Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Kirtimų apsauga
 
 

Kirtimų apsauga

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-12-22 3
Norvegijos ministras pirmininkas Jensas Stoltenbergas sako, kad jo šalis prisidės prie tarptautinės bendruomenės pastangų mažinti miškų kirtimo mastus ir riboti šiltnamio efektą sukeliančių anglies dvideginio dujų emisiją.
(7) 2010-06-22 2
Balandžio pabaigoje Vokietijos mieste Niurnberge žurnalistams pristatyta liepos mėnesį Bavarijos sostinėje Miunchene vyksianti 11-oji tarptautinė miško pramonės ir jos gaminių paroda „Interforst-Kongress-2010“ – miškas ir miško pramonė šiandien ir rytoj: nuo lokalaus iki globalaus.
Šiemetinio renginio svarbiausia tema – miško paklotės išsaugojimas ir su tuo susiję techniniai sprendimai.
Iš Lietuvos į tą renginį buvo pakviestas tik „Miškų“ žurnalo atstova...
(9) 2012-01-22 0
Lietuvos miškuose vis dar gausu augmenijos ir gyvūnijos, o kai kuriose šalies vietose pavyksta išgirsti vilko staugimą ar pamatyti lūšies pėdas. Vis dėlto nuolat didėjant miškų naudojimui kyla grėsmė tai įvairovei, kurią turime. Didžioji dalis mūsų miškų nėra natūralūs, jie formuoti taip, kad atitiktų žmogaus poreikius – augintų kuo daugiau kokybiškos ir pramonei reikalingos žaliavos. Nemažai sengirėms būdingų rūšių gebėjo išlikti kraštovaizdyje, kurį...
(0) 2012-04-16 0
Tradiciškai miškininko profesija siejama su romantika ir atsidavimu miškui bei gamtai, tačiau ši veikla neretai laukia iš gamtininkų pusės ne mažiau gamtininkų kritikos sulaukia ne mažiau nei įprastiniai gamtos niokotojai. Kartais į viešumą iškyla abipusiai kaltinimai, jog vieni per smarkiai kerta miškus, taip naikindami biologinę įvairovę, o kiti – kelia perdėtus reikalavimus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos