderis, skelbia AP.
(0) 2018-05-08 1
Prieš savaitę įvykęs Pietų Korėjos prezidento Moon Jae-ino ir Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jong Uno susitikimas baigėsi oficialios deklaracijos pasirašymu. Dabar šią deklaraciją studijuoja ekspertai iš viso pasaulio. Tačiau dėmesys kreipiamas ir į daug mažesnes detales. Pavyzdžiui, vienas didžiausių Pietų Korėjos laikraščių išskirtinį dėmesį skyrė... abiejų valstybių vadovų batams.
(2) 2018-05-02 0
Mes stebime naują skyrių, kuris buvo atverstas ilgoje ir konfliktiškoje Korėjos pusiasalio istorijoje po Antrojo pasaulinio karo, ir JAV prezidentui Donaldui Trumpui šiuo atveju tenka priskirti reikšmingą nuopelną.
(0) 2018-04-27 33
Kim Jong-unas tvirtais, bet atsargiais žingsniais prieina prie Šiaurės ir Pietų Korėjos sienos, kur jo jau laukia kaimyninės šalies prezidentas Moon Jae-inas. Pietų Korėjos prezidentas pirmasis ištiesia ranką, abu lyderiai apsikeičia mandagiomis replikomis ir Kim Jong-unas pakviestas peržengia ribą tarp valstybių. Tai - istorinis įvykis, kurio negalima nuvertinti. Tačiau Kim Jong-unas vis tiek baiminosi dėl saugumo, bet ar pasiėmė savo tualetą?
(2) 2018-04-13 8
Intriga, kurią kelia artėjantis JAV ir Šiaurės Korėjos viršūnių susitikimas, vis didėja. Spėlionės, kur įvyks šis susitikimas, kelia dar vieną papildomą klausimą: kaip Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas atvyks į susitikimo vietą?
(1) 2018-03-05 5
„Reuters“ praneša, kad Šiaurė Korėjos lyderis Kim Jong-Unas naudojosi nelegaliai gautu Brazilijos pasu ir būtent su juo aplikuodavo vizoms Vakarų valstybėse. Apie tokius lyderio veiksmus 1990-aisiais pranešė Europos saugumo tarnybos rašo time.com.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos