Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kinas
 
 

Kinas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2017-02-22 34
Šis sąrašas - galvosūkių mėgėjams. Net dėmesingiems žiūrovams nepavyksta iš pirmo karto pastebėti visų filmo detalių ir susieti visų įvykių ir personažų. Norint perprasti daugialypį siužetą, kai kuriuos filmus iš šio sąrašo gali tekti žiūrėti kelis kartus. O kai kurių, regis, išvis neįmanoma suvokti protu, juos galima tik pajausti...
(52) 2016-12-24 62
Naujas mokslinės fantastikos filmas „Pakeleiviai“ („Passengers“) žiūrovus perkelia į ateitį, kuomet blizgantys tarpžvaigždiniai kosminiai laivai tūkstančius užmigdytų keleivių gabena į kaimynines žvaigždžių sistemas, rašo space.com.
(2) 2014-11-24 19
Didžiausias eksperimentas žmonijos istorijoje, kurio baigties su nerimu laukė visas pasaulis. Vieni tikėdami, kad būtent jis taps mūsų planetos apokalipsės priežastimi, kiti – vildamiesi, jog tai pagaliau atskleis Visatos susikūrimo paslaptis. Vis dėlto, mažai grupelei žmonių šis vienas vienintelis įvykis reiškė kur kas daugiau – nuo šio eksperimento priklausė jų visas gyvenimas.
(3) 2014-05-16 32
Aštrūs lyg peiliai 30 cm ilgio nagai, atrodo išties pavojingai! Šis tikro super herojaus vertas ginklas buvo sukonstruotas nenuilstančio vyruko Colin Furze, kuris, regis, labai pradžiugino visus filmo „Iksmenai“ (ang. „X-Men“) gerbėjus.
(8) 2012-12-20 9
Danų lankininkas Larsas Andersenas pagal įvairius šaltinius atkūrė ir įsisavino senovinį greito šaudymo iš lanko būdą. Jo pasiekta šaudymo sparta – trys strėlės per pusantros sekundės. Jei senovėje lankininkai irgi buvo tokie greiti, tai jie tikrai buvo pavojingi kariai.
(0) 2012-11-15 10
Žinomas amerikiečių astrofizikas Neilas deGrasse Tysonas nusprendė, kad komiksų ir filmų herojaus Supermeno pramanyta gimtoji planeta Kriptonas turėtų suktis aplink raudonąją nykštukę „LHS 2520“, esančią vos už 27,1 šviesmečio nuo Žemės.
(9) 2012-10-26 1
LRT televizijos programų direktoriaus, Biologijos mokslų daktaro Rolando Maskoliūno karjera tuometinėje LTV prasidėjo 1992 metais, kai jis ėmė rengti ir vesti laidą apie fantastinį kiną „Videokaukas“. „Mūsų tikslas buvo parodyti žiūrovams geriausius mokslinius, fantastinius ir siaubo filmus.
(19) 2012-10-19 0
Anot „Forbes“, daugiausiai uždirbančiu televizijos serialų aktoriumi tapo „Two and a Half Men“ žvaigždė Ashtonas Kutcheris, kurio pajamos nuo 2011 metų gegužės iki 2012 metų gegužės siekė 24 mln. JAV dolerių.
(6) 2012-05-11 0
Jei Holivudo studija išleidžia daug pinigų filmui, pavyzdžiui, 200 mln. JAV dolerių, tada jūs tikrai apie tai išgirsite, rašo BBC. Kalbos apie didelius biudžetus yra naudingos verslui. Žvelgiant iš auditorijos pusės, gali būti verta sumokėti už bilietą vien tam, kad žiūrovai pamatytų, ar filmas vertas didelio biudžeto. Tačiau pastebėti, kur buvo pinigai išleisti nėra paprasta.
(37) 2011-08-10 -1
Kino filmo „Tamsos riterio prisikėlimas“ filmavimo metu „moters-katės“ triukas su motociklu baigėsi nesėkme. Triuko atlikėja net du kartus įsirėžė į filmavimo komandą ir sudaužė brangią filmavimo aparatūrą.
(12) 2011-03-30 0
Kompanija „Warner Bros“ ketina patalpinti keletą savo filmų socialiniame tinklalapyje „Facebook“, taip suteikdama šiam portalui dar vieną pajamų šaltinį bei pradėdama naują konkurenciją tarp internetinių pramogų kompanijų, skelbia „Reuters“.
(7) 2011-03-01 0
Internautai iš mirties taško išjudino Detroito mero Deivo Bingo (Dave Bing) pritarimo nesulaukusią kampaniją Detroite pastatyti paminklą garsiam praėjusio šimtmečio priešpaskutiniojo dešimtmečio Holidvudo fantastinių veiksmo filmų personažui robotui-policininkui (Robocop).
(3) 2009-09-27 0
Naujųjų kino namų „Pasaka“ vadovė Greta Akcijonaitė didesniosios dalies Lietuvos kino teatrų sudarytą repertuarą teigia esant „bukinantį“ žiūrovus. Nors Vilniuje nekomercinį kiną rodančiuose kino centruose laisvų vietų net pritrūksta, kituose miestuose, anot jos, poreikio „šiek tiek sunkesniam“ kinui nėra arba jis nepakankamas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos