Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kinijos ekonomika ir verslo aplinka
 
 

Kinijos ekonomika ir verslo aplinka

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2019-06-17 16
Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) ir Kinijos informacinių technologijų bendrovė „Huawei“ kariauja jau kurį laiką, o šio mūšio centras yra Europos Sąjunga (ES). Šį savaitgalį Kinijos mobiliojo ryšio bendrovės nusprendė pakelti kainas 5G ryšio įrangai ES: dabar ji kainuoja 60 mlrd. dolerių, o diegimas gali užtrukti net iki 18 mėnesių.
(0) 2018-12-12 17
Lietuviškoms įmonėms, bendradarbiaujančiomis su partneriais Kinijoje, ekspertai pataria atidžiau stebėti šios šalies ekonominę situaciją ir būti pasiruošusiems nemaloniems pokyčiams. Tarptautinės prekinio kredito bendrovės „Coface“ parengtoje apžvalgoje pažymima, kad smulkus ir vidutinis verslas (SVV) gali netrukus tapti silpnąja Kinijos ekonomikos grandimi. Svarbu žinoti, kad Kinija yra pagrindinė Lietuvos prekybos partnerė Azijoje, o dauguma įmonių, su kuriomis bendradarbiauja lietuviai, priklauso būtent SVV segmentui.
(13) 2017-05-03 65
Parduotuvės yra užpildytos Kinijoje gaminamomis prekėmis. Kartais pirkdami europietiškų ar amerikietiškų prekinių ženklų gaminius nesusimąstome, kad jie gali būti pagaminti Kinijoje, tačiau taip dažniausiai ir yra. Viena moteris JAV „Walmart“ parduotuvėje įsigijo rankinę, kurios kišenėje rado kinų kalba parašytą raštelį. Jo šiurpus turinys priminė, kokia yra tikroji pigių kiniškų prekių kaina.
(0) 2017-03-28 12
Tik Kinija gali būti ta šalis, kurioje jau veikia Internetinių finansų muziejus. Dauguma amerikiečių dar tik pradeda pratintis prie termino „fintech“ (finansinių paslaugų technologijos), o štai Pekine jau net ir elektroninė bankininkystė yra ganėtinai senamadiškas reikalas, portale bostonglobe.com rašo Stanfordo universiteto Huverio instituto vyresnysis bendradarbis, ekonomikos ir finansų istorikas Niallas Fergusonas.
(27) 2016-01-08 -18
<i>Globali ekonomika iki šiol tebejaučia 2008-ųjų metų krizės pasekmes, tačiau George'as Sorosas turi jai prastų naujienų: milijardieriaus nuomone, pasaulio rinkoms gresia naujas kritimas. Ji
(0) 2015-09-17 49
Jai teko pradėti dirbti nuo 15 metų, nes reikėjo žūtbūt padėti namiškiams. Dabar 45-erių Čžou Ciunfei (Zhou Qunfei) – turtingiausia Kinijos moteris. Jai turtus pavyko susikrauti praktiškai nuo nulio – uoliu savo triūsu. Dabar moteris – kompanijos Lens Technology vadovė ir valdo mlrd. dolerių turtą.
(7) 2015-07-26 20
Liepos pradžioje rašėme apie Kinijos finansų krizę ir kaip ji gali atsiliepti Europai. Vis dėlto šiuo metu ekonomistai atkreipia dėmesį į užprogramuota šalies ūkio nuosmukį ir augančius kinų atlyginimus.
(13) 2015-07-24 22
<em>Naftos kainų dinamika paskutinę šios savaitės prekybos dieną toliau lieka neigiama. Brent markės nafta pirmą karą per daugiau, nei 3 mėnesius nusileido žemiau 55$ už barelį atžymos.</
(6) 2015-07-11 24
Panika Kinijos biržoje nurėžė daugiau negu 3 trln. JAV dolerių nuo šalies akcijų vertės, tapdama priežastimi gąsdinantiems žiniasklaidos straipsniams ir būgštavimams dėl vartotojų pasitikėjimo, bet analitikai sako, kad šio sąmyšio poveikis antrosios didžiausios pasaulyje ekonomikos augimui gali būti ribotas.
(6) 2014-04-17 7
Kinija yra tikra stebuklų ir siurprizų šalis. Čia apsukrūs verslininkai galėtų būti vadinami tikrais auksarankiais, mat jie gali pagaminti bet ką. Neseniai kinų internetinėje parduotuvėje pasirodė ir lietuviškų centų pavyzdžiai, kuriuos galima įsigyti už „vos“ 14 dolerių.
(6) 2013-06-21 0
Keletą metų Kinija skolų krizės skyles kamšė suteikdama dar daugiau paskolų. „Fitch“ padalinio Pekine direktorės Charlene Chu teigimu, pagaliau išmušė Kinijos valanda. Anot jos, pertekliniu kreditavimu paremtas ekonomikos augimas pasiekė liepto galą, rašo „Quartz“.
(0) 2013-06-07 0
Didžiausių pasaulio prekybos partnerių – Europos Sąjungos ir Kinijos – muitų karas kelia daug nerimo smulkiesiems gamintojams, kuriems pavyko prasiskverbti į milžinišką Kinijos rinką.
(0) 2013-05-24 0
Įsivaizduokite didžiules sales, padalintas į daugybę kabinas primenančių darbo vietų. Jose, palinkę prie kompiuterių, klaviatūromis taukši šimtai aukštąjį išsilavinimą neseniai įgijusių jaunuolių. Atrodytų, kalbama apie tipinį didesnės bendrovės biurą, tačiau savo reportaže BBC žurnalistas Johnas Sudworthas panašiai aprašo Kinijos biotechnologijų korporacijos BGI patalpas.
(4) 2011-07-23 0
Kinija jau spėjo pagarsėti pigiomis įvairių prekių kopijomis. Dabar šios šalies verslininkai žengia į naują lygį: jie atidaro suklastotas parduotuves. Šalyje viena po kitos dygsta netikros „Apple“ parduotuvės.
(9) 2011-04-25 0
Pagrindinė „Apple“ produkcijos gamintoja, Taivanio bendrovė „Foxconn“, ketina investuoti iki 12 milijardų dolerių į Brazilijos gamyklas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos