Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kinijos gamintojų planšetiniai kompiuteriai
 
 

Kinijos gamintojų planšetiniai kompiuteriai

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-07-04 0
Vietiniai Kinijos gamintojai jau gana ilgas laikas dominuoja planšetinių kompiuterių rinkoje. Itin džiugina ir tai, kad šios bendrovės ir toliau nuosekliai dirba prie naujų sprendimų. Pavyzdžiui, vietinis Kinijos gamintojas „Alldocube“ šį mėnesį pradeda su įspūdingu planšetinio kompiuterio anonsu, kuris greičiausiai šį kartą nustebins net ir pačius išrankiausius skaitytojus.
(0) 2018-07-02 0
Daugelis gamintojų jau atsisako planšetinių kompiuterių, tačiau kinų „Xiaomi“ kompanija vis dar tiki šviesia jų ateitimi ir oficialiai pristatė „Mi Pad 4“, apie kurį jau keletą mėnesių internete sklandė gandai.
(3) 2018-05-12 7
Jeigu sekate Kinijos elektroninių parduotuvių išpardavimus, tai greičiausiai taip pat žinote, kad kinai garsėja ne tik išmaniais telefonais, bet ir kita įvairia elektronika. Šiuo atveju galbūt net galima tvirtinti, kad vietiniai Kinijos gamintojai nuolatos stebi rinkos pokyčius, todėl jiems adaptuotis bei prisitaikyti prie pirkėjų norų yra kur kas lengviau.
(0) 2018-05-02 2
Tenka pripažinti, kad planšetinių kompiuterių rinka šiuo metu išgyvena tam tikrą stagnaciją. Vis dėlto gamintojams šiuo metu anonsuoti naujus planšetinius kompiuterius taip pat neapsimoka, kadangi daugeliui pirkėjų kol kas vis dar pakanka ir praeitais metais pristatytų planšetinių kompiuterių galimybių.
(0) 2017-08-15 -12
Vaikai mato tėvus besinaudojančius išmaniaisiais įrenginiais ir patys nori juos išbandyti. Nors daugelis tėvų riboja savo vaikų laiką, praleistą spoksant į ekranus, vaikiška planšetė gali daug ko išmokyti. Geriausia tai, kad ją sunku sugadinti, o ir kainuoja ji tikrai nedaug.
(0) 2016-07-13 12
Europoje didžioji dalis pirkėjų mano, kad Kinijos elektroninėse parduotuvėse galima įsigyti tik standartinius ekonominės klasės planšetinius kompiuterius ar išmaniuosius telefonus. Toks požiūris galbūt ir buvo pateisinamas anksčiau, tačiau dabar situacija yra tikrai kardinaliai pasikeitusi.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos